Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Superliga Superbet - Part 1

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
05.02. (Ned) 13:30 Mioveni-Sepsi OSK 4.96 3.46 1.75 1.62 2.23 (4)
05.02. (Ned) 19:00 CFR 1907 Kluž-FCSB 2.01 3.28 3.86 1.62 2.25 (4)
06.02. (Pon) 15:00 Botošani-Petrolul Ploešti 2.09 3.15 3.73 1.56 2.35 (4)
06.02. (Pon) 18:00 Farul-KSU Krajova 2.68 3.06 2.75 1.58 2.31 (4)
10.02. (Pet) 15:00 Univerzitatea Kluž-Mioveni 1.92 3.05 3.80 1.47 2.50 (1)
10.02. (Pet) 18:00 Rapid Bukurešt-Craiova 1948 1.86 3.15 3.90 1.69 2.05 (1)
11.02. (Sub) 12:30 UTA Arad-Botošani 2.21 2.95 3.15 1.55 2.29 (1)
12.02. (Ned) 15:00 Arđeš Pitešti-Farul 3.30 2.95 2.12 1.57 2.25 (1)
12.02. (Ned) 18:00 Voluntari-FCSB 3.25 3.05 2.09 1.65 2.12 (1)
13.02. (Pon) 15:00 Sepsi OSK-Čindia Targovište 1.72 3.30 4.40 1.56 2.28 (1)
13.02. (Pon) 18:00 Petrolul Ploešti-Hermanštad 2.55 2.85 2.65 1.50 2.42 (1)
18.02. (Sub) 16:00 Botošani-Sepsi OSK 3.40 3.10 2.20 (1)
18.02. (Sub) 16:00 CFR 1907 Kluž-Arđeš Pitešti 1.36 4.90 7.80 (1)
18.02. (Sub) 16:00 Čindia Targovište-Univerzitatea Kluž 2.49 3.00 3.00 (1)
18.02. (Sub) 16:00 Craiova 1948-Voluntari 2.25 3.00 3.45 (1)
18.02. (Sub) 16:00 Farul-Petrolul Ploešti 1.63 3.75 5.40 (1)
18.02. (Sub) 16:00 FCSB-KSU Krajova 2.25 3.10 3.30 (1)
18.02. (Sub) 16:00 Hermanštad-UTA Arad 2.10 3.10 3.70 (1)
18.02. (Sub) 16:00 Mioveni-Rapid Bukurešt 4.00 3.10 2.01 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CFR 1907 Kluž 23 16 2 5 38 : 19 (+19) 50
2 Farul 23 14 6 3 45 : 24 (+21) 48
3 Rapid Bukurešt 24 13 6 5 34 : 20 (+14) 45
4 KSU Krajova 23 12 5 6 29 : 22 (+7) 41
5 FCSB 23 12 5 6 39 : 28 (+11) 41
6 Sepsi OSK 22 9 5 8 35 : 20 (+15) 32
7 Petrolul Ploešti 23 9 3 11 22 : 27 (-5) 30
8 Čindia Targovište 24 7 7 10 27 : 33 (-6) 28
9 Botošani 23 6 9 8 20 : 34 (-14) 27
10 Craiova 1948 23 7 6 10 27 : 25 (+2) 27
11 Voluntari 24 6 8 10 21 : 27 (-6) 26
12 Hermanštad (-9) 24 9 7 8 27 : 24 (+3) 25
13 Arđeš Pitešti 24 6 7 11 19 : 34 (-15) 25
14 Univerzitatea Kluž 24 5 8 11 16 : 29 (-13) 23
15 UTA Arad 24 4 8 12 21 : 34 (-13) 20
16 Mioveni 23 3 6 14 16 : 36 (-20) 15
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CFR 1907 Kluž 11 8 0 3 20 : 9 24 12 8 2 2 18 : 10 26
2. Farul 11 8 2 1 24 : 7 26 12 6 4 2 21 : 17 22
3. Rapid Bukurešt 12 9 3 0 24 : 9 30 12 4 3 5 10 : 11 15
4. KSU Krajova 12 8 2 2 19 : 11 26 11 4 3 4 10 : 11 15
5. FCSB 12 6 4 2 24 : 16 22 11 6 1 4 15 : 12 19
6. Sepsi OSK 11 4 2 5 17 : 8 14 11 5 3 3 18 : 12 18
7. Petrolul Ploešti 12 5 3 4 13 : 12 18 11 4 0 7 9 : 15 12
8. Čindia Targovište 12 3 5 4 14 : 17 14 12 4 2 6 13 : 16 14
9. Botošani 11 3 5 3 11 : 11 14 12 3 4 5 9 : 23 13
10. Craiova 1948 12 5 2 5 15 : 11 17 11 2 4 5 12 : 14 10
11. Voluntari 12 4 3 5 11 : 9 15 12 2 5 5 10 : 18 11
12. Hermanštad (-9) 12 5 2 5 17 : 13 17 12 4 5 3 10 : 11 17
13. Arđeš Pitešti 12 4 3 5 11 : 16 15 12 2 4 6 8 : 18 10
14. Univerzitatea Kluž 12 4 5 3 10 : 9 17 12 1 3 8 6 : 20 6
15. UTA Arad 12 3 4 5 14 : 17 13 12 1 4 7 7 : 17 7
16. Mioveni 11 1 4 6 5 : 12 7 12 2 2 8 11 : 24 8
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno