Rumunija, Superliga - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.07. (Pet) 16:00 Hermanštad-Unirea Slobocija 1.94 3.29 4.15 1.56 2.33 (4)
26.07. (Pet) 19:00 FCSB-Ocelul 1.88 3.41 4.15 1.68 2.10 (4)
27.07. (Sub) 16:00 Politehnika Jaši-Buzau 1.95 3.27 4.04 1.57 2.28 (4)
27.07. (Sub) 19:00 Sepsi OSK-Dinamo Bukurešt 1.86 3.45 4.19 1.80 1.92 (4)
28.07. (Ned) 16:00 Farul-Botošani 1.57 3.91 5.79 1.86 1.86 (4)
28.07. (Ned) 19:00 CFR 1907 Kluž-KSU Krajova 1.79 3.69 4.19 2.06 1.70 (4)
29.07. (Pon) 16:00 UTA Arad-Univerzitatea Kluž 3.06 3.16 2.33 1.67 2.09 (4)
29.07. (Pon) 19:00 Petrolul Ploešti-Rapid Bukurešt 3.27 3.22 2.16 1.75 1.97 (4)
02.08. (Pet) 16:00 Ocelul-Hermanštad 2.29 3.10 3.25 (1)
02.08. (Pet) 19:00 Dinamo Bukurešt-Buzau 1.99 3.35 3.75 (1)
03.08. (Sub) 16:00 Farul-Politehnika Jaši 1.67 3.70 5.00 (1)
03.08. (Sub) 19:00 Botošani-FCSB 4.30 3.55 1.80 (1)
04.08. (Ned) 16:00 KSU Krajova-Petrolul Ploešti 1.77 3.55 4.50 (1)
05.08. (Pon) 16:00 Unirea Slobocija-UTA Arad 2.80 2.95 2.70 (1)
05.08. (Pon) 19:00 Rapid Bukurešt-Sepsi OSK 1.99 3.20 3.90 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sepsi OSK 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
2 KSU Krajova 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
3 Univerzitatea Kluž 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
4 CFR 1907 Kluž 2 1 1 0 5 : 4 (+1) 4
5 Ocelul 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
6 Unirea Slobocija 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
7 Dinamo Bukurešt 2 1 0 1 6 : 4 (+2) 3
8 Politehnika Jaši 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
9 FCSB 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
10 Rapid Bukurešt 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
11 Buzau 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
12 Farul 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
13 UTA Arad 2 0 1 1 3 : 5 (-2) 1
14 Hermanštad 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
15 Petrolul Ploešti 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
16 Botošani 2 0 0 2 2 : 4 (-2) 0
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sepsi OSK 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
2. KSU Krajova 1 1 0 0 4 : 2 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Univerzitatea Kluž 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. CFR 1907 Kluž 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 1 0 2 : 2 1
5. Ocelul 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 3 : 2 3
6. Unirea Slobocija 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Dinamo Bukurešt 1 1 0 0 4 : 1 3 1 0 0 1 2 : 3 0
8. Politehnika Jaši 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
9. FCSB 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Rapid Bukurešt 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 1 0 1 : 1 1
11. Buzau 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 0 : 0 1
12. Farul 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1
13. UTA Arad 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 2 : 4 0
14. Hermanštad 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 1 : 3 0
15. Petrolul Ploešti 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 1 : 4 0
16. Botošani 1 0 0 1 2 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno