Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Teplice - Artis Brno
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Banjik Ostrava-Sparta Prag | 4.40 | 4.07 | 1.65 | 2.45 | 1.48 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 16:00 | Jablonec-Viktorija Plzenj | 2.33 | 3.35 | 2.85 | 1.95 | 1.78 | (2) |
| 24.10. (Sub) | 11:00 | Slovan Liberec-Banjik Ostrava | 1.62 | 3.60 | 4.30 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 11:00 | Zbrojovka Brno-Bohemijans 1905 | 2.08 | 2.85 | 3.35 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Teplice-Artis Brno | 1.69 | 3.55 | 4.00 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Zlin-Sigma Olomouc | 3.55 | 3.30 | 1.86 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 16:00 | Slavija Prag-Mlada Boleslav | 1.23 | 5.80 | 9.00 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 11:00 | Hradec Kralove-Jablonec | 2.09 | 3.15 | 3.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Teplice
Artis Brno
(Lišenj)
- Na utakmicama tima Teplice broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Češka 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.69 | 3.55 | 4.00 | |||
| Prosječne kvote | 1.69 | 3.55 | 4.00 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavija Prag | 11 | 8 | 3 | 0 | 26 | : | 6 | (+20) | 27 |
| 2 | Sigma Olomouc | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 20 |
| 3 | Slovan Liberec | 11 | 6 | 2 | 3 | 13 | : | 7 | (+6) | 20 |
| 4 | Mlada Boleslav | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | : | 13 | (+5) | 20 |
| 5 | Zbrojovka Brno | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | : | 14 | (0) | 19 |
| 6 | Sparta Prag | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | : | 12 | (+8) | 18 |
| 7 | Teplice | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 | : | 17 | (+1) | 17 |
| 8 | Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | : | 9 | (+3) | 17 |
| 9 | Bohemijans 1905 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 15 |
| 10 | Hradec Kralove | 11 | 4 | 3 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 15 |
| 11 | Viktorija Plzenj | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | : | 17 | (+3) | 13 |
| 12 | Pardubice | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | : | 16 | (-4) | 11 |
| 13 | Banjik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | : | 18 | (-11) | 10 |
| 14 | Artis Brno | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | : | 20 | (-9) | 8 |
| 15 | Slovačko | 11 | 1 | 4 | 6 | 10 | : | 18 | (-8) | 7 |
| 16 | Zlin | 11 | 0 | 1 | 10 | 8 | : | 23 | (-15) | 1 |
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slavija Prag | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | : | 5 | 14 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | : | 1 | 13 | |
| 2. | Sigma Olomouc | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 10 | |
| 3. | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 7 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 13 | |
| 4. | Mlada Boleslav | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | : | 1 | 15 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 5 | |
| 5. | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 6. | Sparta Prag | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 6 | |
| 7. | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 11 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 8. | Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 7 | |
| 9. | Bohemijans 1905 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 10. | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 5 | |
| 11. | Viktorija Plzenj | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 10 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 5 | |
| 12. | Pardubice | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 6 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 13. | Banjik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 12 | 4 | |
| 14. | Artis Brno | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 13 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | |
| 15. | Slovačko | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 16. | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | : | 10 | 0 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | 1 | |
Teplice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Mlada Boleslav | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Sigma Olomouc | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Hradec Kralove | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Silon Taborsko | 5:0 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Slavija Prag | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Zlin | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Jablonec | 2:0 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Zbrojovka Brno | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Sparta Prag | 1:4 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Viktorija Plzenj | 5:5 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 |
Artis Brno
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Hradec Kralove | 4:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Slovan Liberec | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Vitkovice | 3:0 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Zbrojovka Brno | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Viktorija Plzenj | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Pardubice | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Sparta Prag | 0:4 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Banjik Ostrava | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sigma Olomouc | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Slovačko | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2024 | 3:1 | 3+ | Češka, Kup | 2024/2025 |
| Teplice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | (+2) | 4 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Domaćin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0:0 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | (+2) | 4 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari