Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.08. (Ned) 13:00 Sparta Prag-Banjik Ostrava 1.57 3.93 6.25 2.00 1.82 (3)
18.08. (Ned) 15:00 Jablonec-Mlada Boleslav 1.86 3.50 4.04 2.05 1.71 (3)
18.08. (Ned) 15:00 Karvina-Slovan Liberec 3.30 2.98 2.30 1.52 2.38 (3)
18.08. (Ned) 17:00 Teplice-Viktorija Plzenj 4.27 3.42 1.83 1.87 1.88 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 6 5 1 0 11 : 1 (+10) 16
2 Slovačko 6 4 0 2 7 : 8 (-1) 12
3 Jablonec 5 3 1 1 11 : 4 (+7) 10
4 Viktorija Plzenj 5 3 1 1 8 : 6 (+2) 10
5 Banjik Ostrava 5 3 0 2 9 : 6 (+3) 9
6 Mlada Boleslav 4 3 0 1 9 : 7 (+2) 9
7 Fastav Žlin 6 3 0 3 6 : 4 (+2) 9
8 Sparta Prag 5 2 1 2 10 : 8 (+2) 7
9 Bohemijans 1905 6 2 1 3 10 : 11 (-1) 7
10 Pribram 6 2 1 3 6 : 9 (-3) 7
11 Sigma Olomouc 6 2 1 3 6 : 8 (-2) 7
12 Opava 6 2 0 4 4 : 11 (-7) 6
13 Din. Č. Buđejovice 6 1 2 3 5 : 9 (-4) 5
14 Teplice 4 1 1 2 3 : 7 (-4) 4
15 Slovan Liberec 5 1 0 4 4 : 7 (-3) 3
16 Karvina 5 0 2 3 4 : 7 (-3) 2
Nakon 1.dijela prvenstva (30 kola), liga se dijeli u 3 dijela:
1-6. mjesto - Grupa za prvaka
7-10. mjesto - Grupa ze mjesto u Ligi Evrope i
11-16.mjesto - Grupa za opstanak

1.mjesto u 2.dijelu - Liga Šampiona
2.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mjesto u 2.dijelu, pobjednik Kupa i pobjednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 2 2 0 0 2 : 0 6 4 3 1 0 9 : 1 10
2. Slovačko 3 2 0 1 3 : 2 6 3 2 0 1 4 : 6 6
3. Jablonec 3 3 0 0 10 : 1 9 2 0 1 1 1 : 3 1
4. Viktorija Plzenj 3 2 0 1 6 : 5 6 2 1 1 0 2 : 1 4
5. Banjik Ostrava 3 1 0 2 5 : 5 3 2 2 0 0 4 : 1 6
6. Mlada Boleslav 3 3 0 0 9 : 4 9 1 0 0 1 0 : 3 0
7. Fastav Žlin 3 2 0 1 3 : 2 6 3 1 0 2 3 : 2 3
8. Sparta Prag 3 2 0 1 5 : 2 6 2 0 1 1 5 : 6 1
9. Bohemijans 1905 3 2 1 0 6 : 2 7 3 0 0 3 4 : 9 0
10. Pribram 3 2 1 0 6 : 3 7 3 0 0 3 0 : 6 0
11. Sigma Olomouc 2 1 1 0 2 : 1 4 4 1 0 3 4 : 7 3
12. Opava 3 1 0 2 1 : 5 3 3 1 0 2 3 : 6 3
13. Din. Č. Buđejovice 4 0 2 2 3 : 7 2 2 1 0 1 2 : 2 3
14. Teplice 1 0 0 1 1 : 5 0 3 1 1 1 2 : 2 4
15. Slovan Liberec 2 0 0 2 1 : 3 0 3 1 0 2 3 : 4 3
16. Karvina 2 0 1 1 1 : 2 1 3 0 1 2 3 : 5 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno