Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
10.12. (Pet) 19:00 Viljem II-Kambur 2.35 3.55 2.80 2.24 1.59 (3)
11.12. (Sub) 17:45 Utreht-Go Ahed Igls 1.43 4.65 6.82 2.34 1.55 (3)
11.12. (Sub) 19:00 Herenven-Sparta Roterdam 1.99 3.52 3.58 1.90 1.82 (3)
11.12. (Sub) 20:00 PEC Cvole-Fortuna Sitard 2.06 3.45 3.47 1.87 1.85 (3)
12.12. (Ned) 11:15 Tvente-RKC Valvajk 1.58 3.98 5.42 2.00 1.74 (3)
12.12. (Ned) 13:30 Groningen-Fejenord 5.83 4.13 1.54 2.11 1.67 (3)
12.12. (Ned) 13:30 Vitese-Herakles 1.74 3.70 4.57 2.01 1.73 (3)
12.12. (Ned) 15:45 Ajaks-AZ Alkmar 1.23 6.47 9.87 3.27 1.30 (3)
12.12. (Ned) 19:00 NEC Nijmegen-PSV Ajndhoven 6.18 4.55 1.46 2.42 1.51 (3)
18.12. (Sub) 15:30 Fortuna Sitard-Utreht 4.20 3.85 1.74 (1)
18.12. (Sub) 17:45 Sparta Roterdam-Vitese 3.60 3.60 1.93 (1)
18.12. (Sub) 19:00 AZ Alkmar-Viljem II 1.35 4.90 7.80 (1)
18.12. (Sub) 19:00 Herakles-Groningen 2.13 3.55 3.10 (1)
18.12. (Sub) 20:00 PEC Cvole-Tvente 2.90 3.50 2.28 (1)
19.12. (Ned) 11:15 Kambur-Herenven 2.33 3.45 2.85 (1)
19.12. (Ned) 13:30 Fejenord-Ajaks 5.00 3.95 1.62 (1)
19.12. (Ned) 13:30 Go Ahed Igls-NEC Nijmegen 2.13 3.55 3.10 (1)
19.12. (Ned) 15:45 RKC Valvajk-PSV Ajndhoven 8.80 5.40 1.29 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 15 11 3 1 48 : 2 (+46) 36
2 Fejenord 15 11 2 2 38 : 14 (+24) 35
3 PSV Ajndhoven 15 11 1 3 38 : 22 (+16) 34
4 Utreht 15 8 2 5 30 : 20 (+10) 26
5 Vitese 15 8 2 5 20 : 22 (-2) 26
6 Tvente 15 7 4 4 22 : 19 (+3) 25
7 Kambur 15 8 0 7 27 : 35 (-8) 24
8 AZ Alkmar 15 7 2 6 28 : 21 (+7) 23
9 Herenven 15 6 3 6 18 : 21 (-3) 21
10 Go Ahed Igls 15 6 2 7 19 : 25 (-6) 20
11 NEC Nijmegen 15 5 4 6 20 : 24 (-4) 19
12 Groningen 15 4 6 5 17 : 21 (-4) 18
13 Viljem II 15 5 3 7 16 : 28 (-12) 18
14 RKC Valvajk 15 3 6 6 16 : 23 (-7) 15
15 Herakles 15 4 2 9 15 : 21 (-6) 14
16 Sparta Roterdam 15 2 4 9 12 : 24 (-12) 10
17 Fortuna Sitard 15 2 3 10 16 : 39 (-23) 9
18 PEC Cvole 15 1 3 11 8 : 27 (-19) 6
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 8 6 1 1 32 : 1 19 7 5 2 0 16 : 1 17
2. Fejenord 8 7 1 0 24 : 7 22 7 4 1 2 14 : 7 13
3. PSV Ajndhoven 8 7 0 1 25 : 12 21 7 4 1 2 13 : 10 13
4. Utreht 7 6 1 0 22 : 6 19 8 2 1 5 8 : 14 7
5. Vitese 7 2 2 3 7 : 12 8 8 6 0 2 13 : 10 18
6. Tvente 7 3 3 1 8 : 5 12 8 4 1 3 14 : 14 13
7. Kambur 8 4 0 4 16 : 18 12 7 4 0 3 11 : 17 12
8. AZ Alkmar 7 5 1 1 19 : 9 16 8 2 1 5 9 : 12 7
9. Herenven 8 3 1 4 11 : 14 10 7 3 2 2 7 : 7 11
10. Go Ahed Igls 8 4 0 4 13 : 11 12 7 2 2 3 6 : 14 8
11. NEC Nijmegen 7 2 2 3 8 : 8 8 8 3 2 3 12 : 16 11
12. Groningen 7 1 5 1 6 : 5 8 8 3 1 4 11 : 16 10
13. Viljem II 7 3 1 3 6 : 11 10 8 2 2 4 10 : 17 8
14. RKC Valvajk 8 3 1 4 7 : 12 10 7 0 5 2 9 : 11 5
15. Herakles 8 4 1 3 10 : 9 13 7 0 1 6 5 : 12 1
16. Sparta Roterdam 8 1 3 4 6 : 11 6 7 1 1 5 6 : 13 4
17. Fortuna Sitard 7 2 1 4 8 : 19 7 8 0 2 6 8 : 20 2
18. PEC Cvole 7 1 2 4 3 : 7 5 8 0 1 7 5 : 20 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno