Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.02. (Pet) 19:00 Viljem II-Groningen 2.47 3.17 3.10 1.63 2.28 (3)
29.02. (Sub) 17:30 ADO Den Hag-Herakles 2.85 3.53 2.35 2.18 1.67 (2)
29.02. (Sub) 18:45 PEC Cvole-Vitese 2.65 3.60 2.45 2.37 1.58 (2)
29.02. (Sub) 18:45 VVV Venlo-Fortuna Sitard 1.88 3.73 3.83 2.13 1.71 (2)
29.02. (Sub) 19:45 Tvente-Herenven 2.56 3.47 2.57 2.29 1.63 (2)
01.03. (Ned) 11:15 RKC Valvajk-Utreht 4.60 4.10 1.65 2.39 1.57 (2)
01.03. (Ned) 13:30 PSV Ajndhoven-Fejenord 1.85 4.00 3.70 2.47 1.55 (2)
01.03. (Ned) 15:45 Sparta Roterdam-Emen 1.92 3.68 3.70 2.15 1.70 (2)
01.03. (Ned) 19:00 Ajaks-AZ Alkmar 1.53 4.53 5.60 2.80 1.42 (2)
06.03. (Pet) 19:00 Fortuna Sitard-PEC Cvole 2.37 3.50 2.84 2.18 1.70 (1)
07.03. (Sub) 17:30 AZ Alkmar-ADO Den Hag 1.18 7.30 13.00 3.04 1.39 (1)
07.03. (Sub) 18:45 Emen-VVV Venlo 1.95 3.70 3.65 2.15 1.71 (1)
07.03. (Sub) 18:45 Vitese-Tvente 1.55 4.40 5.55 2.46 1.56 (1)
07.03. (Sub) 19:45 Herenven-Ajaks 6.20 4.90 1.46 3.03 1.39 (1)
08.03. (Ned) 11:15 Utreht-Sparta Roterdam 1.45 4.55 6.90 2.34 1.61 (1)
08.03. (Ned) 13:30 Fejenord-Viljem II 1.49 4.65 6.00 2.62 1.50 (1)
08.03. (Ned) 13:30 Herakles-RKC Valvajk 1.45 4.75 6.55 2.58 1.51 (1)
08.03. (Ned) 15:45 Groningen-PSV Ajndhoven 3.30 3.45 2.14 1.96 1.86 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 23 17 2 4 65 : 20 (+45) 53
2 AZ Alkmar 23 16 2 5 48 : 17 (+31) 50
3 Fejenord 23 13 7 3 47 : 34 (+13) 46
4 PSV Ajndhoven 24 13 6 5 52 : 27 (+25) 45
5 Viljem II 24 12 5 7 34 : 31 (+3) 41
6 Utreht 23 11 5 7 44 : 31 (+13) 38
7 Vitese 24 11 5 8 41 : 31 (+10) 38
8 Groningen 24 10 5 9 26 : 22 (+4) 35
9 Herakles 24 9 5 10 36 : 32 (+4) 32
10 Herenven 24 7 9 8 37 : 36 (+1) 30
11 Sparta Roterdam 24 8 6 10 35 : 39 (-4) 30
12 Emen 24 8 5 11 28 : 40 (-12) 29
13 Tvente 24 7 6 11 32 : 42 (-10) 27
14 VVV Venlo 24 8 3 13 24 : 48 (-24) 27
15 Fortuna Sitard 24 6 6 12 28 : 51 (-23) 24
16 PEC Cvole 24 6 4 14 32 : 51 (-19) 22
17 ADO Den Hag 24 4 6 14 25 : 50 (-25) 18
18 RKC Valvajk 24 3 3 18 23 : 55 (-32) 12
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 12 11 0 1 40 : 6 33 11 6 2 3 25 : 14 20
2. AZ Alkmar 12 9 1 2 28 : 8 28 11 7 1 3 20 : 9 22
3. Fejenord 12 8 3 1 27 : 15 27 11 5 4 2 20 : 19 19
4. PSV Ajndhoven 11 8 2 1 31 : 11 26 13 5 4 4 21 : 16 19
5. Viljem II 12 6 4 2 14 : 8 22 12 6 1 5 20 : 23 19
6. Utreht 11 7 0 4 25 : 11 21 12 4 5 3 19 : 20 17
7. Vitese 12 6 3 3 23 : 15 21 12 5 2 5 18 : 16 17
8. Groningen 12 7 1 4 17 : 9 22 12 3 4 5 9 : 13 13
9. Herakles 12 7 1 4 27 : 15 22 12 2 4 6 9 : 17 10
10. Herenven 13 3 8 2 16 : 15 17 11 4 1 6 21 : 21 13
11. Sparta Roterdam 12 6 3 3 25 : 15 21 12 2 3 7 10 : 24 9
12. Emen 12 8 2 2 23 : 12 26 12 0 3 9 5 : 28 3
13. Tvente 12 5 3 4 21 : 19 18 12 2 3 7 11 : 23 9
14. VVV Venlo 12 5 2 5 14 : 21 17 12 3 1 8 10 : 27 10
15. Fortuna Sitard 12 6 3 3 21 : 16 21 12 0 3 9 7 : 35 3
16. PEC Cvole 11 4 2 5 24 : 27 14 13 2 2 9 8 : 24 8
17. ADO Den Hag 12 2 5 5 11 : 17 11 12 2 1 9 14 : 33 7
18. RKC Valvajk 12 2 2 8 11 : 19 8 12 1 1 10 12 : 36 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno