Rezultati po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka, Kup
Lokomotiva Košice - AS Trenčin
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sri) | 10:30 | Slavoj Boleraz-Namestovo | 7.60 | 5.40 | 1.24 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 10:30 | ŠTK Šamorin-Humene | 1.39 | 4.60 | 5.60 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 12:30 | Lokomotiva Košice-AS Trenčin | 6.40 | 4.80 | 1.32 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 12:30 | Povaška Bistrica-Košice | 3.15 | 3.70 | 1.88 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 12:30 | Spartak Mijava-MFK Ružomberok | 7.20 | 5.00 | 1.28 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 13:00 | Pjestanj-Spartak Trnava | 20.00 | 9.80 | 1.03 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 13:00 | Vranov-Dukla B. Bistrica | 7.60 | 5.60 | 1.24 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Lokomotiva Košice
AS Trenčin
(Ozeta Dukla Trenčin, Laugaricio Trenčin)
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 6.40 | 4.80 | 1.32 | |||
| Prosječne kvote | 6.40 | 4.80 | 1.32 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Lokomotiva Košice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2024 | Spartak Mijava | 1:3 | 3+ | Slovačka, Kup | 2024/2025 | |||
| 25.05.2019 | Partizan Bardejov | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 18.05.2019 | Tatran L. Mikulaš | 1:5 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 10.05.2019 | Slavoj Trebišov | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 03.05.2019 | Pohronie | 0:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 28.04.2019 | Inter Bratislava | 5:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 24.04.2019 | ŠTK Šamorin | 3:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 19.04.2019 | Komarno | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 14.04.2019 | MŠK Žilina B | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 06.04.2019 | Odeva Lipanji | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2018/2019 |
AS Trenčin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Dukla B. Bistrica | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | MŠK Žilina | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | DAC 1904 Dun. Streda | 1:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Zemplin Mihalovce | 1:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | MFK Ružomberok | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Spartak Trnava | 0:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Železarne Podbrezova | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Košice | 3:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Komarno | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Košice | 3:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2018 | 1:5 | 3+ | Slovačka, Kup | 2018/2019 |
| Lokomotiva Košice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | (-4) | 6 | 1,00 | 5,00 | 6,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | (-4) | 6 | 1,00 | 5,00 | 6,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari