Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Sv. Prvenstvo, World Cup Qualifying Europe - Group Stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
08.10. (Pet) 18:45 Češka-Vels 1.66 3.40 5.00 1.60 2.18 (1)
08.10. (Pet) 18:45 Island-Jermenija 1.57 3.55 5.60 1.75 1.96 (1)
08.10. (Pet) 18:45 Letonija-Holandija 22.00 7.60 1.08 3.45 1.26 (1)
08.10. (Pet) 18:45 Njemačka-Rumunija 1.11 7.20 17.00 3.30 1.28 (1)
08.10. (Pet) 18:45 Rusija-Slovačka 1.76 3.30 4.40 1.68 2.06 (1)
08.10. (Pet) 18:45 Turska-Norveška 1.99 3.30 3.40 1.92 1.78 (1)
09.10. (Sub) 16:00 Finska-Ukrajina 3.55 3.10 2.01 1.59 2.21 (1)
09.10. (Sub) 16:00 Švedska-Kosovo 1.31 5.00 7.40 2.65 1.42 (1)
09.10. (Sub) 18:45 Moldavija-Danska 18.00 7.00 1.11 2.70 1.40 (1)
12.10. (Uto) 18:45 Švedska-Grčka 1.94 3.10 3.80 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Portugalija 5 4 1 0 11 : 4 (+7) 13
2 Srbija 5 3 2 0 12 : 7 (+5) 11
3 Luksemburg 4 2 0 2 5 : 8 (-3) 6
4 Irska 5 0 2 3 5 : 8 (-3) 2
5 Azerbejdžan 5 0 1 4 3 : 9 (-6) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Portugalija 2 2 0 0 3 : 1 6 3 2 1 0 8 : 3 7
2. Srbija 3 2 1 0 9 : 5 7 2 1 1 0 3 : 2 4
3. Luksemburg 2 1 0 1 3 : 4 3 2 1 0 1 2 : 4 3
4. Irska 3 0 2 1 2 : 3 2 2 0 0 2 3 : 5 0
5. Azerbejdžan 2 0 0 2 1 : 5 0 3 0 1 2 2 : 4 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 6 4 1 1 13 : 5 (+8) 13
2 Švedska 4 3 0 1 7 : 3 (+4) 9
3 Grčka 4 1 3 0 5 : 4 (+1) 6
4 Kosovo 5 1 1 3 3 : 9 (-6) 4
5 Gruzija 5 0 1 4 2 : 9 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 3 2 1 0 8 : 2 7 3 2 0 1 5 : 3 6
2. Švedska 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 4 : 2 3
3. Grčka 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 2 0 2 : 2 2
4. Kosovo 3 0 1 2 1 : 6 1 2 1 0 1 2 : 3 3
5. Gruzija 2 0 0 2 1 : 3 0 3 0 1 2 1 : 6 1

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija 6 4 2 0 12 : 1 (+11) 14
2 Švajcarska 4 2 2 0 4 : 1 (+3) 8
3 Sjeverna Irska 4 1 2 1 4 : 3 (+1) 5
4 Bugarska 5 1 2 2 3 : 6 (-3) 5
5 Litvanija 5 0 0 5 1 : 13 (-12) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija 3 2 1 0 8 : 1 7 3 2 1 0 4 : 0 7
2. Švajcarska 2 1 1 0 1 : 0 4 2 1 1 0 3 : 1 4
3. Sjeverna Irska 2 0 2 0 0 : 0 2 2 1 0 1 4 : 3 3
4. Bugarska 3 1 0 2 2 : 5 3 2 0 2 0 1 : 1 2
5. Litvanija 2 0 0 2 1 : 6 0 3 0 0 3 0 : 7 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 6 3 3 0 8 : 3 (+5) 12
2 Ukrajina 5 0 5 0 6 : 6 (0) 5
3 Finska 4 1 2 1 4 : 5 (-1) 5
4 BiH 4 0 3 1 5 : 6 (-1) 3
5 Kazahstan 5 0 3 2 5 : 8 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 3 1 2 0 4 : 2 5 3 2 1 0 4 : 1 7
2. Ukrajina 3 0 3 0 3 : 3 3 2 0 2 0 3 : 3 2
3. Finska 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 1 1 1 : 3 1
4. BiH 2 0 1 1 2 : 3 1 2 0 2 0 3 : 3 2
5. Kazahstan 2 0 1 1 2 : 4 1 3 0 2 1 3 : 4 2

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 6 5 1 0 21 : 4 (+17) 16
2 Češka 5 2 1 2 8 : 7 (+1) 7
3 Vels 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
4 Bjelorusija 5 1 0 4 6 : 15 (-9) 3
5 Estonija 4 0 1 3 6 : 15 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 3 3 0 0 14 : 1 9 3 2 1 0 7 : 3 7
2. Češka 2 1 1 0 2 : 1 4 3 1 0 2 6 : 6 3
3. Vels 2 1 1 0 1 : 0 4 2 1 0 1 4 : 5 3
4. Bjelorusija 3 1 0 2 6 : 6 3 2 0 0 2 0 : 9 0
5. Estonija 2 0 0 2 4 : 11 0 2 0 1 1 2 : 4 1

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska 6 6 0 0 22 : 0 (+22) 18
2 Škotska 6 3 2 1 9 : 5 (+4) 11
3 Izrael 6 3 1 2 14 : 11 (+3) 10
4 Austrija 6 2 1 3 9 : 13 (-4) 7
5 Farska Ostrva 6 1 1 4 4 : 14 (-10) 4
6 Moldavija 6 0 1 5 3 : 18 (-15) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska 3 3 0 0 15 : 0 9 3 3 0 0 7 : 0 9
2. Škotska 3 2 1 0 7 : 2 7 3 1 1 1 2 : 3 4
3. Izrael 3 1 1 1 6 : 5 4 3 2 0 1 8 : 6 6
4. Austrija 3 1 0 2 3 : 6 3 3 1 1 1 6 : 7 4
5. Farska Ostrva 3 1 0 2 2 : 6 3 3 0 1 2 2 : 8 1
6. Moldavija 3 0 1 2 2 : 7 1 3 0 0 3 1 : 11 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Holandija 6 4 1 1 22 : 6 (+16) 13
2 Norveška 6 4 1 1 12 : 5 (+7) 13
3 Turska 6 3 2 1 16 : 13 (+3) 11
4 Crna Gora 6 2 2 2 8 : 9 (-1) 8
5 Letonija 6 1 2 3 7 : 10 (-3) 5
6 Gibraltar 6 0 0 6 3 : 25 (-22) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Holandija 3 3 0 0 12 : 1 9 3 1 1 1 10 : 5 4
2. Norveška 3 1 1 1 6 : 5 4 3 3 0 0 6 : 0 9
3. Turska 3 1 2 0 9 : 7 5 3 2 0 1 7 : 6 6
4. Crna Gora 3 1 1 1 4 : 2 4 3 1 1 1 4 : 7 4
5. Letonija 3 1 0 2 4 : 5 3 3 0 2 1 3 : 5 2
6. Gibraltar 3 0 0 3 0 : 13 0 3 0 0 3 3 : 12 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska 6 4 1 1 8 : 1 (+7) 13
2 Rusija 6 4 1 1 10 : 4 (+6) 13
3 Slovačka 6 2 3 1 7 : 5 (+2) 9
4 Slovenija 6 2 1 3 4 : 7 (-3) 7
5 Malta 6 1 1 4 6 : 11 (-5) 4
6 Kipar 6 1 1 4 1 : 8 (-7) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska 3 3 0 0 7 : 0 9 3 1 1 1 1 : 1 4
2. Rusija 3 2 1 0 4 : 1 7 3 2 0 1 6 : 3 6
3. Slovačka 4 2 1 1 6 : 4 7 2 0 2 0 1 : 1 2
4. Slovenija 3 2 1 0 3 : 1 7 3 0 0 3 1 : 6 0
5. Malta 2 1 0 1 4 : 3 3 4 0 1 3 2 : 8 1
6. Kipar 3 1 1 1 1 : 2 4 3 0 0 3 0 : 6 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 6 5 1 0 18 : 2 (+16) 16
2 Albanija 6 4 0 2 10 : 6 (+4) 12
3 Poljska 6 3 2 1 19 : 8 (+11) 11
4 Mađarska 6 3 1 2 12 : 10 (+2) 10
5 Andora 6 1 0 5 4 : 14 (-10) 3
6 San Marino 6 0 0 6 1 : 24 (-23) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 3 3 0 0 11 : 1 9 3 2 1 0 7 : 1 7
2. Albanija 3 2 0 1 6 : 2 6 3 2 0 1 4 : 4 6
3. Poljska 3 2 1 0 8 : 2 7 3 1 1 1 11 : 6 4
4. Mađarska 3 1 1 1 5 : 8 4 3 2 0 1 7 : 2 6
5. Andora 3 1 0 2 3 : 5 3 3 0 0 3 1 : 9 0
6. San Marino 3 0 0 3 1 : 12 0 3 0 0 3 0 : 12 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Njemačka 6 5 0 1 17 : 2 (+15) 15
2 Jermenija 6 3 2 1 7 : 9 (-2) 11
3 Rumunija 6 3 1 2 9 : 6 (+3) 10
4 Severna Makedonija 6 2 3 1 11 : 6 (+5) 9
5 Island 6 1 1 4 6 : 14 (-8) 4
6 Lihtenštajn 6 0 1 5 2 : 15 (-13) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Njemačka 3 2 0 1 10 : 2 6 3 3 0 0 7 : 0 9
2. Jermenija 3 2 1 0 6 : 3 7 3 1 1 1 1 : 6 4
3. Rumunija 3 2 0 1 5 : 3 6 3 1 1 1 4 : 3 4
4. Severna Makedonija 3 1 2 0 5 : 0 5 3 1 1 1 6 : 6 4
5. Island 3 0 1 2 2 : 8 1 3 1 0 2 4 : 6 3
6. Lihtenštajn 3 0 0 3 1 : 7 0 3 0 1 2 1 : 8 1
Pobjednici grupa obezbijediće direktan plasman na Svetsko Prvenstvo.
8 od 9 drugoplasiranih ekipa igraće plej of za još 4 mjesta.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno