Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Libertadores - Group stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 22:00 Estudijantes LP-Gremio 2.11 3.13 3.53 1.58 2.33 (2)
23.04. (Uto) 22:00 Karakas-Rozario Sentral 4.00 3.31 1.90 1.67 2.14 (2)
24.04. (Sri) 00:00 Atletiko Mineiro-Penjarol 1.45 4.13 7.20 1.73 2.07 (2)
24.04. (Sri) 00:00 Liverpul Mont.-San Lorenco 3.19 3.11 2.26 1.58 2.33 (2)
24.04. (Sri) 00:30 Kolo Kolo-Alijanca 1.48 4.10 6.65 1.84 1.92 (2)
24.04. (Sri) 02:00 Junior-LDU Kito 1.99 3.29 3.66 1.68 2.13 (2)
24.04. (Sri) 22:00 Botafogo-Univerzitario 1.39 4.50 7.78 1.92 1.84 (2)
24.04. (Sri) 22:00 Nasional Mont.-Deportivo Tačira 1.28 5.23 10.35 1.98 1.79 (2)
24.04. (Sri) 22:00 Uačipato-Strongest 1.67 3.90 4.48 1.98 1.79 (2)
25.04. (Čet) 00:00 Libertad-River Plata 3.95 3.49 1.86 1.92 1.84 (2)
25.04. (Čet) 00:30 Bolivar-Flamengo 2.23 3.44 2.98 2.07 1.72 (2)
25.04. (Čet) 00:30 Independ. del Valje-Palmeiras 2.30 3.26 2.97 1.87 1.89 (2)
25.04. (Čet) 22:00 Kobresal-Taljeres 3.20 3.16 2.22 1.68 2.13 (2)
25.04. (Čet) 22:00 Sero Portenjo-Fluminense 3.24 3.21 2.18 1.67 2.14 (2)
26.04. (Pet) 00:00 Barselona Gva.-Sao Paulo 3.14 3.28 2.20 1.79 1.98 (2)
26.04. (Pet) 00:00 Palestino-Miljonarios 2.62 3.14 2.64 1.63 2.22 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fluminense 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
2 Kolo Kolo 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
3 Sero Portenjo 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
4 Alijanca 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fluminense 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Kolo Kolo 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Sero Portenjo 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Alijanca 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Taljeres 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
2 Sao Paulo 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
3 Barselona Gva. 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
4 Kobresal 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Taljeres 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Sao Paulo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Barselona Gva. 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Kobresal 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uačipato 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Estudijantes LP 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Strongest 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
4 Gremio 2 0 0 2 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uačipato 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Estudijantes LP 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Strongest 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Gremio 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Junior 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
2 Univerzitario 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 LDU Kito 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Botafogo 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Junior 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Univerzitario 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. LDU Kito 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Botafogo 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bolivar 2 2 0 0 7 : 2 (+5) 6
2 Flamengo 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
3 Miljonarios 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
4 Palestino 2 0 0 2 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bolivar 1 1 0 0 3 : 2 3 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Flamengo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Miljonarios 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Palestino 1 0 0 1 0 : 4 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
2 Independ. del Valje 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
3 Liverpul Mont. 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
4 San Lorenco 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Independ. del Valje 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Liverpul Mont. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 3 0
4. San Lorenco 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 2 2 0 0 6 : 2 (+4) 6
2 Penjarol 2 1 0 1 5 : 1 (+4) 3
3 Rozario Sentral 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Karakas 2 0 0 2 1 : 9 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 4 : 1 3
2. Penjarol 1 1 0 0 5 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Rozario Sentral 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Karakas 1 0 0 1 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Libertad 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
3 Nasional Mont. 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Deportivo Tačira 2 0 0 2 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Libertad 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
3. Nasional Mont. 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Deportivo Tačira 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno