Rezultati po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Rasing Montevideo - Mont. Vonderers
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 22:00 | Atletiko Sero-Sero Largo | 2.16 | 2.98 | 3.22 | 1.53 | 2.30 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 13:00 | Progreso-Huventud LP | 3.13 | 3.25 | 2.08 | 1.85 | 1.85 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 16:00 | Rasing Montevideo-Mont. Vonderers | 1.92 | 3.23 | 3.60 | 1.68 | 2.05 | (2) |
| 17.10. (Sub) | 19:00 | Boston River-Defensor Sport. | 2.53 | 3.08 | 2.60 | 1.70 | 2.05 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Albion-Montevideo Siti Torke | 3.15 | 3.23 | 2.09 | 1.78 | 1.90 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | Danubio-Sentral Espanjol | 1.94 | 3.15 | 3.65 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 21:30 | Liverpul Mont.-Penjarol | 3.28 | 3.13 | 2.09 | 1.68 | 2.05 | (2) |
| 19.10. (Pon) | 23:00 | Nasional Mont.-Dep. Maldonado | 1.80 | 3.38 | 3.95 | 1.78 | 1.93 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rasing Montevideo
Mont. Vonderers
- Rasing Montevideo je bez pobjede u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.95 | 3.20 | 3.75 | 1.68 | 2.05 | |
| Meridianbet.ba | 1.90 | 3.25 | 3.45 | |||
| Prosječne kvote | 1.92 | 3.23 | 3.60 | 1.68 | 2.05 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montevideo Siti Torke | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | : | 10 | (+10) | 22 |
| 2 | Liverpul Mont. | 10 | 6 | 3 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 21 |
| 3 | Penjarol (-1) | 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 20 |
| 4 | Nasional Mont. | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 20 |
| 5 | Dep. Maldonado | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | : | 6 | (+8) | 18 |
| 6 | Huventud LP | 10 | 4 | 5 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 17 |
| 7 | Atletiko Sero | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 17 |
| 8 | Mont. Vonderers | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 15 |
| 9 | Progreso | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 13 | (-3) | 13 |
| 10 | Boston River | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 13 | (0) | 12 |
| 11 | Rasing Montevideo | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 12 | Defensor Sport. | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | : | 19 | (-8) | 8 |
| 13 | Danubio | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | : | 11 | (-7) | 7 |
| 14 | Albion | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | : | 18 | (-8) | 6 |
| 15 | Sero Largo | 10 | 0 | 5 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 5 |
| 16 | Sentral Espanjol | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | : | 17 | (-12) | 5 |
Penjarol (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Montevideo Siti Torke | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Liverpul Mont. | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | |
| 3. | Penjarol (-1) | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 11 | |
| 4. | Nasional Mont. | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 10 | |
| 5. | Dep. Maldonado | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Huventud LP | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | Atletiko Sero | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 11 | |
| 8. | Mont. Vonderers | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 9. | Progreso | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 7 | |
| 10. | Boston River | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 9 | |
| 11. | Rasing Montevideo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 12. | Defensor Sport. | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 2 | |
| 13. | Danubio | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 4 | 2 | |
| 14. | Albion | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 15. | Sero Largo | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 16. | Sentral Espanjol | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 8 | 1 | |
Rasing Montevideo
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Huventud LP | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 04.10.2026 | Penjarol | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 26.09.2026 | Progreso | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Liverpul Mont. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 17.09.2026 | Huventud LP | 0:3 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Boston River | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Sentral Espanjol | 2:4 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Atletiko Sero | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.09.2026 | Orijental La Paz | 2:1 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 31.08.2026 | Albion | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Mont. Vonderers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Boston River | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 07.10.2026 | Sportivo Serito | 2:2 | 3+ | Urugvaj Kup zd | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Atletiko Sero | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 28.09.2026 | Albion | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 23.09.2026 | Sportivo Serito | 1:3 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Danubio | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Nasional Mont. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Dep. Maldonado | 1:4 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Dep. Maldonado | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 01.09.2026 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.08.2025 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 05.03.2025 | 0:0 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2025 | |||
| 03.02.2025 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 07.09.2024 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 20.07.2024 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 23.02.2024 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 24.10.2023 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 19.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 10.11.2019 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 24.08.2019 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 05.05.2019 | 2:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 14.10.2018 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 13.05.2018 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 15.04.2018 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 16.09.2017 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 01.07.2017 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 04.03.2017 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 17.09.2016 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2016 | |||
| 14.05.2016 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 07.11.2015 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 22.03.2015 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2014/2015 | |||
| 13.09.2014 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2014/2015 | |||
| 03.05.2014 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 01.12.2013 | 3:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 04.05.2013 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 11.11.2012 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 31.03.2012 | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
| 18.09.2011 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
| 12.03.2011 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 02.10.2010 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 13.03.2010 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 21.10.2009 | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 14.06.2009 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 07.02.2009 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 |
| Rasing Montevideo | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 35 | 13 | 9 | 13 | 43:56 | (-13) | 99 | 1,23 | 1,60 | 2,83 | 15 | 20 | 43:57 |
| Domaćin | 19 | 4 | 5 | 10 | 21:36 | (-15) | 57 | 1,11 | 1,89 | 3,00 | 9 | 10 | 47:53 |
| Gost | 16 | 9 | 4 | 3 | 22:20 | (+2) | 42 | 1,38 | 1,25 | 2,63 | 6 | 10 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari