Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga Superbet - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.09. (Pet) 18:00 KSU Krajova-Voluntari 1.57 3.70 6.35 1.65 2.14 (3)
01.10. (Sub) 16:00 Mioveni-Craiova 1948 3.28 3.03 2.32 1.54 2.37 (3)
01.10. (Sub) 18:30 CFR 1907 Kluž-Petrolul Ploešti 1.62 3.57 5.97 1.59 2.28 (3)
02.10. (Ned) 10:00 Hermanštad-Sepsi OSK 3.33 3.00 2.27 1.52 2.42 (3)
02.10. (Ned) 15:30 Farul-UTA Arad 1.86 3.28 4.37 1.55 2.34 (3)
02.10. (Ned) 18:30 FCSB-Arđeš Pitešti 1.58 3.68 5.88 1.67 2.11 (3)
03.10. (Pon) 15:00 Botošani-Univerzitatea Kluž 2.48 2.97 3.02 1.49 2.47 (3)
03.10. (Pon) 18:00 Čindia Targovište-Rapid Bukurešt 3.60 3.05 2.14 1.53 2.39 (3)
07.10. (Pet) 15:00 Voluntari-Mioveni 2.10 2.85 3.45 1.42 2.65 (1)
07.10. (Pet) 18:00 Arđeš Pitešti-KSU Krajova 3.15 2.90 2.21 1.52 2.38 (1)
08.10. (Sub) 12:00 Univerzitatea Kluž-Hermanštad 2.65 2.80 2.60 1.47 2.49 (1)
08.10. (Sub) 18:30 Rapid Bukurešt-Botošani 1.82 3.15 4.10 1.58 2.24 (1)
09.10. (Ned) 12:30 Sepsi OSK-Farul 2.45 3.00 2.70 1.57 2.26 (1)
09.10. (Ned) 18:30 Petrolul Ploešti-FCSB 3.30 3.05 2.08 1.63 2.15 (1)
10.10. (Pon) 14:30 Craiova 1948-Čindia Targovište 1.78 3.25 4.10 1.68 2.07 (1)
10.10. (Pon) 17:30 UTA Arad-CFR 1907 Kluž 3.35 2.95 2.09 1.48 2.48 (1)
15.10. (Sub) 15:00 Arđeš Pitešti-Voluntari 2.40 3.05 3.10 (1)
15.10. (Sub) 15:00 Botošani-Craiova 1948 2.60 3.05 2.80 (1)
15.10. (Sub) 15:00 CFR 1907 Kluž-Sepsi OSK 1.80 3.30 4.70 (1)
15.10. (Sub) 15:00 Čindia Targovište-Mioveni 2.65 3.00 2.80 (1)
15.10. (Sub) 15:00 Farul-Univerzitatea Kluž 1.80 3.40 4.50 (1)
15.10. (Sub) 15:00 FCSB-UTA Arad 1.73 3.40 5.00 (1)
15.10. (Sub) 15:00 Hermanštad-Rapid Bukurešt 3.00 3.10 2.41 (1)
15.10. (Sub) 15:00 KSU Krajova-Petrolul Ploešti 1.87 3.35 4.20 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Farul 11 7 3 1 22 : 10 (+12) 24
2 Rapid Bukurešt 11 8 0 3 12 : 6 (+6) 24
3 Hermanštad 10 6 4 0 15 : 7 (+8) 22
4 CFR 1907 Kluž 9 6 0 3 16 : 9 (+7) 18
5 KSU Krajova 10 5 2 3 13 : 12 (+1) 17
6 Petrolul Ploešti 11 5 2 4 11 : 12 (-1) 17
7 Sepsi OSK 11 4 4 3 18 : 8 (+10) 16
8 UTA Arad 11 4 3 4 11 : 13 (-2) 15
9 Craiova 1948 11 4 2 5 12 : 11 (+1) 14
10 Arđeš Pitešti 11 4 1 6 9 : 15 (-6) 13
11 Botošani 10 3 3 4 9 : 16 (-7) 12
12 Voluntari 11 3 3 5 8 : 11 (-3) 12
13 Univerzitatea Kluž 11 2 4 5 7 : 11 (-4) 10
14 FCSB 9 1 5 3 11 : 15 (-4) 8
15 Mioveni 11 1 3 7 6 : 16 (-10) 6
16 Čindia Targovište 10 0 3 7 10 : 18 (-8) 3
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Farul 6 4 2 0 10 : 3 14 5 3 1 1 12 : 7 10
2. Rapid Bukurešt 5 5 0 0 8 : 2 15 6 3 0 3 4 : 4 9
3. Hermanštad 5 4 1 0 9 : 3 13 5 2 3 0 6 : 4 9
4. CFR 1907 Kluž 6 4 0 2 12 : 6 12 3 2 0 1 4 : 3 6
5. KSU Krajova 6 4 1 1 10 : 7 13 4 1 1 2 3 : 5 4
6. Petrolul Ploešti 6 2 2 2 5 : 6 8 5 3 0 2 6 : 6 9
7. Sepsi OSK 5 2 1 2 12 : 3 7 6 2 3 1 6 : 5 9
8. UTA Arad 5 3 1 1 8 : 5 10 6 1 2 3 3 : 8 5
9. Craiova 1948 5 3 0 2 6 : 4 9 6 1 2 3 6 : 7 5
10. Arđeš Pitešti 6 3 0 3 7 : 6 9 5 1 1 3 2 : 9 4
11. Botošani 4 1 2 1 5 : 5 5 6 2 1 3 4 : 11 7
12. Voluntari 6 2 2 2 4 : 2 8 5 1 1 3 4 : 9 4
13. Univerzitatea Kluž 5 1 2 2 3 : 4 5 6 1 2 3 4 : 7 5
14. FCSB 5 1 4 0 8 : 7 7 4 0 1 3 3 : 8 1
15. Mioveni 5 0 2 3 2 : 6 2 6 1 1 4 4 : 10 4
16. Čindia Targovište 4 0 1 3 4 : 8 1 6 0 2 4 6 : 10 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno