Rezultati po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 1
Grashoper - Lozana Sport
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Lucern-Jang Bojs | 3.60 | 4.35 | 1.75 | 4.20 | 1.19 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Vaduc-Sion | 3.15 | 4.05 | 1.95 | 3.05 | 1.33 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:30 | Grashoper-Lozana Sport | 2.40 | 3.60 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | St. Galen-Lugano | 2.20 | 3.75 | 2.80 | 2.60 | 1.42 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Servet-Cirih | 1.88 | 3.90 | 3.45 | 2.55 | 1.45 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Tun-Bazel | 2.10 | 3.95 | 2.90 | 2.95 | 1.35 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Grashoper
Lozana Sport
- Tim Lozana Sport je poražen u posljednjih 6 mečeva u takmičenju Švajcarska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.40 | 3.60 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | |
| Prosječne kvote | 2.40 | 3.60 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugano | 12 | 11 | 1 | 0 | 36 | : | 10 | (+26) | 34 |
| 2 | Jang Bojs | 12 | 7 | 4 | 1 | 38 | : | 23 | (+15) | 25 |
| 3 | Sion | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | : | 18 | (+7) | 23 |
| 4 | Cirih | 12 | 6 | 2 | 4 | 25 | : | 26 | (-1) | 20 |
| 5 | St. Galen | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | : | 22 | (-3) | 19 |
| 6 | Servet | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | (+1) | 16 |
| 7 | Bazel | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | : | 22 | (-4) | 14 |
| 8 | Tun | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | : | 34 | (-10) | 13 |
| 9 | Lucern | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | : | 25 | (-6) | 13 |
| 10 | Vaduc | 12 | 3 | 1 | 8 | 24 | : | 25 | (-1) | 10 |
| 11 | Grashoper | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | : | 28 | (-13) | 10 |
| 12 | Lozana Sport | 12 | 1 | 3 | 8 | 11 | : | 22 | (-11) | 6 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lugano | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | : | 5 | 19 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 15 | |
| 2. | Jang Bojs | 7 | 4 | 2 | 1 | 22 | : | 17 | 14 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | : | 6 | 11 | |
| 3. | Sion | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 11 | 10 | |
| 4. | Cirih | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 11 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 15 | 8 | |
| 5. | St. Galen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 11 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 11 | 9 | |
| 6. | Servet | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | 6 | |
| 7. | Bazel | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 11 | 10 | |
| 8. | Tun | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | : | 20 | 12 | |
| 9. | Lucern | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | : | 15 | 3 | |
| 10. | Vaduc | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 9 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | : | 17 | 1 | |
| 11. | Grashoper | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | : | 15 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 13 | 5 | |
| 12. | Lozana Sport | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | : | 16 | 2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 6 | 4 | |
Grashoper
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Vaduc | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Bazel | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Grenčen | 8:0 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Jang Bojs | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Lucern | 1:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Sion | 2:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Tun | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Cirih | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | St. Galen | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Vaduc | 2:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Lozana Sport
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Tun | 4:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Sion | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Vinkeln | 7:0 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | St. Galen | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Lugano | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Servet | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Vaduc | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Tun | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Cirih | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Lucern | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 24.01.2026 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.09.2025 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 22.02.2025 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 04.02.2025 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 26.10.2024 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 21.05.2024 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 01.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 02.12.2023 | 5:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 29.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 24.04.2022 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 12.02.2022 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 17.10.2021 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 07.08.2021 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 24.02.2021 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2020/2021 | |||
| 17.07.2020 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 26.06.2020 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 13.12.2019 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 25.09.2019 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 28.04.2018 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 03.03.2018 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 04.11.2017 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 25.10.2017 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2017/2018 | |||
| 26.08.2017 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 14.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 02.04.2017 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 04.12.2016 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 24.07.2016 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 12.04.2014 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 08.03.2014 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 20.10.2013 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 03.08.2013 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 01.06.2013 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 03.03.2013 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 03.11.2012 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 01.09.2012 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 23.05.2012 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 26.02.2012 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 11.12.2011 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 20.07.2011 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 11.04.2002 | 4:1 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2001/2002 | |||
| 17.11.2001 | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 18.08.2001 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 28.04.2001 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 08.04.2001 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 23.09.2000 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2000/2001 | |||
| 15.07.2000 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2000/2001 |
| Grashoper | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 49 | 25 | 14 | 10 | 84:43 | (+41) | 127 | 1,71 | 0,88 | 2,59 | 25 | 24 | 51:49 |
| Domaćin | 23 | 14 | 5 | 4 | 48:18 | (+30) | 66 | 2,09 | 0,78 | 2,87 | 10 | 13 | 43:57 |
| Gost | 26 | 11 | 9 | 6 | 36:25 | (+11) | 61 | 1,38 | 0,96 | 2,35 | 15 | 11 | 58:42 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari