Rezultati po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 1 - 1.deo
Zlin - Sigma Olomouc
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Banjik Ostrava-Sparta Prag | 4.40 | 4.07 | 1.65 | 2.45 | 1.48 | (2) |
| 18.10. (Ned) | 16:00 | Jablonec-Viktorija Plzenj | 2.33 | 3.35 | 2.85 | 1.95 | 1.78 | (2) |
| 24.10. (Sub) | 11:00 | Slovan Liberec-Banjik Ostrava | 1.62 | 3.60 | 4.30 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 11:00 | Zbrojovka Brno-Bohemijans 1905 | 2.08 | 2.85 | 3.35 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Teplice-Artis Brno | 1.69 | 3.55 | 4.00 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Zlin-Sigma Olomouc | 3.55 | 3.30 | 1.86 | (1) | ||
| 24.10. (Sub) | 16:00 | Slavija Prag-Mlada Boleslav | 1.23 | 5.80 | 9.00 | (1) | ||
| 25.10. (Ned) | 11:00 | Hradec Kralove-Jablonec | 2.09 | 3.15 | 3.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Zlin
(Triniti Žlin, Fastav Žlin, Svit Žlin, Teskoma Zlin)
Sigma Olomouc
- Zlin je bez pobjede u posljednjih 11 mečeva u takmičenju Češka 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 3.55 | 3.30 | 1.86 | |||
| Prosječne kvote | 3.55 | 3.30 | 1.86 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavija Prag | 11 | 8 | 3 | 0 | 26 | : | 6 | (+20) | 27 |
| 2 | Sigma Olomouc | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 20 |
| 3 | Slovan Liberec | 11 | 6 | 2 | 3 | 13 | : | 7 | (+6) | 20 |
| 4 | Mlada Boleslav | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | : | 13 | (+5) | 20 |
| 5 | Zbrojovka Brno | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | : | 14 | (0) | 19 |
| 6 | Sparta Prag | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | : | 12 | (+8) | 18 |
| 7 | Teplice | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 | : | 17 | (+1) | 17 |
| 8 | Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | : | 9 | (+3) | 17 |
| 9 | Bohemijans 1905 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 15 |
| 10 | Hradec Kralove | 11 | 4 | 3 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 15 |
| 11 | Viktorija Plzenj | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | : | 17 | (+3) | 13 |
| 12 | Pardubice | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | : | 16 | (-4) | 11 |
| 13 | Banjik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | : | 18 | (-11) | 10 |
| 14 | Artis Brno | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | : | 20 | (-9) | 8 |
| 15 | Slovačko | 11 | 1 | 4 | 6 | 10 | : | 18 | (-8) | 7 |
| 16 | Zlin | 11 | 0 | 1 | 10 | 8 | : | 23 | (-15) | 1 |
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slavija Prag | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | : | 5 | 14 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | : | 1 | 13 | |
| 2. | Sigma Olomouc | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 10 | |
| 3. | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 7 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 13 | |
| 4. | Mlada Boleslav | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | : | 1 | 15 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 5 | |
| 5. | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 6. | Sparta Prag | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 6 | |
| 7. | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 11 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 8. | Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 7 | |
| 9. | Bohemijans 1905 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 10. | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 5 | |
| 11. | Viktorija Plzenj | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 10 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 5 | |
| 12. | Pardubice | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 6 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 13. | Banjik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 12 | 4 | |
| 14. | Artis Brno | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 13 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | |
| 15. | Slovačko | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 16. | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | : | 10 | 0 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | 1 | |
Zlin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Pardubice | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Slavija Prag | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Jablonec | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Havirov | 4:0 | 3+ | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Hradec Kralove | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Teplice | 1:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Zbrojovka Brno | 2:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Slovan Liberec | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Viktorija Plzenj | 2:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Bohemijans 1905 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 |
Sigma Olomouc
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Slovan Liberec | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Teplice | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Sparta Prag | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Viktorija Plzenj | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Prostejov | 1:1 | 0-2 | Češka, Kup | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Bohemijans 1905 | 3:0 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Banjik Ostrava | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Pardubice | 3:1 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Slovačko | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Artis Brno | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | 5:0 | 3+ | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 16.08.2025 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2024 | 3:2 | 3+ | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 28.10.2023 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2023/2024 | |||
| 15.04.2023 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 22.10.2022 | 1:2 | 3+ | Češka 1 | 2022/2023 | |||
| 19.12.2021 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 21.08.2021 | 1:4 | 3+ | Češka 1 | 2021/2022 | |||
| 28.02.2021 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
| 26.09.2020 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2020/2021 | |||
| 09.11.2019 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 20.07.2019 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2019/2020 | |||
| 12.05.2019 | 2:3 | 3+ | Češka 1 po za LE | 2018/2019 | |||
| 03.05.2019 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 po za LE | 2018/2019 | |||
| 30.03.2019 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 15.11.2018 | 1:2 | 3+ | Češka, Kup | 2018/2019 | |||
| 20.10.2018 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2018/2019 | |||
| 12.05.2018 | 1:4 | 3+ | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 18.11.2017 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2017/2018 | |||
| 19.03.2016 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2015/2016 | |||
| 26.09.2015 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2015/2016 | |||
| 09.05.2015 | 2:4 | 3+ | Češka 2 | 2014/2015 | |||
| 25.10.2014 | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2014/2015 | |||
| 16.07.2011 | 2:1 | 3+ | Prijateljski | 2011 | |||
| 16.01.2010 | 3:3 | 3+ | Prijateljski | 2010 | |||
| 17.05.2009 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
| 07.01.2009 | 1:2 | 3+ | Prijateljski | 2009 | |||
| 15.11.2008 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2008/2009 | |||
| 29.03.2008 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
| 06.10.2007 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2007/2008 | |||
| 28.05.2007 | 1:1 | 0-2 | Češka 1 | 2006/2007 | |||
| 19.11.2006 | 0:3 | 3+ | Češka 1 | 2006/2007 | |||
| 19.04.2006 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
| 02.10.2005 | 0:0 | 0-2 | Češka 1 | 2005/2006 | |||
| 20.03.2005 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 | |||
| 20.09.2004 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2004/2005 | |||
| 01.12.2003 | 1:0 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
| 26.07.2003 | 0:2 | 0-2 | Češka 1 | 2003/2004 | |||
| 13.04.2003 | 0:1 | 0-2 | Češka 1 | 2002/2003 | |||
| 22.09.2002 | 2:1 | 3+ | Češka 1 | 2002/2003 |
| Zlin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 40 | 10 | 11 | 19 | 36:52 | (-16) | 88 | 0,90 | 1,30 | 2,20 | 27 | 13 | 68:33 |
| Domaćin | 18 | 7 | 4 | 7 | 18:20 | (-2) | 38 | 1,00 | 1,11 | 2,11 | 13 | 5 | 72:28 |
| Gost | 22 | 3 | 7 | 12 | 18:32 | (-14) | 50 | 0,82 | 1,45 | 2,27 | 14 | 8 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari