Rezultati po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Deportivo Maldonado - Mont. Vonderers
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 18:30 | Rasing Montevideo-Albion | 1.73 | 3.28 | 4.90 | 1.58 | 2.20 | (2) |
| 04.09. (Pet) | 20:00 | Montevideo Siti Torke-Sero Largo | 1.76 | 3.25 | 4.00 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Albion-Progreso | 1.84 | 3.15 | 3.70 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Danubio-Penjarol | 3.60 | 3.15 | 1.88 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 19:00 | Dep. Maldonado-Mont. Vonderers | 1.97 | 3.10 | 3.35 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Sentral Espanjol-Defensor Sport. | 3.25 | 2.90 | 2.10 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 17:30 | Nasional Mont.-Huventud LP | 1.71 | 3.45 | 4.00 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 20:30 | Liverpul Mont.-Boston River | 1.79 | 3.25 | 3.85 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Deportivo Maldonado
Mont. Vonderers
- Na utakmicama tima Deportivo Maldonado broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.97 | 3.10 | 3.35 | |||
| Prosječne kvote | 1.97 | 3.10 | 3.35 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Liverpul Mont. | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 10 |
| 2 | Montevideo Siti Torke | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 9 |
| 3 | Boston River | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
| 4 | Huventud LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
| 5 | Mont. Vonderers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 6 | Atletiko Sero | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 7 | Nasional Mont. | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | (-1) | 6 |
| 8 | Rasing Montevideo | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 5 |
| 9 | Dep. Maldonado | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 10 | Sero Largo | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | : | 4 | (0) | 4 |
| 11 | Penjarol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 12 | Progreso | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 13 | Sentral Espanjol | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | (-4) | 3 |
| 14 | Danubio | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 2 | (-2) | 2 |
| 15 | Defensor Sport. | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | (-7) | 1 |
| 16 | Albion | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | (-3) | 0 |
Penjarol (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Liverpul Mont. | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
| 2. | Montevideo Siti Torke | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Boston River | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 4. | Huventud LP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Mont. Vonderers | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 6. | Atletiko Sero | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Nasional Mont. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 8. | Rasing Montevideo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 9. | Dep. Maldonado | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 10. | Sero Largo | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 11. | Penjarol | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 12. | Progreso | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 13. | Sentral Espanjol | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 14. | Danubio | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 15. | Defensor Sport. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 16. | Albion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
Deportivo Maldonado
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Huventud LP | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Penjarol | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Progreso | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 10.08.2026 | Rasing Montevideo | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Huventud LP | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 18.07.2026 | Progreso | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 10.07.2026 | Albion | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 06.06.2026 | Montevideo Siti Torke | 4:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 31.05.2026 | Nasional Mont. | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 24.05.2026 | Mont. Vonderers | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Mont. Vonderers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Sentral Espanjol | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Montevideo Siti Torke | 1:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Sero Largo | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Defensor Sport. | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 05.08.2026 | Penjarol | 1:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 31.07.2026 | Montevideo Siti Torke | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 17.07.2026 | Nasional Mont. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Progreso | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 05.06.2026 | Danubio | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 31.05.2026 | Huventud LP | 5:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 06.03.2026 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 20.09.2024 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 27.07.2024 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 11.03.2024 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 15.11.2023 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 07.04.2023 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 13.09.2022 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 09.07.2022 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 11.04.2022 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 20.09.2021 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
| 23.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
| 06.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
| 15.08.2020 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
| 02.04.2004 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2004 | |||
| 17.12.2003 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 11.10.2003 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 04.05.2003 | 3:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 01.12.2002 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 08.09.2002 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 17.03.2002 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 20.05.2001 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2001 |
| Deportivo Maldonado | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 22 | 7 | 8 | 7 | 24:22 | (+2) | 46 | 1,09 | 1,00 | 2,09 | 14 | 8 | 64:36 |
| Domaćin | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:10 | (+3) | 23 | 1,30 | 1,00 | 2,30 | 5 | 5 | 50:50 |
| Gost | 12 | 3 | 6 | 3 | 11:12 | (-1) | 23 | 0,92 | 1,00 | 1,92 | 9 | 3 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari