Rezultati po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka, Kup
Povaška Bistrica - Košice
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sri) | 10:30 | Slavoj Boleraz-Namestovo | 7.60 | 5.40 | 1.24 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 10:30 | ŠTK Šamorin-Humene | 1.39 | 4.60 | 5.60 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 12:30 | Lokomotiva Košice-AS Trenčin | 6.40 | 4.80 | 1.32 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 12:30 | Povaška Bistrica-Košice | 3.15 | 3.70 | 1.88 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 12:30 | Spartak Mijava-MFK Ružomberok | 7.20 | 5.00 | 1.28 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 13:00 | Pjestanj-Spartak Trnava | 20.00 | 9.80 | 1.03 | (1) | ||
| 14.10. (Sri) | 13:00 | Vranov-Dukla B. Bistrica | 7.60 | 5.60 | 1.24 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Povaška Bistrica
Košice
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 3.15 | 3.70 | 1.88 | |||
| Prosječne kvote | 3.15 | 3.70 | 1.88 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Povaška Bistrica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Tatran | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Slovan Galanta | 3:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | MFK Bitča | 4:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | MŠK Žilina B | 2:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Humene | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Banjik Lehota | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Slovan Bratislava B | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | ŠTK Šamorin | 1:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | OFK Malženice | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | ViOn | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Košice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Komarno | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | MFK Ružomberok | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Spartak Trnava | 2:5 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Dukla B. Bistrica | 3:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Železarne Podbrezova | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Slovan Bratislava | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Skalica | 4:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | AS Trenčin | 3:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | MŠK Žilina | 4:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | AS Trenčin | 0:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2022 | 0:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 16.07.2022 | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 |
| Povaška Bistrica | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | (-1) | 7 | 1,50 | 2,00 | 3,50 | 0 | 2 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | (+2) | 4 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | (-3) | 3 | 0,00 | 3,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari