Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Slovačka 2

Tatran - Humene

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
06.11. (Pet) 16:00 Pohronie-Banjik Lehota 1.70 3.70 3.95 2.20 1.55 (1)
07.11. (Sub) 10:00 OFK Malženice-ŠTK Šamorin 3.10 3.55 1.98 2.15 1.58 (1)
07.11. (Sub) 12:00 Inter Bratislava-Povaška Bistrica 2.05 3.55 2.95 2.25 1.53 (1)
07.11. (Sub) 12:00 Zvolen-Slovan Galanta 1.80 3.65 3.55 2.20 1.53 (1)
07.11. (Sub) 16:00 ViOn-Slovan Bratislava B 1.83 3.70 3.40 2.25 1.53 (1)
07.11. (Sub) 17:00 Tatran-Humene 1.32 4.65 7.40 2.25 1.53 (1)
08.11. (Ned) 09:30 Petržalka-MŠK Žilina B 1.42 4.25 5.80 2.20 1.55 (1)
09.11. (Pon) 16:00 Tatran L. Mikulaš-MFK Bitča 1.14 6.60 12.00 3.10 1.29 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Tatran

Humene

  • Humene je bez poraza u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Slovačka 2
  • Ukupan broj golova na mečevima tima Humene je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Slovačka 2.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
MaxBet.ba 1.32 4.65 7.40 2.25 1.53
Prosječne kvote 1.32 4.65 7.40 2.25 1.53

Napomene: Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.


Ukupno O P N P D : P GR B
1 ŠTK Šamorin 15 10 3 2 27 : 16 (+11) 33
2 Petržalka 15 9 3 3 23 : 11 (+12) 30
3 Povaška Bistrica 15 9 2 4 29 : 24 (+5) 29
4 Tatran 15 7 4 4 24 : 19 (+5) 25
5 Pohronie 15 7 3 5 23 : 19 (+4) 24
6 MŠK Žilina B 15 7 3 5 21 : 18 (+3) 24
7 Slovan Galanta 15 7 2 6 23 : 26 (-3) 23
8 Tatran L. Mikulaš 15 6 4 5 22 : 18 (+4) 22
9 Banjik Lehota 15 6 4 5 22 : 22 (0) 22
10 Inter Bratislava 15 5 6 4 33 : 22 (+11) 21
11 Slovan Bratislava B 15 4 6 5 22 : 20 (+2) 18
12 OFK Malženice 15 4 4 7 21 : 23 (-2) 16
13 ViOn 15 3 5 7 14 : 19 (-5) 14
14 Humene 15 3 4 8 14 : 25 (-11) 13
15 Zvolen 15 2 3 10 15 : 24 (-9) 9
16 MFK Bitča 15 3 0 12 14 : 41 (-27) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. ŠTK Šamorin 8 6 1 1 16 : 9 19 7 4 2 1 11 : 7 14
2. Petržalka 7 4 2 1 13 : 5 14 8 5 1 2 10 : 6 16
3. Povaška Bistrica 8 6 1 1 18 : 12 19 7 3 1 3 11 : 12 10
4. Tatran 7 3 2 2 10 : 7 11 8 4 2 2 14 : 12 14
5. Pohronie 7 4 2 1 11 : 7 14 8 3 1 4 12 : 12 10
6. MŠK Žilina B 8 5 1 2 14 : 10 16 7 2 2 3 7 : 8 8
7. Slovan Galanta 8 4 2 2 13 : 12 14 7 3 0 4 10 : 14 9
8. Tatran L. Mikulaš 7 4 3 0 13 : 7 15 8 2 1 5 9 : 11 7
9. Banjik Lehota 8 4 3 1 11 : 10 15 7 2 1 4 11 : 12 7
10. Inter Bratislava 7 2 3 2 14 : 9 9 8 3 3 2 19 : 13 12
11. Slovan Bratislava B 8 3 3 2 13 : 8 12 7 1 3 3 9 : 12 6
12. OFK Malženice 7 3 0 4 14 : 13 9 8 1 4 3 7 : 10 7
13. ViOn 7 1 3 3 7 : 8 6 8 2 2 4 7 : 11 8
14. Humene 8 3 2 3 8 : 9 11 7 0 2 5 6 : 16 2
15. Zvolen 7 2 0 5 9 : 9 6 8 0 3 5 6 : 15 3
16. MFK Bitča 8 3 0 5 10 : 18 9 7 0 0 7 4 : 23 0

Tatran

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.10.2026 Slovan Galanta 3:0 3+ Slovačka 2 2026/2027
24.10.2026 MFK Bitča 3:0 3+ Slovačka 2 2026/2027
19.10.2026 MŠK Žilina B 1:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027
13.10.2026 Čadca 0:3 3+ Slovačka, Kup 2026/2027
10.10.2026 Povaška Bistrica 2:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
03.10.2026 Banjik Lehota 3:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
27.09.2026 Slovan Bratislava B 2:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
19.09.2026 ŠTK Šamorin 0:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027
13.09.2026 OFK Malženice 1:0 0-2 Slovačka 2 2026/2027
05.09.2026 ViOn 0:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027

Humene

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.10.2026 OFK Malženice 2:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
24.10.2026 Slovan Galanta 3:3 3+ Slovačka 2 2026/2027
17.10.2026 ViOn 2:1 3+ Slovačka 2 2026/2027
14.10.2026 ŠTK Šamorin 1:2 3+ Slovačka, Kup 2026/2027
10.10.2026 MFK Bitča 1:4 3+ Slovačka 2 2026/2027
03.10.2026 Pohronie 0:2 0-2 Slovačka 2 2026/2027
28.09.2026 MŠK Žilina B 0:0 0-2 Slovačka 2 2026/2027
19.09.2026 Inter Bratislava 1:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027
12.09.2026 Povaška Bistrica 1:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
05.09.2026 Petržalka 0:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
25.07.2026 2:1 3+ Slovačka 2 2026/2027
29.03.2025 3:0 3+ Slovačka 2 2024/2025
12.10.2024 1:0 0-2 Slovačka 2 2024/2025
17.05.2024 0:2 0-2 Slovačka 2 2023/2024
04.11.2023 0:0 0-2 Slovačka 2 2023/2024
25.02.2023 2:0 0-2 Slovačka 2 2022/2023
08.11.2022 1:0 0-2 Slovačka, Kup 2022/2023
31.07.2022 3:0 3+ Slovačka 2 2022/2023
05.04.2008 0:0 0-2 Slovačka 2 2007/2008
20.10.2007 1:0 0-2 Slovačka 2 2007/2008
21.07.2007 1:0 0-2 Slovačka 2 2007/2008
30.05.2007 2:2 3+ Slovačka 2 2006/2007
21.04.2007 0:0 0-2 Slovačka 2 2006/2007
21.10.2006 0:0 0-2 Slovačka 2 2006/2007
19.08.2006 1:1 0-2 Slovačka 2 2006/2007
04.04.2006 1:0 0-2 Slovačka 2 2005/2006
06.08.2005 1:0 0-2 Slovačka 2 2005/2006
20.03.2004 2:1 3+ Slovačka 2 2003/2004
26.07.2003 4:1 3+ Slovačka 2 2003/2004
19.04.2003 0:0 0-2 Slovačka 2 2002/2003
24.08.2002 0:1 0-2 Slovačka 2 2002/2003
Tatran
Ukupno 21 12 7 2 25:9 (+16) 34 1,19 0,43 1,62 15 6 71:29
Domaćin 9 5 3 1 13:4 (+9) 17 1,44 0,44 1,89 6 3 67:33
Gost 12 7 4 1 12:5 (+7) 17 1,00 0,42 1,42 9 3 75:25

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno