Rezultati po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Nasional Montevideo - Huventud Las Piedras
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 18:30 | Rasing Montevideo-Albion | 1.73 | 3.28 | 4.90 | 1.58 | 2.20 | (2) |
| 04.09. (Pet) | 20:00 | Montevideo Siti Torke-Sero Largo | 1.76 | 3.25 | 4.00 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Albion-Progreso | 1.84 | 3.15 | 3.70 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Danubio-Penjarol | 3.60 | 3.15 | 1.88 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 19:00 | Dep. Maldonado-Mont. Vonderers | 1.97 | 3.10 | 3.35 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Sentral Espanjol-Defensor Sport. | 3.25 | 2.90 | 2.10 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 17:30 | Nasional Mont.-Huventud LP | 1.71 | 3.45 | 4.00 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 20:30 | Liverpul Mont.-Boston River | 1.79 | 3.25 | 3.85 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Nasional Montevideo
Huventud Las Piedras
- Tim Nasional Montevideo je posljednjih 4 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
- Na utakmicama tima Nasional Montevideo broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.71 | 3.45 | 4.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.71 | 3.45 | 4.00 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Liverpul Mont. | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 10 |
| 2 | Montevideo Siti Torke | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 9 |
| 3 | Boston River | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
| 4 | Huventud LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
| 5 | Mont. Vonderers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 6 | Atletiko Sero | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 7 | Nasional Mont. | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | (-1) | 6 |
| 8 | Rasing Montevideo | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 5 |
| 9 | Dep. Maldonado | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 10 | Sero Largo | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | : | 4 | (0) | 4 |
| 11 | Penjarol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 12 | Progreso | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 13 | Sentral Espanjol | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | (-4) | 3 |
| 14 | Danubio | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 2 | (-2) | 2 |
| 15 | Defensor Sport. | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | (-7) | 1 |
| 16 | Albion | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | (-3) | 0 |
Penjarol (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Liverpul Mont. | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
| 2. | Montevideo Siti Torke | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Boston River | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 4. | Huventud LP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Mont. Vonderers | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 6. | Atletiko Sero | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Nasional Mont. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 8. | Rasing Montevideo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 9. | Dep. Maldonado | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 10. | Sero Largo | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 11. | Penjarol | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 12. | Progreso | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 13. | Sentral Espanjol | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 14. | Danubio | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 15. | Defensor Sport. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 16. | Albion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
Nasional Montevideo
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Penjarol | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.08.2026 | Albion | 0:0 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Progreso | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Rasing Montevideo | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Boston River | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Progreso | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 28.07.2026 | Tigre | 2:1 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2026 | |||
| 21.07.2026 | Tigre | 0:3 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2026 | |||
| 17.07.2026 | Mont. Vonderers | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Danubio | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Huventud Las Piedras
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dep. Maldonado | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Sentral Espanjol | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Montevideo Siti Torke | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 07.08.2026 | Sero Largo | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Dep. Maldonado | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 17.07.2026 | Albion | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Montevideo Siti Torke | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 05.07.2026 | Danubio | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 06.06.2026 | Nasional Mont. | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 31.05.2026 | Mont. Vonderers | 2:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.06.2026 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 08.03.2026 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 28.09.2025 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 18.06.2025 | 4:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 30.03.2025 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 05.12.2019 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 25.08.2019 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 31.05.2019 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 19.08.2017 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 25.06.2017 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 04.02.2017 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 04.12.2016 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2016 | |||
| 06.03.2016 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 12.09.2015 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 30.05.2015 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2014/2015 | |||
| 22.11.2014 | 4:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2014/2015 | |||
| 23.03.2014 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 26.10.2013 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 12.05.2013 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 18.11.2012 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 22.02.2009 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 23.08.2008 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 23.03.2008 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 22.09.2007 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 12.10.2003 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 03.05.2003 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 24.02.2002 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 26.09.2001 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2001 | |||
| 17.08.2001 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2001 | |||
| 17.06.2001 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2001 | |||
| 30.09.2000 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2000 | |||
| 23.04.2000 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2000 |
| Nasional Montevideo | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 32 | 22 | 5 | 5 | 58:23 | (+35) | 81 | 1,81 | 0,72 | 2,53 | 15 | 17 | 47:53 |
| Domaćin | 16 | 11 | 3 | 2 | 33:11 | (+22) | 44 | 2,06 | 0,69 | 2,75 | 7 | 9 | 44:56 |
| Gost | 16 | 11 | 2 | 3 | 25:12 | (+13) | 37 | 1,56 | 0,75 | 2,31 | 8 | 8 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari