Rezultati po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Liverpul Montevideo - Penjarol
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 22:00 | Atletiko Sero-Sero Largo | 2.16 | 2.98 | 3.22 | 1.53 | 2.30 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 13:00 | Progreso-Huventud LP | 3.13 | 3.25 | 2.08 | 1.85 | 1.85 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 16:00 | Rasing Montevideo-Mont. Vonderers | 1.92 | 3.23 | 3.60 | 1.68 | 2.05 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 19:00 | Boston River-Defensor Sport. | 2.53 | 3.08 | 2.60 | 1.70 | 2.05 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Albion-Montevideo Siti Torke | 3.15 | 3.23 | 2.09 | 1.78 | 1.90 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | Danubio-Sentral Espanjol | 1.94 | 3.15 | 3.65 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 21:30 | Liverpul Mont.-Penjarol | 3.28 | 3.13 | 2.09 | 1.68 | 2.05 | (2) |
| 19.10. (Pon) | 23:00 | Nasional Mont.-Dep. Maldonado | 1.80 | 3.38 | 3.95 | 1.78 | 1.93 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Liverpul Montevideo
Penjarol
- Penjarol je bez poraza u posljednjih 7 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura)
- Na utakmicama tima Penjarol broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 3.35 | 3.10 | 2.15 | 1.68 | 2.05 | |
| Meridianbet.ba | 3.20 | 3.15 | 2.02 | |||
| Prosječne kvote | 3.28 | 3.13 | 2.09 | 1.68 | 2.05 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montevideo Siti Torke | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | : | 10 | (+10) | 22 |
| 2 | Liverpul Mont. | 10 | 6 | 3 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 21 |
| 3 | Penjarol (-1) | 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 20 |
| 4 | Nasional Mont. | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 20 |
| 5 | Dep. Maldonado | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | : | 6 | (+8) | 18 |
| 6 | Huventud LP | 10 | 4 | 5 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 17 |
| 7 | Atletiko Sero | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 17 |
| 8 | Mont. Vonderers | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 15 |
| 9 | Progreso | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 13 | (-3) | 13 |
| 10 | Boston River | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 13 | (0) | 12 |
| 11 | Rasing Montevideo | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 12 | Defensor Sport. | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | : | 19 | (-8) | 8 |
| 13 | Danubio | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | : | 11 | (-7) | 7 |
| 14 | Albion | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | : | 18 | (-8) | 6 |
| 15 | Sero Largo | 10 | 0 | 5 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 5 |
| 16 | Sentral Espanjol | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | : | 17 | (-12) | 5 |
Penjarol (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Montevideo Siti Torke | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Liverpul Mont. | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | |
| 3. | Penjarol (-1) | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 11 | |
| 4. | Nasional Mont. | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 10 | |
| 5. | Dep. Maldonado | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Huventud LP | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | Atletiko Sero | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 11 | |
| 8. | Mont. Vonderers | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 9. | Progreso | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 7 | |
| 10. | Boston River | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 9 | |
| 11. | Rasing Montevideo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 12. | Defensor Sport. | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 2 | |
| 13. | Danubio | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 4 | 2 | |
| 14. | Albion | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 15. | Sero Largo | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 16. | Sentral Espanjol | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 8 | 1 | |
Liverpul Montevideo
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Dep. Maldonado | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Progreso | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.09.2026 | Sentral Espanjol | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 23.09.2026 | Kolon Montevideo | 3:0 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Rasing Montevideo | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Montevideo Siti Torke | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Boston River | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.09.2026 | Boston River | 0:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Sero Largo | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.08.2026 | Sentro Atletiko Feniks | 2:0 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 |
Penjarol
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Progreso | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 04.10.2026 | Rasing Montevideo | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 30.09.2026 | Montevideo Siti Torke | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 26.09.2026 | Boston River | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 24.09.2026 | Danubio | 1:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 19.09.2026 | Atletiko Sero | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Albion | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Danubio | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.09.2026 | Atenas | 2:2 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Nasional Mont. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 13.04.2026 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 16.11.2025 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2025 | |||
| 13.09.2025 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 10.09.2025 | 1:2 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2025 | |||
| 19.06.2025 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 20.03.2025 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 09.11.2024 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 03.05.2024 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 12.02.2024 | 1:3 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
| 16.12.2023 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2023 | |||
| 13.12.2023 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2023 | |||
| 09.12.2023 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 po | 2023 | |||
| 05.11.2023 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 25.03.2023 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 15.09.2022 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 26.06.2022 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 09.04.2022 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 07.11.2021 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
| 25.07.2021 | 3:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
| 26.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
| 05.09.2020 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
| 06.10.2019 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 10.03.2019 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 12.08.2018 | 2:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 24.02.2018 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 26.08.2017 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 02.07.2017 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 11.02.2017 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 28.08.2016 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2016 | |||
| 29.04.2016 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 25.10.2015 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 11.05.2014 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 07.12.2013 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 01.06.2013 | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 10.12.2012 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 06.05.2012 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
| 05.11.2011 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
| 17.04.2011 | 2:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 31.10.2010 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 21.02.2010 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 27.09.2009 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 10.05.2009 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 15.11.2008 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 13.04.2008 | 4:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 21.10.2007 | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 25.02.2007 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2006/2007 | |||
| 27.08.2006 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2006/2007 | |||
| 29.04.2006 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2005/2006 | |||
| 23.10.2005 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2005/2006 | |||
| 15.05.2005 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2005 | |||
| 09.11.2004 | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2004 | |||
| 19.09.2004 | 3:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2004 | |||
| 23.05.2004 | 0:5 | 3+ | Urugvaj 1 | 2004 | |||
| 04.10.2003 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 27.04.2003 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 19.08.2000 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2000 | |||
| 12.03.2000 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2000 |
| Liverpul Montevideo | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 58 | 16 | 13 | 29 | 71:96 | (-25) | 167 | 1,22 | 1,66 | 2,88 | 24 | 34 | 41:59 |
| Domaćin | 28 | 8 | 10 | 10 | 40:49 | (-9) | 89 | 1,43 | 1,75 | 3,18 | 10 | 18 | 36:64 |
| Gost | 30 | 8 | 3 | 19 | 31:47 | (-16) | 78 | 1,03 | 1,57 | 2,60 | 14 | 16 | 47:53 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari