Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 1
Moreirense - Benfika
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Alverka-Sporting Braga | 4.95 | 3.45 | 1.77 | 1.70 | 2.12 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Maritimo-Benfika | 14.00 | 6.60 | 1.20 | 2.60 | 1.48 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 19:30 | Sporting Lisabon-Nasional Madeira | 1.15 | 8.20 | 17.00 | 3.15 | 1.36 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | Santa Klara-Rio Ave | 1.86 | 3.35 | 4.53 | 1.63 | 2.25 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Vitoria Gimaraeš-Kasa Pia | 1.53 | 3.97 | 6.45 | 1.78 | 2.00 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 19:30 | Žil Visente-Akademiko Vizeu | 1.89 | 3.35 | 4.18 | 1.70 | 2.10 | (2) |
| 07.09. (Pon) | 19:15 | Estoril Praia-Arouka | 2.27 | 3.40 | 3.03 | 1.98 | 1.83 | (2) |
| 09.09. (Sri) | 19:45 | Moreirense-Benfika | 15.00 | 7.00 | 1.15 | (1) | ||
| 10.09. (Čet) | 17:15 | Estrelja Amadora-Sporting Braga | 3.70 | 3.25 | 1.84 | (1) | ||
| 12.09. (Sub) | 15:00 | Kasa Pia-Porto | 10.00 | 4.90 | 1.31 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Moreirense
Benfika
- Benfika je bez poraza u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Benfika je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 15.00 | 7.00 | 1.15 | |||
| Prosječne kvote | 15.00 | 7.00 | 1.15 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | : | 1 | (+10) | 15 |
| 2 | Sporting Lisabon | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | (+7) | 10 |
| 3 | Arouka | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 9 |
| 4 | Santa Klara | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 8 |
| 5 | Benfika | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | (+8) | 7 |
| 6 | Žil Visente | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | (+3) | 7 |
| 7 | Maritimo | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 7 |
| 8 | Estrelja Amadora | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | : | 8 | (+1) | 6 |
| 9 | Sporting Braga | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
| 10 | Nasional Madeira | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 11 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 4 |
| 12 | Famalikao | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 13 | Vitoria Gimaraeš | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | (-2) | 3 |
| 14 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 3 |
| 15 | Akademiko Vizeu | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 2 |
| 16 | Alverka | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 2 |
| 17 | Estoril Praia | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 1 |
| 18 | Kasa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 11 | (-11) | 0 |
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - kvalifikacije za Ligu Šampiona
3. i 4.mesto i pobenik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto - kvalifikacije za Ligu Šampiona
3. i 4.mesto i pobenik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Porto | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Sporting Lisabon | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 4 | |
| 3. | Arouka | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 4. | Santa Klara | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 5. | Benfika | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | : | 0 | 3 | |
| 6. | Žil Visente | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Maritimo | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Estrelja Amadora | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 9. | Sporting Braga | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
| 10. | Nasional Madeira | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 11. | Moreirense | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 3 | |
| 12. | Famalikao | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
| 13. | Vitoria Gimaraeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 14. | Rio Ave | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 15. | Akademiko Vizeu | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | |
| 16. | Alverka | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 17. | Estoril Praia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 18. | Kasa Pia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
Moreirense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Porto | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Kasa Pia | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Arouka | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sporting Braga | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | AVS | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Tondela | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Estrelja Amadora | 3:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Benfika | 1:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 20.04.2026 | Estoril Praia | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 10.04.2026 | Famalikao | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Benfika
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Estoril Praia | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | AGF Arhus | 3:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 20.08.2026 | AGF Arhus | 3:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Kasa Pia | 7:0 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Harts | 1:1 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Akademiko Vizeu | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | Harts | 6:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | St. Galen | 5:0 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | St. Galen | 1:2 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Estoril Praia | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | 1:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 14.12.2025 | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.02.2025 | 2:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 30.08.2024 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2024/2025 | |||
| 14.04.2024 | 0:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 03.12.2023 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2023/2024 | |||
| 17.12.2022 | 1:1 | 0-2 | Portugalija, LK | 2022/2023 | |||
| 15.01.2022 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 07.08.2021 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2021/2022 | |||
| 14.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2020/2021 | |||
| 26.09.2020 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2020/2021 | |||
| 02.03.2020 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2019/2020 | |||
| 21.09.2019 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2019/2020 | |||
| 17.03.2019 | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2018/2019 | |||
| 02.11.2018 | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2018/2019 | |||
| 13.05.2018 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2017/2018 | |||
| 07.01.2018 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2017/2018 | |||
| 09.04.2017 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2016/2017 | |||
| 26.01.2017 | 3:1 | 3+ | Portugalija, LK | 2016/2017 | |||
| 27.11.2016 | 0:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2016/2017 | |||
| 31.01.2016 | 1:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2015/2016 | |||
| 26.01.2016 | 1:6 | 3+ | Portugalija, LK | 2015/2016 | |||
| 29.08.2015 | 2:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2015/2016 | |||
| 21.02.2015 | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 21.01.2015 | 0:2 | 0-2 | Portugalija, LK | 2014/2015 | |||
| 22.11.2014 | 1:4 | 3+ | Portugalija, Kup | 2014/2015 | |||
| 21.09.2014 | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2014/2015 | |||
| 19.05.2013 | 1:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2012/2013 | |||
| 21.01.2013 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2012/2013 | |||
| 30.12.2012 | 1:1 | 0-2 | Portugalija, LK | 2012/2013 | |||
| 16.11.2012 | 0:2 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2012/2013 | |||
| 27.02.2008 | 0:2 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2007/2008 | |||
| 29.01.2005 | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2004/2005 | |||
| 11.09.2004 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2004/2005 | |||
| 29.02.2004 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2003/2004 | |||
| 04.10.2003 | 1:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2003/2004 | |||
| 03.02.2003 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2002/2003 | |||
| 14.09.2002 | 2:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2002/2003 |
| Moreirense | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 38 | 2 | 9 | 27 | 31:86 | (-55) | 117 | 0,82 | 2,26 | 3,08 | 18 | 20 | 47:53 |
| Domaćin | 21 | 1 | 5 | 15 | 16:48 | (-32) | 64 | 0,76 | 2,29 | 3,05 | 10 | 11 | 48:52 |
| Gost | 17 | 1 | 4 | 12 | 15:38 | (-23) | 53 | 0,88 | 2,24 | 3,12 | 8 | 9 | 47:53 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari