Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 1
Estoril Praia - Arouka
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Alverka-Sporting Braga | 4.95 | 3.45 | 1.77 | 1.70 | 2.12 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Maritimo-Benfika | 14.00 | 6.60 | 1.20 | 2.60 | 1.48 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 19:30 | Sporting Lisabon-Nasional Madeira | 1.15 | 7.90 | 15.50 | 3.20 | 1.34 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | Santa Klara-Rio Ave | 1.86 | 3.35 | 4.53 | 1.63 | 2.25 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Vitoria Gimaraeš-Kasa Pia | 1.53 | 3.97 | 6.45 | 1.78 | 2.00 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 19:30 | Žil Visente-Akademiko Vizeu | 1.89 | 3.35 | 4.18 | 1.70 | 2.10 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 19:15 | Estoril Praia-Arouka | 2.27 | 3.40 | 3.03 | 1.98 | 1.83 | (2) |
| 09.09. (Sri) | 19:45 | Moreirense-Benfika | 15.00 | 7.00 | 1.15 | (1) | ||
| 10.09. (Čet) | 17:15 | Estrelja Amadora-Sporting Braga | 3.70 | 3.25 | 1.84 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 15:00 | Kasa Pia-Porto | 10.00 | 4.90 | 1.31 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Estoril Praia
Arouka
- Estoril Praia je bez pobjede u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Portugalija 1.
- Na utakmicama tima Estoril Praia broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Portugalija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.30 | 3.35 | 3.05 | 1.98 | 1.83 | |
| Meridianbet.ba | 2.24 | 3.45 | 3.00 | |||
| Prosječne kvote | 2.27 | 3.40 | 3.03 | 1.98 | 1.83 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | : | 1 | (+10) | 15 |
| 2 | Sporting Lisabon | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | (+7) | 10 |
| 3 | Arouka | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 9 |
| 4 | Santa Klara | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 8 |
| 5 | Benfika | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | (+8) | 7 |
| 6 | Žil Visente | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | (+3) | 7 |
| 7 | Maritimo | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
| 8 | Estrelja Amadora | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | : | 8 | (+1) | 6 |
| 9 | Sporting Braga | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
| 10 | Nasional Madeira | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 11 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 4 |
| 12 | Famalikao | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 13 | Vitoria Gimaraeš | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | (-2) | 3 |
| 14 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 3 |
| 15 | Akademiko Vizeu | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 2 |
| 16 | Alverka | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 2 |
| 17 | Estoril Praia | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 1 |
| 18 | Kasa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 11 | (-11) | 0 |
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - kvalifikacije za Ligu Šampiona
3. i 4.mesto i pobenik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto - kvalifikacije za Ligu Šampiona
3. i 4.mesto i pobenik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Porto | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Sporting Lisabon | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 4 | |
| 3. | Arouka | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 4. | Santa Klara | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Benfika | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | : | 0 | 3 | |
| 6. | Žil Visente | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Maritimo | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Estrelja Amadora | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 9. | Sporting Braga | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
| 10. | Nasional Madeira | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 11. | Moreirense | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 3 | |
| 12. | Famalikao | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
| 13. | Vitoria Gimaraeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 14. | Rio Ave | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 15. | Akademiko Vizeu | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
| 16. | Alverka | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 17. | Estoril Praia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 18. | Kasa Pia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
Estoril Praia
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Benfika | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Rio Ave | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Nasional Madeira | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Famalikao | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Benfika | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Alverka | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Sporting Braga | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Famalikao | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 20.04.2026 | Moreirense | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Porto | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Arouka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Maritimo | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Porto | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Moreirense | 4:0 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Vitoria Gimaraeš | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Tondela | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Žil Visente | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Santa Klara | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Alverka | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Estrelja Amadora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Sporting Braga | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | 2:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 07.11.2025 | 4:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 16.03.2025 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 26.10.2024 | 4:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 20.01.2024 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 13.08.2023 | 3:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 15.05.2023 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2022/2023 | |||
| 07.01.2023 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2022/2023 | |||
| 27.01.2022 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 07.08.2021 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 02.02.2021 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2020/2021 | |||
| 10.09.2020 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2020/2021 | |||
| 11.05.2019 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2018/2019 | |||
| 09.01.2019 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2018/2019 | |||
| 21.05.2017 | 4:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2016/2017 | |||
| 13.01.2017 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2016/2017 | |||
| 09.05.2016 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2015/2016 | |||
| 06.01.2016 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2015/2016 | |||
| 25.01.2015 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 18.08.2014 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 31.01.2014 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2013/2014 | |||
| 25.08.2013 | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2013/2014 | |||
| 13.05.2012 | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2011/2012 | |||
| 14.01.2012 | 4:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2011/2012 | |||
| 01.05.2011 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2010/2011 | |||
| 19.12.2010 | 5:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2010/2011 |
| Estoril Praia | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 26 | 10 | 7 | 9 | 45:36 | (+9) | 81 | 1,73 | 1,38 | 3,12 | 13 | 13 | 50:50 |
| Domaćin | 13 | 7 | 4 | 2 | 28:17 | (+11) | 45 | 2,15 | 1,31 | 3,46 | 6 | 7 | 46:54 |
| Gost | 13 | 3 | 3 | 7 | 17:19 | (-2) | 36 | 1,31 | 1,46 | 2,77 | 7 | 6 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari