Rezultati po danu
Po takmičenju
Sjeverna Irska, Sjeverna Irska 1
Kolrejn - Krusaders
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Kolrejn-Krusaders | 1.18 | 6.70 | 11.50 | 2.95 | 1.35 | (2) |
| 08.09. (Uto) | 16:45 | Larn-Bangor | 1.18 | 6.60 | 12.00 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 12:00 | Kerik Rendžers-Kliftonvil | 1.94 | 3.50 | 3.10 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kolrejn
Krusaders
- Kolrejn je bez poraza u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Sjeverna Irska 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Krusaders je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Sjeverna Irska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.19 | 6.20 | 11.00 | 2.95 | 1.35 | |
| Meridianbet.ba | 1.17 | 7.20 | 12.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.18 | 6.70 | 11.50 | 2.95 | 1.35 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dangenon Svifts | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 12 |
| 2 | Linfild | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | (+2) | 12 |
| 3 | Kolrejn | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | (+7) | 10 |
| 4 | Kliftonvil | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 9 |
| 5 | Kerik Rendžers | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | (+3) | 9 |
| 6 | Krusaders | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 9 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 6 | (+1) | 6 |
| 8 | Larn | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
| 9 | Balimena Jun. | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 10 | Bangor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 11 | (-9) | 1 |
| 11 | Limavedi Jun. | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 8 | (-7) | 0 |
| 12 | Portadaun | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 11 | (-8) | 0 |
Linfild - 1.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
Glenavon i Glentoran - kvalifikacije za Kup UEFA
Kliftonvil - Intertoto Kup
Glenavon i Glentoran - kvalifikacije za Kup UEFA
Kliftonvil - Intertoto Kup
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dangenon Svifts | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 9 | |
| 2. | Linfild | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 3. | Kolrejn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | |
| 4. | Kliftonvil | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 5. | Kerik Rendžers | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 6. | Krusaders | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 7. | Glentoran | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Larn | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 9. | Balimena Jun. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 4 | |
| 10. | Bangor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 11. | Limavedi Jun. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 12. | Portadaun | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 0 | |
Kolrejn
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Portadaun | 3:0 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Kerik Rendžers | 2:0 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Larn | 0:0 | 0-2 | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Dangenon Svifts | 3:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | HJK Helsinki | 0:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | HJK Helsinki | 0:5 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 03.07.2026 | Larn | 0:0 | 0-2 | Sjeverna Irska, SK | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Dangenon Svifts | 3:2 | 3+ | Sjeverna Irska, Kup | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Glentoran | 6:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Linfild | 3:0 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 |
Krusaders
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Glentoran | 2:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Portadaun | 3:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Balimena Jun. | 2:1 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Kliftonvil | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 01.05.2026 | Anag Junajted | 1:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 28.04.2026 | Anag Junajted | 3:2 | 3+ | Sjeverna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Balimena Jun. | 3:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Glenavon | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Portadaun | 4:0 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2026 | Bangor | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Kolrejn | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 103 | 34 | 21 | 48 | 140:160 | (-20) | 300 | 1,36 | 1,55 | 2,91 | 51 | 52 | 50:50 |
| Domaćin | 53 | 17 | 12 | 24 | 72:89 | (-17) | 161 | 1,36 | 1,68 | 3,04 | 26 | 27 | 49:51 |
| Gost | 50 | 17 | 9 | 24 | 68:71 | (-3) | 139 | 1,36 | 1,42 | 2,78 | 25 | 25 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari