Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Češka, Chance liga - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.07. (Sub) 15:00 Pardubice-Karvina 2.18 3.33 3.13 1.87 1.85 (4)
27.07. (Sub) 15:00 Teplice-Sparta Prag 6.67 4.50 1.43 2.28 1.59 (3)
27.07. (Sub) 18:00 Slavija Prag-Din. Č. Buđejovice 1.12 8.29 16.25 3.34 1.29 (4)
28.07. (Ned) 12:30 Slovan Liberec-Sigma Olomouc 1.99 3.41 3.60 1.91 1.81 (4)
28.07. (Ned) 15:00 Banjik Ostrava-Jablonec 1.68 3.88 4.43 2.32 1.56 (4)
28.07. (Ned) 15:00 Mlada Boleslav-Slovačko 1.98 3.56 3.38 2.16 1.64 (4)
28.07. (Ned) 18:00 Viktorija Plzenj-Hradec Kralove 1.44 4.52 6.70 2.22 1.62 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slovan Liberec 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 Viktorija Plzenj 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Jablonec 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Sigma Olomouc 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
5 Bohemijans 1905 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
6 Sparta Prag 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
7 Hradec Kralove 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
8 Slavija Prag 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
9 Slovačko 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
10 Banjik Ostrava 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
11 Pardubice 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
12 Teplice 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
13 Dukla 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
14 Karvina 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
15 Din. Č. Buđejovice 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
16 Mlada Boleslav 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Jablonec 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
5. Bohemijans 1905 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Sparta Prag 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Hradec Kralove 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
9. Slovačko 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
11. Pardubice 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
12. Teplice 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
13. Dukla 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Karvina 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Din. Č. Buđejovice 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno