Rezultati po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 1
Tun - Bazel
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Lucern-Jang Bojs | 3.60 | 4.35 | 1.75 | 4.20 | 1.19 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Vaduc-Sion | 3.15 | 4.05 | 1.95 | 3.05 | 1.33 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:30 | Grashoper-Lozana Sport | 2.40 | 3.60 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | St. Galen-Lugano | 2.20 | 3.75 | 2.80 | 2.60 | 1.42 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Servet-Cirih | 1.88 | 3.90 | 3.45 | 2.55 | 1.45 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Tun-Bazel | 2.10 | 3.95 | 2.90 | 2.95 | 1.35 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tun
Bazel
- Tim Tun je posljednjih 7 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Švajcarska 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Tun je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Švajcarska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.10 | 3.95 | 2.90 | 2.95 | 1.35 | |
| Prosječne kvote | 2.10 | 3.95 | 2.90 | 2.95 | 1.35 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugano | 12 | 11 | 1 | 0 | 36 | : | 10 | (+26) | 34 |
| 2 | Jang Bojs | 12 | 7 | 4 | 1 | 38 | : | 23 | (+15) | 25 |
| 3 | Sion | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | : | 18 | (+7) | 23 |
| 4 | Cirih | 12 | 6 | 2 | 4 | 25 | : | 26 | (-1) | 20 |
| 5 | St. Galen | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | : | 22 | (-3) | 19 |
| 6 | Servet | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | (+1) | 16 |
| 7 | Bazel | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | : | 22 | (-4) | 14 |
| 8 | Tun | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | : | 34 | (-10) | 13 |
| 9 | Lucern | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | : | 25 | (-6) | 13 |
| 10 | Vaduc | 12 | 3 | 1 | 8 | 24 | : | 25 | (-1) | 10 |
| 11 | Grashoper | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | : | 28 | (-13) | 10 |
| 12 | Lozana Sport | 12 | 1 | 3 | 8 | 11 | : | 22 | (-11) | 6 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lugano | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | : | 5 | 19 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 15 | |
| 2. | Jang Bojs | 7 | 4 | 2 | 1 | 22 | : | 17 | 14 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | : | 6 | 11 | |
| 3. | Sion | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 11 | 10 | |
| 4. | Cirih | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 11 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 15 | 8 | |
| 5. | St. Galen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 11 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 11 | 9 | |
| 6. | Servet | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | 6 | |
| 7. | Bazel | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 11 | 10 | |
| 8. | Tun | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | : | 20 | 12 | |
| 9. | Lucern | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | : | 15 | 3 | |
| 10. | Vaduc | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 9 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | : | 17 | 1 | |
| 11. | Grashoper | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | : | 15 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 13 | 5 | |
| 12. | Lozana Sport | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | : | 16 | 2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 6 | 4 | |
Tun
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Harts | 3:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 01.11.2026 | Lozana Sport | 5:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Lugano | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Hajduk Split | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Šafhauzen | 1:1 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Tvente | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Cirih | 2:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Vaduc | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Servet | 2:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Grashoper | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Bazel
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Lugano | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Grashoper | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Nion | 3:0 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Vaduc | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | St. Galen | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Lucern | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Lugano | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Sion | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Jang Bojs | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Cirih | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Tun | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 73 | 10 | 19 | 44 | 85:164 | (-79) | 249 | 1,16 | 2,25 | 3,41 | 26 | 47 | 36:64 |
| Domaćin | 37 | 7 | 11 | 19 | 49:73 | (-24) | 122 | 1,32 | 1,97 | 3,30 | 15 | 22 | 41:59 |
| Gost | 36 | 3 | 8 | 25 | 36:91 | (-55) | 127 | 1,00 | 2,53 | 3,53 | 11 | 25 | 31:69 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari