Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Casa Liga I - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.09. (Pet) 17:00 Rapid Bukurešt-Voluntari 2.05 3.10 3.96 1.53 2.37 (4)
25.09. (Sub) 14:00 Arđeš Pitešti-Čindia Targovište 2.68 2.84 2.96 1.44 2.61 (4)
25.09. (Sub) 18:00 FCSB-Klinćeni 1.25 5.58 12.25 2.05 1.70 (4)
26.09. (Ned) 12:30 Farul-Mioveni 1.62 3.65 5.77 1.65 2.13 (4)
26.09. (Ned) 15:00 Botošani-Craiova 1948 1.84 3.41 4.41 1.65 2.15 (4)
26.09. (Ned) 18:00 UTA Arad-CFR 1907 Kluž 3.86 3.04 2.11 1.49 2.46 (4)
27.09. (Pon) 15:00 Gaz Metan M.-Sepsi OSK 3.56 3.11 2.21 1.59 2.25 (4)
27.09. (Pon) 18:00 KSU Krajova-Dinamo Bukurešt 1.39 4.51 8.36 1.89 1.84 (4)
01.10. (Pet) 15:00 Mioveni-Arđeš Pitešti 3.05 3.00 2.45 1.43 2.60 (1)
01.10. (Pet) 18:00 Čindia Targovište-FCSB 4.40 3.40 1.82 1.73 1.98 (1)
02.10. (Sub) 13:30 Dinamo Bukurešt-UTA Arad 4.10 3.35 1.89 1.69 2.03 (1)
02.10. (Sub) 16:30 Sepsi OSK-Rapid Bukurešt 2.18 3.15 3.40 1.53 2.34 (1)
03.10. (Ned) 13:00 Voluntari-Farul 3.45 3.10 2.20 1.50 2.39 (1)
03.10. (Ned) 15:00 CFR 1907 Kluž-Gaz Metan M. 1.39 4.20 8.80 1.62 2.14 (1)
04.10. (Pon) 17:30 Klinćeni-Botošani 3.90 3.40 1.93 1.73 1.98 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CFR 1907 Kluž 9 8 0 1 14 : 5 (+9) 24
2 Botošani 9 6 2 1 10 : 6 (+4) 20
3 Rapid Bukurešt 9 5 2 2 11 : 6 (+5) 17
4 UTA Arad 9 4 4 1 9 : 5 (+4) 16
5 Farul 9 4 3 2 12 : 4 (+8) 15
6 FCSB 9 4 3 2 16 : 9 (+7) 15
7 Voluntari 9 5 0 4 13 : 12 (+1) 15
8 KSU Krajova 9 4 1 4 10 : 10 (0) 13
9 Arđeš Pitešti 9 4 1 4 8 : 6 (+2) 13
10 Čindia Targovište 9 3 3 3 8 : 7 (+1) 12
11 Mioveni 9 3 1 5 5 : 11 (-6) 10
12 Sepsi OSK 9 1 5 3 7 : 9 (-2) 8
13 Craiova 1948 9 2 2 5 7 : 10 (-3) 8
14 Gaz Metan M. 9 2 1 6 7 : 12 (-5) 7
15 Dinamo Bukurešt 9 2 0 7 7 : 19 (-12) 6
16 Klinćeni 9 0 2 7 6 : 19 (-13) 2
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CFR 1907 Kluž 5 5 0 0 10 : 3 15 4 3 0 1 4 : 2 9
2. Botošani 4 2 1 1 3 : 3 7 5 4 1 0 7 : 3 13
3. Rapid Bukurešt 5 2 1 2 4 : 4 7 4 3 1 0 7 : 2 10
4. UTA Arad 5 2 3 0 6 : 3 9 4 2 1 1 3 : 2 7
5. Farul 4 4 0 0 11 : 0 12 5 0 3 2 1 : 4 3
6. FCSB 4 3 1 0 13 : 3 10 5 1 2 2 3 : 6 5
7. Voluntari 5 4 0 1 9 : 3 12 4 1 0 3 4 : 9 3
8. KSU Krajova 5 3 1 1 7 : 3 10 4 1 0 3 3 : 7 3
9. Arđeš Pitešti 4 1 0 3 1 : 3 3 5 3 1 1 7 : 3 10
10. Čindia Targovište 4 2 2 0 6 : 3 8 5 1 1 3 2 : 4 4
11. Mioveni 4 1 0 3 1 : 4 3 5 2 1 2 4 : 7 7
12. Sepsi OSK 5 1 2 2 4 : 5 5 4 0 3 1 3 : 4 3
13. Craiova 1948 4 1 2 1 2 : 2 5 5 1 0 4 5 : 8 3
14. Gaz Metan M. 5 1 1 3 4 : 6 4 4 1 0 3 3 : 6 3
15. Dinamo Bukurešt 5 2 0 3 7 : 8 6 4 0 0 4 0 : 11 0
16. Klinćeni 4 0 1 3 3 : 6 1 5 0 1 4 3 : 13 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno