Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
FK Talin - Talina Kalev
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Elva-Nome Junajted do 21 | 2.10 | 3.90 | 2.65 | 3.30 | 1.25 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | FK Talin-Talina Kalev | 5.40 | 5.20 | 1.37 | 4.50 | 1.14 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Flora II-Levadia Talin II | 2.35 | 4.15 | 2.25 | 4.50 | 1.14 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Vimsi JK-Nome Kalju II | 1.18 | 6.40 | 9.50 | 4.05 | 1.17 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
FK Talin
Talina Kalev
- Tim FK Talin je posljednjih 5 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Estonija 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima FK Talin je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Estonija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 5.40 | 5.20 | 1.37 | 4.50 | 1.14 | |
| Prosječne kvote | 5.40 | 5.20 | 1.37 | 4.50 | 1.14 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tartu JK Velko | 35 | 24 | 5 | 6 | 101 | : | 45 | (+56) | 80 |
| 2 | Vimsi JK | 34 | 17 | 6 | 11 | 62 | : | 35 | (+27) | 60 |
| 3 | Levadia Talin II | 34 | 17 | 3 | 14 | 69 | : | 59 | (+10) | 57 |
| 4 | Flora II | 34 | 15 | 7 | 12 | 78 | : | 60 | (+18) | 55 |
| 5 | Elva | 34 | 14 | 9 | 11 | 50 | : | 51 | (-1) | 54 |
| 6 | Talina Kalev | 34 | 11 | 8 | 15 | 59 | : | 63 | (-4) | 44 |
| 7 | Nome Junajted do 21 | 34 | 11 | 6 | 17 | 58 | : | 71 | (-13) | 42 |
| 8 | FK Talin | 35 | 10 | 8 | 17 | 44 | : | 78 | (-34) | 38 |
| 9 | Nome Kalju II | 34 | 6 | 5 | 23 | 40 | : | 85 | (-45) | 26 |
| 10 | Mardu | 28 | 12 | 5 | 11 | 45 | : | 59 | (-14) | 41 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tartu JK Velko | 17 | 12 | 3 | 2 | 53 | : | 28 | 39 | 18 | 12 | 2 | 4 | 48 | : | 17 | 38 | |
| 2. | Vimsi JK | 16 | 7 | 3 | 6 | 33 | : | 21 | 24 | 18 | 10 | 3 | 5 | 29 | : | 14 | 33 | |
| 3. | Levadia Talin II | 17 | 9 | 2 | 6 | 34 | : | 25 | 29 | 17 | 8 | 1 | 8 | 35 | : | 34 | 25 | |
| 4. | Flora II | 17 | 9 | 1 | 7 | 39 | : | 32 | 28 | 17 | 6 | 6 | 5 | 39 | : | 28 | 24 | |
| 5. | Elva | 17 | 8 | 4 | 5 | 24 | : | 24 | 28 | 17 | 6 | 5 | 6 | 26 | : | 27 | 23 | |
| 6. | Talina Kalev | 18 | 7 | 5 | 6 | 37 | : | 32 | 26 | 16 | 4 | 3 | 9 | 22 | : | 31 | 15 | |
| 7. | Nome Junajted do 21 | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 | : | 25 | 24 | 17 | 4 | 3 | 10 | 34 | : | 46 | 15 | |
| 8. | FK Talin | 17 | 5 | 4 | 8 | 24 | : | 38 | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 20 | : | 40 | 19 | |
| 9. | Nome Kalju II | 18 | 3 | 4 | 11 | 20 | : | 46 | 13 | 16 | 3 | 1 | 12 | 20 | : | 39 | 10 | |
| 10. | Mardu | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 | : | 25 | 26 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 | : | 34 | 15 | |
FK Talin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Nome Junajted do 21 | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 24.10.2026 | Nome Kalju II | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 19.10.2026 | Vimsi JK | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 15.10.2026 | Tartu JK Velko | 0:7 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Flora II | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Harju JK Lagri | 0:10 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Elva | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Levadia Talin II | 1:5 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.09.2026 | Mardu | 4:0 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 03.09.2026 | Vimsi JK | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
Talina Kalev
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Elva | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 29.10.2026 | Nome Kalju II | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 23.10.2026 | Tartu JK Velko | 2:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 19.10.2026 | Levadia Talin II | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Vimsi JK | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 24.09.2026 | Elva | 2:3 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Flora II | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.09.2026 | Nome Junajted do 21 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Tartu JK Velko | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Flora II | 0:5 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 14.05.2026 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 15.03.2026 | 1:5 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 05.03.2025 | 0:5 | 3+ | Estonija, Kup | 2024/2025 |
| FK Talin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:12 | (-9) | 15 | 0,75 | 3,00 | 3,75 | 2 | 2 | 50:50 |
| Domaćin | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | (-5) | 7 | 0,50 | 3,00 | 3,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | (-4) | 8 | 1,00 | 3,00 | 4,00 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari