Rezultati po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
Flora II - Levadia Talin II
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Elva-Nome Junajted do 21 | 2.10 | 3.90 | 2.65 | 3.30 | 1.25 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | FK Talin-Talina Kalev | 5.40 | 5.20 | 1.37 | 4.50 | 1.14 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Flora II-Levadia Talin II | 2.35 | 4.15 | 2.25 | 4.50 | 1.14 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:30 | Vimsi JK-Nome Kalju II | 1.18 | 6.40 | 9.50 | 4.05 | 1.17 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Flora II
Levadia Talin II
- Levadia Talin II je bez poraza u posljednjih 8 mečeva u takmičenju Estonija 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.35 | 4.15 | 2.25 | 4.50 | 1.14 | |
| Prosječne kvote | 2.35 | 4.15 | 2.25 | 4.50 | 1.14 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tartu JK Velko | 35 | 24 | 5 | 6 | 101 | : | 45 | (+56) | 80 |
| 2 | Vimsi JK | 34 | 17 | 6 | 11 | 62 | : | 35 | (+27) | 60 |
| 3 | Levadia Talin II | 34 | 17 | 3 | 14 | 69 | : | 59 | (+10) | 57 |
| 4 | Flora II | 34 | 15 | 7 | 12 | 78 | : | 60 | (+18) | 55 |
| 5 | Elva | 34 | 14 | 9 | 11 | 50 | : | 51 | (-1) | 54 |
| 6 | Talina Kalev | 34 | 11 | 8 | 15 | 59 | : | 63 | (-4) | 44 |
| 7 | Nome Junajted do 21 | 34 | 11 | 6 | 17 | 58 | : | 71 | (-13) | 42 |
| 8 | FK Talin | 35 | 10 | 8 | 17 | 44 | : | 78 | (-34) | 38 |
| 9 | Nome Kalju II | 34 | 6 | 5 | 23 | 40 | : | 85 | (-45) | 26 |
| 10 | Mardu | 28 | 12 | 5 | 11 | 45 | : | 59 | (-14) | 41 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tartu JK Velko | 17 | 12 | 3 | 2 | 53 | : | 28 | 39 | 18 | 12 | 2 | 4 | 48 | : | 17 | 38 | |
| 2. | Vimsi JK | 16 | 7 | 3 | 6 | 33 | : | 21 | 24 | 18 | 10 | 3 | 5 | 29 | : | 14 | 33 | |
| 3. | Levadia Talin II | 17 | 9 | 2 | 6 | 34 | : | 25 | 29 | 17 | 8 | 1 | 8 | 35 | : | 34 | 25 | |
| 4. | Flora II | 17 | 9 | 1 | 7 | 39 | : | 32 | 28 | 17 | 6 | 6 | 5 | 39 | : | 28 | 24 | |
| 5. | Elva | 17 | 8 | 4 | 5 | 24 | : | 24 | 28 | 17 | 6 | 5 | 6 | 26 | : | 27 | 23 | |
| 6. | Talina Kalev | 18 | 7 | 5 | 6 | 37 | : | 32 | 26 | 16 | 4 | 3 | 9 | 22 | : | 31 | 15 | |
| 7. | Nome Junajted do 21 | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 | : | 25 | 24 | 17 | 4 | 3 | 10 | 34 | : | 46 | 15 | |
| 8. | FK Talin | 17 | 5 | 4 | 8 | 24 | : | 38 | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 20 | : | 40 | 19 | |
| 9. | Nome Kalju II | 18 | 3 | 4 | 11 | 20 | : | 46 | 13 | 16 | 3 | 1 | 12 | 20 | : | 39 | 10 | |
| 10. | Mardu | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 | : | 25 | 26 | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 | : | 34 | 15 | |
Flora II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Tartu JK Velko | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 26.10.2026 | Vimsi JK | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 22.10.2026 | Nome Junajted do 21 | 3:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | FK Talin | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 18.09.2026 | Talina Kalev | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Elva | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.09.2026 | Nome Kalju II | 5:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 04.09.2026 | Levadia Talin II | 2:6 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Talina Kalev | 5:0 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 24.08.2026 | Elva | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 |
Levadia Talin II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Vimsi JK | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 25.10.2026 | Elva | 3:3 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 19.10.2026 | Talina Kalev | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 14.10.2026 | Nome Kalju II | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 09.10.2026 | Nome Junajted do 21 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | FK Talin | 5:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 10.09.2026 | Tartu JK Velko | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2026 | |||
| 04.09.2026 | Flora II | 6:2 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Mardu | 2:4 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | FK Talin | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | 2:6 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 05.07.2026 | 0:4 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 05.04.2026 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2026 | |||
| 22.09.2025 | 5:0 | 3+ | Estonija 2 | 2025 | |||
| 18.08.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2025 | |||
| 08.05.2025 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2025 | |||
| 02.03.2025 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2025 | |||
| 02.11.2024 | 4:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
| 21.08.2024 | 4:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
| 30.06.2024 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
| 30.03.2024 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
| 05.10.2023 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
| 13.08.2023 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
| 31.07.2023 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
| 08.06.2023 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
| 06.11.2022 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2022 | |||
| 05.09.2022 | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2022 | |||
| 30.06.2022 | 1:4 | 3+ | Estonija 2 | 2022 | |||
| 21.03.2022 | 4:1 | 3+ | Estonija 2 | 2022 | |||
| 28.08.2021 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2021 | |||
| 17.07.2021 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2021 | |||
| 10.05.2021 | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2021 | |||
| 15.09.2020 | 2:3 | 3+ | Estonija 2 | 2020 | |||
| 18.07.2020 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2020 | |||
| 12.03.2020 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2020 | |||
| 10.11.2019 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2019 | |||
| 07.07.2019 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2019 | |||
| 16.05.2019 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2019 | |||
| 14.03.2019 | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2019 | |||
| 14.09.2018 | 3:5 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
| 29.07.2018 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
| 29.04.2018 | 4:0 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
| 01.03.2018 | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2018 | |||
| 29.10.2017 | 0:4 | 3+ | Estonija 2 | 2017 | |||
| 27.09.2017 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2017 | |||
| 11.05.2017 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2017 | |||
| 26.04.2017 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2017 | |||
| 09.09.2016 | 0:5 | 3+ | Estonija 2 | 2016 | |||
| 28.08.2016 | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2016 | |||
| 08.06.2016 | 4:1 | 3+ | Estonija 2 | 2016 | |||
| 17.03.2016 | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2016 | |||
| 01.11.2015 | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2015 | |||
| 24.07.2015 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2015 | |||
| 27.05.2015 | 3:2 | 3+ | Estonija 2 | 2015 | |||
| 15.04.2015 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2015 | |||
| 17.09.2014 | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2014 | |||
| 27.08.2014 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2014 | |||
| 02.07.2014 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2014 | |||
| 09.03.2014 | 2:4 | 3+ | Estonija 2 | 2014 | |||
| 20.10.2013 | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2013 | |||
| 10.08.2013 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2013 | |||
| 25.05.2013 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2013 | |||
| 14.04.2013 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2013 | |||
| 07.10.2012 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2012 | |||
| 22.08.2012 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2012 | |||
| 20.05.2012 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2012 | |||
| 08.04.2012 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2012 | |||
| 14.09.2011 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2011 | |||
| 11.09.2011 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2011 | |||
| 04.07.2011 | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2011 | |||
| 06.03.2011 | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2011 | |||
| 12.09.2010 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2010 | |||
| 29.08.2010 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2010 | |||
| 30.06.2010 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2010 | |||
| 10.03.2010 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2010 | |||
| 25.10.2009 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2009 | |||
| 09.08.2009 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2009 | |||
| 31.05.2009 | 0:4 | 3+ | Estonija 2 | 2009 | |||
| 05.04.2009 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2009 | |||
| 21.09.2008 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2008 | |||
| 17.09.2008 | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2008 | |||
| 13.07.2008 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2008 | |||
| 09.03.2008 | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2008 | |||
| 31.10.2007 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2007 | |||
| 02.09.2007 | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2007 | |||
| 11.07.2007 | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2007 | |||
| 18.03.2007 | 2:5 | 3+ | Estonija 2 | 2007 | |||
| 24.10.2006 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2006 | |||
| 29.07.2006 | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2006 | |||
| 20.05.2006 | 0:5 | 3+ | Estonija 2 | 2006 | |||
| 15.04.2006 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2006 |
| Flora II | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 81 | 34 | 19 | 28 | 119:113 | (+6) | 232 | 1,47 | 1,40 | 2,86 | 36 | 45 | 44:56 |
| Domaćin | 41 | 16 | 8 | 17 | 58:61 | (-3) | 119 | 1,41 | 1,49 | 2,90 | 17 | 24 | 41:59 |
| Gost | 40 | 18 | 11 | 11 | 61:52 | (+9) | 113 | 1,53 | 1,30 | 2,83 | 19 | 21 | 48:53 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari