Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.10. (Sub) 14:30 Kambur-PSV Ajndhoven 9.12 5.93 1.28 2.98 1.36 (3)
01.10. (Sub) 16:45 Groningen-AZ Alkmar 4.58 3.62 1.77 1.91 1.83 (3)
01.10. (Sub) 18:00 Ajaks-Go Ahed Igls 1.08 11.23 24.00 4.07 1.21 (3)
01.10. (Sub) 19:00 Tvente-Vitese 1.73 3.75 4.65 2.09 1.69 (3)
02.10. (Ned) 10:15 Fortuna Sitard-Volendam 1.78 3.92 4.08 2.48 1.49 (3)
02.10. (Ned) 12:30 Ekscelzior Roter.-Utreht 4.23 3.92 1.76 2.49 1.49 (3)
02.10. (Ned) 12:30 NEC Nijmegen-Fejenord 5.12 4.03 1.59 2.32 1.55 (3)
02.10. (Ned) 14:45 RKC Valvajk-Sparta Roterdam 2.21 3.37 3.20 1.89 1.84 (3)
02.10. (Ned) 18:00 Emen-Herenven 2.93 3.28 2.42 1.85 1.88 (3)
07.10. (Pet) 18:00 Groningen-RKC Valvajk 1.92 3.45 3.35 2.00 1.73 (1)
08.10. (Sub) 14:30 Volendam-Ajaks 10.00 6.40 1.21 2.80 1.38 (1)
08.10. (Sub) 16:45 Sparta Roterdam-Emen 1.76 3.60 3.80 2.14 1.63 (1)
08.10. (Sub) 19:00 NEC Nijmegen-Ekscelzior Roter. 1.55 4.20 5.40 (1)
09.10. (Ned) 10:15 Go Ahed Igls-Kambur 2.07 3.40 3.00 2.07 1.68 (1)
09.10. (Ned) 12:30 Fejenord-Tvente 1.51 4.20 5.80 (1)
09.10. (Ned) 12:30 Utreht-AZ Alkmar 3.40 3.50 1.89 2.07 1.68 (1)
09.10. (Ned) 14:45 Herenven-PSV Ajndhoven 5.80 4.20 1.51 (1)
09.10. (Ned) 18:00 Vitese-Fortuna Sitard 1.72 3.65 4.00 2.00 1.73 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PSV Ajndhoven 7 6 0 1 28 : 10 (+18) 18
2 Ajaks 7 6 0 1 22 : 5 (+17) 18
3 AZ Alkmar 7 5 2 0 13 : 5 (+8) 17
4 Fejenord 7 5 1 1 20 : 9 (+11) 16
5 Tvente 7 4 1 2 12 : 5 (+7) 13
6 Herenven 7 3 3 1 8 : 7 (+1) 12
7 Sparta Roterdam 7 3 1 3 9 : 8 (+1) 10
8 RKC Valvajk 7 2 3 2 15 : 10 (+5) 9
9 Utreht 7 2 3 2 9 : 10 (-1) 9
10 Ekscelzior Roter. 7 3 0 4 10 : 18 (-8) 9
11 NEC Nijmegen 7 1 5 1 7 : 5 (+2) 8
12 Groningen 7 2 2 3 7 : 12 (-5) 8
13 Go Ahed Igls 7 2 0 5 10 : 15 (-5) 6
14 Vitese 7 1 2 4 7 : 16 (-9) 5
15 Volendam 7 1 2 4 8 : 21 (-13) 5
16 Fortuna Sitard 7 1 1 5 9 : 17 (-8) 4
17 Kambur 7 1 1 5 5 : 14 (-9) 4
18 Emen 7 1 1 5 6 : 18 (-12) 4
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PSV Ajndhoven 4 4 0 0 16 : 5 12 3 2 0 1 12 : 5 6
2. Ajaks 3 3 0 0 15 : 1 9 4 3 0 1 7 : 4 9
3. AZ Alkmar 4 2 2 0 6 : 3 8 3 3 0 0 7 : 2 9
4. Fejenord 3 2 1 0 7 : 0 7 4 3 0 1 13 : 9 9
5. Tvente 3 3 0 0 9 : 1 9 4 1 1 2 3 : 4 4
6. Herenven 4 2 2 0 4 : 2 8 3 1 1 1 4 : 5 4
7. Sparta Roterdam 4 2 0 2 8 : 5 6 3 1 1 1 1 : 3 4
8. RKC Valvajk 4 2 1 1 12 : 6 7 3 0 2 1 3 : 4 2
9. Utreht 4 1 2 1 1 : 2 5 3 1 1 1 8 : 8 4
10. Ekscelzior Roter. 3 2 0 1 6 : 8 6 4 1 0 3 4 : 10 3
11. NEC Nijmegen 3 0 2 1 2 : 3 2 4 1 3 0 5 : 2 6
12. Groningen 3 1 1 1 3 : 3 4 4 1 1 2 4 : 9 4
13. Go Ahed Igls 4 1 0 3 7 : 10 3 3 1 0 2 3 : 5 3
14. Vitese 4 0 2 2 5 : 12 2 3 1 0 2 2 : 4 3
15. Volendam 3 1 0 2 4 : 7 3 4 0 2 2 4 : 14 2
16. Fortuna Sitard 4 1 0 3 7 : 11 3 3 0 1 2 2 : 6 1
17. Kambur 3 0 0 3 0 : 4 0 4 1 1 2 5 : 10 4
18. Emen 3 1 1 1 4 : 6 4 4 0 0 4 2 : 12 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno