Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Libertadores - Group stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
05.05. (Sri) 22:00 Independ. del Valje-Univerzitario 1.15 7.41 15.75 2.84 1.39 (4)
05.05. (Sri) 22:00 Rasing Klub-Sao Paulo 3.81 3.25 2.02 1.60 2.24 (4)
06.05. (Čet) 00:00 Atletiko Rentistas-Sporting Kristal 3.14 3.19 2.35 1.76 2.00 (4)
06.05. (Čet) 00:00 Internasional-Olimpija Asuns. 1.40 4.45 8.29 2.15 1.64 (4)
06.05. (Čet) 02:00 Univ. Katolika-Nasional Mont. 2.12 3.40 3.39 1.96 1.79 (4)
06.05. (Čet) 22:00 Atletiko Nasional-Arg. Juniors 2.34 3.19 3.14 1.69 2.09 (4)
06.05. (Čet) 22:00 Junior-Fluminense 2.62 3.08 2.79 1.61 2.19 (4)
06.05. (Čet) 22:00 Olvejs Redi-Deportivo Tačira 1.24 5.88 11.88 2.31 1.58 (4)
07.05. (Pet) 00:00 Santa Fe-River Plata 4.49 3.75 1.69 1.90 1.80 (4)
07.05. (Pet) 02:00 Deportivo La Guaira-Amerika Kali 3.32 3.13 2.25 1.57 2.28 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 3 3 0 0 10 : 3 (+7) 9
2 Defensa Husticia 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
3 Independ. del Valje 2 0 1 1 1 : 6 (-5) 1
4 Univerzitario 2 0 0 2 2 : 6 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 1 1 0 0 5 : 0 3 2 2 0 0 5 : 3 6
2. Defensa Husticia 2 1 0 1 4 : 2 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Independ. del Valje 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 5 0
4. Univerzitario 1 0 0 1 2 : 3 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Internasional 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
2 Olvejs Redi 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
3 Olimpija Asuns. 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Deportivo Tačira 2 1 0 1 3 : 6 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Internasional 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
2. Olvejs Redi 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Olimpija Asuns. 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Deportivo Tačira 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Barselona Gva. 3 3 0 0 7 : 0 (+7) 9
2 Boka Juniors 3 2 0 1 3 : 1 (+2) 6
3 Santos 3 1 0 2 5 : 4 (+1) 3
4 Strongest 3 0 0 3 0 : 10 (-10) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Barselona Gva. 2 2 0 0 5 : 0 6 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Boka Juniors 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 0 1 1 : 1 3
3. Santos 2 1 0 1 5 : 2 3 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Strongest 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 0 2 0 : 9 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fluminense 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
2 River Plata 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Junior 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
4 Santa Fe 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fluminense 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 1 3
2. River Plata 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Junior 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Santa Fe 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 1 : 1 1

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sao Paulo 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 Rasing Klub 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Atletiko Rentistas 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
4 Sporting Kristal 2 0 0 2 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sao Paulo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Rasing Klub 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Atletiko Rentistas 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Sporting Kristal 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arg. Juniors 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Atletiko Nasional 2 1 1 0 6 : 4 (+2) 4
3 Nasional Mont. 2 0 1 1 4 : 6 (-2) 1
4 Univ. Katolika 2 0 0 2 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arg. Juniors 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Atletiko Nasional 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 4 : 4 1
3. Nasional Mont. 1 0 1 0 4 : 4 1 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Univ. Katolika 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Flamengo 3 3 0 0 10 : 5 (+5) 9
2 LDU Kito 3 1 1 1 7 : 6 (+1) 4
3 Velez Sarsfild 3 1 0 2 5 : 6 (-1) 3
4 Union La Kalera 3 0 1 2 3 : 8 (-5) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Flamengo 1 1 0 0 4 : 1 3 2 2 0 0 6 : 4 6
2. LDU Kito 2 1 0 1 5 : 4 3 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Velez Sarsfild 1 0 0 1 2 : 3 0 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Union La Kalera 2 0 1 1 2 : 4 1 1 0 0 1 1 : 4 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 3 2 1 0 7 : 2 (+5) 7
2 Sero Portenjo 3 1 1 1 2 : 4 (-2) 4
3 Deportivo La Guaira 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
4 Amerika Kali 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 2 2 0 0 6 : 1 6 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Sero Portenjo 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 0 1 2 : 4 3
3. Deportivo La Guaira 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Amerika Kali 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno