Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Paragvaj, Copa TIGO-Vision Banco - Torneo Apertura

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
04.02. (Sub) 21:00 Trinidense-Sero Portenjo 5.02 3.65 1.64 1.76 1.99 (4)
04.02. (Sub) 23:30 Rezistencija-Libertad 8.39 4.91 1.32 2.14 1.66 (4)
05.02. (Ned) 22:00 Sportivo Lukenjo-General Kabaljero 2.78 3.08 2.52 1.66 2.12 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nasional Asuns. 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 General Kabaljero 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Trinidense 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Olimpija Asuns. 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
5 Libertad 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Guairenja 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
7 Sportivo Amelijano 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
8 Sero Portenjo 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
9 Gvarani Asunsion 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
10 Sportivo Lukenjo 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
11 Rezistencija 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
12 Takuari 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Olimpija Asunsion (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
Pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nasional Asuns. 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
2. General Kabaljero 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Trinidense 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Olimpija Asuns. 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Libertad 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Guairenja 1 0 0 1 1 : 3 0 1 1 0 0 2 : 1 3
7. Sportivo Amelijano 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 2 0 3 : 3 2
8. Sero Portenjo 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Gvarani Asunsion 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 1 0
10. Sportivo Lukenjo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
11. Rezistencija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Takuari 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno