Rezultati po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka 2
Petržalka - MŠK Žilina B
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 16:00 | Pohronie-Banjik Lehota | 1.70 | 3.70 | 3.95 | 2.20 | 1.55 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 10:00 | OFK Malženice-ŠTK Šamorin | 3.10 | 3.55 | 1.98 | 2.15 | 1.58 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Inter Bratislava-Povaška Bistrica | 2.05 | 3.55 | 2.95 | 2.25 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Zvolen-Slovan Galanta | 1.80 | 3.65 | 3.55 | 2.20 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | ViOn-Slovan Bratislava B | 1.83 | 3.70 | 3.40 | 2.25 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Tatran-Humene | 1.32 | 4.65 | 7.40 | 2.25 | 1.53 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 09:30 | Petržalka-MŠK Žilina B | 1.42 | 4.25 | 5.80 | 2.20 | 1.55 | (1) |
| 09.11. (Pon) | 16:00 | Tatran L. Mikulaš-MFK Bitča | 1.14 | 6.60 | 12.00 | 3.10 | 1.29 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Petržalka
(Petržalka akademija, Petržalka 1898, Artmedija, Artmedija Petržalka, MFK Petržalka)
MŠK Žilina B
- Petržalka je bez pobjede u posljednjih 5 mečeva u takmičenju Slovačka 2.
- Na utakmicama tima Petržalka broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Slovačka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.42 | 4.25 | 5.80 | 2.20 | 1.55 | |
| Prosječne kvote | 1.42 | 4.25 | 5.80 | 2.20 | 1.55 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ŠTK Šamorin | 15 | 10 | 3 | 2 | 27 | : | 16 | (+11) | 33 |
| 2 | Petržalka | 15 | 9 | 3 | 3 | 23 | : | 11 | (+12) | 30 |
| 3 | Povaška Bistrica | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 | : | 24 | (+5) | 29 |
| 4 | Tatran | 15 | 7 | 4 | 4 | 24 | : | 19 | (+5) | 25 |
| 5 | Pohronie | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | : | 19 | (+4) | 24 |
| 6 | MŠK Žilina B | 15 | 7 | 3 | 5 | 21 | : | 18 | (+3) | 24 |
| 7 | Slovan Galanta | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | : | 26 | (-3) | 23 |
| 8 | Tatran L. Mikulaš | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | : | 18 | (+4) | 22 |
| 9 | Banjik Lehota | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | : | 22 | (0) | 22 |
| 10 | Inter Bratislava | 15 | 5 | 6 | 4 | 33 | : | 22 | (+11) | 21 |
| 11 | Slovan Bratislava B | 15 | 4 | 6 | 5 | 22 | : | 20 | (+2) | 18 |
| 12 | OFK Malženice | 15 | 4 | 4 | 7 | 21 | : | 23 | (-2) | 16 |
| 13 | ViOn | 15 | 3 | 5 | 7 | 14 | : | 19 | (-5) | 14 |
| 14 | Humene | 15 | 3 | 4 | 8 | 14 | : | 25 | (-11) | 13 |
| 15 | Zvolen | 15 | 2 | 3 | 10 | 15 | : | 24 | (-9) | 9 |
| 16 | MFK Bitča | 15 | 3 | 0 | 12 | 14 | : | 41 | (-27) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ŠTK Šamorin | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | : | 9 | 19 | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 7 | 14 | |
| 2. | Petržalka | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 14 | 8 | 5 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | 16 | |
| 3. | Povaška Bistrica | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | : | 12 | 19 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 12 | 10 | |
| 4. | Tatran | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | 11 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | : | 12 | 14 | |
| 5. | Pohronie | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 7 | 14 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | : | 12 | 10 | |
| 6. | MŠK Žilina B | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | : | 10 | 16 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 8 | 8 | |
| 7. | Slovan Galanta | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | : | 12 | 14 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 9 | |
| 8. | Tatran L. Mikulaš | 7 | 4 | 3 | 0 | 13 | : | 7 | 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | : | 11 | 7 | |
| 9. | Banjik Lehota | 8 | 4 | 3 | 1 | 11 | : | 10 | 15 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 12 | 7 | |
| 10. | Inter Bratislava | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 | : | 9 | 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 19 | : | 13 | 12 | |
| 11. | Slovan Bratislava B | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | : | 8 | 12 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 12 | 6 | |
| 12. | OFK Malženice | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | : | 13 | 9 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | : | 10 | 7 | |
| 13. | ViOn | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 8 | 6 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | 8 | |
| 14. | Humene | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | : | 9 | 11 | 7 | 0 | 2 | 5 | 6 | : | 16 | 2 | |
| 15. | Zvolen | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | : | 9 | 6 | 8 | 0 | 3 | 5 | 6 | : | 15 | 3 | |
| 16. | MFK Bitča | 8 | 3 | 0 | 5 | 10 | : | 18 | 9 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 23 | 0 | |
Petržalka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Povaška Bistrica | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Banjik Lehota | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Slovan Bratislava B | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | ŠTK Šamorin | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | OFK Malženice | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | ViOn | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Pohronie | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Inter Bratislava | 0:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Humene | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Tatran L. Mikulaš | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 |
MŠK Žilina B
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Tatran L. Mikulaš | 2:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Zvolen | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Tatran | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Slovan Galanta | 2:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | MFK Bitča | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Humene | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Povaška Bistrica | 4:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Banjik Lehota | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Slovan Bratislava B | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | ŠTK Šamorin | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 15.03.2026 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2025/2026 | |||
| 24.08.2025 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2025/2026 | |||
| 30.04.2025 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 22.09.2024 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 17.05.2024 | 5:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 04.11.2023 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 30.04.2023 | 2:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 08.10.2022 | 0:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 27.02.2022 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2021/2022 | |||
| 08.08.2021 | 4:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2021/2022 | |||
| 27.02.2021 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2020/2021 | |||
| 16.08.2020 | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2020/2021 | |||
| 08.03.2020 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2019/2020 | |||
| 04.08.2019 | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2019/2020 | |||
| 11.11.2018 | 0:5 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 | |||
| 29.07.2018 | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2018/2019 |
| Petržalka | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 17 | 10 | 2 | 5 | 26:20 | (+6) | 46 | 1,53 | 1,18 | 2,71 | 9 | 8 | 53:47 |
| Domaćin | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:8 | (+7) | 23 | 1,88 | 1,00 | 2,88 | 4 | 4 | 50:50 |
| Gost | 9 | 5 | 1 | 3 | 11:12 | (-1) | 23 | 1,22 | 1,33 | 2,56 | 5 | 4 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari