Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Izrael, Ligat ONE ZERO - Second Stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.04. (Sub) 14:00 Makabi Tel Aviv-Hapoel Haifa 1.35 4.83 7.84 2.38 1.53 (4)
20.04. (Sub) 15:00 Bnei Sahnin-Maccabi Bnei Raina 2.55 3.05 2.82 1.56 2.30 (4)
20.04. (Sub) 15:00 Makabi Netanija-Hapoel Jerusalim 2.06 3.21 3.50 1.66 2.12 (3)
20.04. (Sub) 17:00 Mak. Petah Tikva-Hapoel Tel Aviv 2.72 2.83 2.75 1.66 2.12 (3)
20.04. (Sub) 17:00 Makabi Haifa-Hapoel Ber Ševa 1.87 3.46 3.99 1.82 1.91 (4)
21.04. (Ned) 16:00 Hapoel Hadera-Ašdod 2.50 3.07 2.74 1.65 2.12 (3)
21.04. (Ned) 17:15 Hap. Petah Tikva-Beitar Jerusalim 3.34 3.23 2.09 1.77 1.94 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 29 20 6 3 58 : 22 (+36) 66
2 Makabi Haifa 29 18 7 4 58 : 21 (+37) 59
3 Hapoel Ber Ševa 29 17 4 8 48 : 21 (+27) 55
4 Hapoel Haifa 29 15 5 9 42 : 36 (+6) 50
5 Maccabi Bnei Raina 29 10 10 9 30 : 29 (+1) 40
6 Bnei Sahnin 29 8 13 8 28 : 35 (-7) 36
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 15 10 4 1 29 : 11 34 14 10 2 2 29 : 11 32
2. Makabi Haifa 15 10 4 1 27 : 7 34 14 8 3 3 31 : 14 27
3. Hapoel Ber Ševa 15 11 2 2 27 : 8 35 14 6 2 6 21 : 13 20
4. Hapoel Haifa 14 7 2 5 23 : 20 23 15 8 3 4 19 : 16 27
5. Maccabi Bnei Raina 14 5 6 3 17 : 14 21 15 5 4 6 13 : 15 19
6. Bnei Sahnin 14 3 7 4 13 : 17 16 15 5 6 4 15 : 18 21

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hapoel Jerusalim 28 10 7 11 32 : 33 (-1) 37
2 Hapoel Hadera 28 9 5 14 23 : 39 (-16) 32
3 Mak. Petah Tikva 28 8 6 14 31 : 51 (-20) 30
4 Makabi Netanija 28 8 5 15 29 : 44 (-15) 29
5 Beitar Jerusalim 28 9 6 13 37 : 35 (+2) 28
6 Hapoel Tel Aviv 28 6 10 12 30 : 40 (-10) 27
7 Ašdod 28 6 8 14 21 : 42 (-21) 26
8 Hap. Petah Tikva 28 3 12 13 22 : 41 (-19) 21
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hapoel Jerusalim 15 8 3 4 20 : 13 27 13 2 4 7 12 : 20 10
2. Hapoel Hadera 14 4 3 7 12 : 24 15 14 5 2 7 11 : 15 17
3. Mak. Petah Tikva 14 7 1 6 20 : 19 22 14 1 5 8 11 : 32 8
4. Makabi Netanija 14 5 1 8 16 : 25 16 14 3 4 7 13 : 19 13
5. Beitar Jerusalim 14 3 5 6 16 : 21 14 14 6 1 7 21 : 14 19
6. Hapoel Tel Aviv 14 4 6 4 16 : 18 18 14 2 4 8 14 : 22 10
7. Ašdod 14 4 2 8 11 : 21 14 14 2 6 6 10 : 21 12
8. Hap. Petah Tikva 13 3 6 4 11 : 13 15 15 0 6 9 11 : 28 6
Makabi Tel Aviv - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Makabi Haifa, Hapoel Ber Ševa i Bnei Jehuda (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno