Rezultati po danu
Po takmičenju
Sjeverna Irska, Sjeverna Irska 1
Kerik Rendžers - Kliftonvil
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Kolrejn-Krusaders | 1.18 | 6.70 | 11.50 | 2.95 | 1.35 | (2) |
| 08.09. (Uto) | 16:45 | Larn-Bangor | 1.18 | 6.60 | 12.00 | (1) | ||
| 11.09. (Pet) | 16:45 | Kolrejn-Balimena Jun. | 1.42 | 4.40 | 6.00 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 12:00 | Dangenon Svifts-Linfild | 3.65 | 3.55 | 1.76 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 12:00 | Kerik Rendžers-Kliftonvil | 1.94 | 3.50 | 3.10 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kerik Rendžers
Kliftonvil
- Tim Kliftonvil je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Sjeverna Irska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.94 | 3.50 | 3.10 | |||
| Prosječne kvote | 1.94 | 3.50 | 3.10 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dangenon Svifts | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 12 |
| 2 | Linfild | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 12 |
| 3 | Kolrejn | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | (+7) | 10 |
| 4 | Kliftonvil | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 9 |
| 5 | Kerik Rendžers | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | (+3) | 9 |
| 6 | Krusaders | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 9 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 6 | (+1) | 6 |
| 8 | Larn | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
| 9 | Balimena Jun. | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 10 | Bangor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 11 | (-9) | 1 |
| 11 | Limavedi Jun. | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 8 | (-7) | 0 |
| 12 | Portadaun | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 11 | (-8) | 0 |
Linfild - 1.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Glenavon i Glentoran - kvalifikacije za Kup UEFA
Kliftonvil - Intertoto Kup
Glenavon i Glentoran - kvalifikacije za Kup UEFA
Kliftonvil - Intertoto Kup
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dangenon Svifts | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 9 | |
| 2. | Linfild | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 3. | Kolrejn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | |
| 4. | Kliftonvil | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 5. | Kerik Rendžers | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 6. | Krusaders | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 7. | Glentoran | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Larn | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 9. | Balimena Jun. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 4 | |
| 10. | Bangor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 11. | Limavedi Jun. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 12. | Portadaun | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 0 | |
Kerik Rendžers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Linfild | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Bangor | 4:0 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Kolrejn | 0:2 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Limavedi Jun. | 2:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Portadaun | 1:0 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 06.05.2026 | Dangenon Svifts | 1:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Glenavon | 3:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Bangor | 3:0 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Balimena Jun. | 2:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2026 | Portadaun | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 |
Kliftonvil
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Portadaun | 3:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Dangenon Svifts | 0:2 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Linfild | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Bangor | 3:0 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Krusaders | 2:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 09.05.2026 | Dangenon Svifts | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Linfild | 2:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Dangenon Svifts | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Kolrejn | 2:6 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2026 | Glentoran | 1:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | 4:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 25.10.2025 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 06.09.2025 | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 01.04.2025 | 1:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 22.03.2025 | 0:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 12.02.2025 | 0:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 05.10.2024 | 2:0 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 26.01.2024 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2023/2024 | |||
| 19.11.2023 | 0:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2023/2024 | |||
| 19.08.2023 | 0:4 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2023/2024 | |||
| 13.01.2023 | 3:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2022/2023 | |||
| 29.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2022/2023 | |||
| 04.10.2022 | 0:6 | 3+ | Sjeverna Irska, LK | 2022/2023 | |||
| 20.08.2022 | 2:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2022/2023 | |||
| 08.02.2022 | 2:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2021/2022 | |||
| 05.02.2022 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska, Kup | 2021/2022 | |||
| 18.12.2021 | 0:2 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2021/2022 | |||
| 28.08.2021 | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2021/2022 | |||
| 24.04.2021 | 0:5 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2020/2021 | |||
| 27.02.2021 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2020/2021 | |||
| 31.10.2020 | 0:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2020/2021 | |||
| 04.02.2020 | 1:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2019/2020 | |||
| 18.01.2020 | 1:0 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2019/2020 | |||
| 24.08.2019 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2019/2020 | |||
| 09.10.2018 | 2:3 | 3+ | Sjeverna Irska, LK | 2018/2019 | |||
| 17.03.2018 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2017/2018 | |||
| 15.11.2017 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska, LK | 2017/2018 | |||
| 04.11.2017 | 0:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2017/2018 | |||
| 23.09.2017 | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2017/2018 | |||
| 03.01.2017 | 0:0 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2016/2017 | |||
| 17.12.2016 | 0:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2016/2017 | |||
| 08.10.2016 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2016/2017 | |||
| 05.04.2016 | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2015/2016 | |||
| 12.01.2016 | 3:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2015/2016 | |||
| 22.08.2015 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2015/2016 | |||
| 07.10.2014 | 1:4 | 3+ | Sjeverna Irska, LK | 2014/2015 | |||
| 28.01.2012 | 3:3 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2011/2012 | |||
| 15.10.2011 | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2011/2012 | |||
| 06.08.2011 | 0:1 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2011/2012 | |||
| 17.09.2002 | 1:1 | 0-2 | Sjeverna Irska, LK gr. | 2002/2003 | |||
| 24.09.2001 | 0:0 | 0-2 | Sjeverna Irska, LK gr. | 2001/2002 |
| Kerik Rendžers | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 41 | 3 | 6 | 32 | 31:86 | (-55) | 117 | 0,76 | 2,10 | 2,85 | 17 | 24 | 41:59 |
| Domaćin | 19 | 2 | 3 | 14 | 16:32 | (-16) | 48 | 0,84 | 1,68 | 2,53 | 10 | 9 | 53:47 |
| Gost | 22 | 1 | 3 | 18 | 15:54 | (-39) | 69 | 0,68 | 2,45 | 3,14 | 7 | 15 | 32:68 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari