Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Mir RPL

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.04. (Pet) 16:00 Krasnodar-Fakel 1.62 3.66 5.69 1.72 2.05 (4)
20.04. (Sub) 11:00 Rubin-Lokomotiva Mos. 3.36 3.12 2.23 1.60 2.26 (4)
20.04. (Sub) 13:30 Baltika-Krila Sovjetov 2.40 3.11 3.05 1.57 2.32 (4)
20.04. (Sub) 16:30 CSKA Moskva-Akhmat Grozni 1.47 4.25 6.20 2.03 1.72 (4)
21.04. (Ned) 11:00 Pari NN-Dinamo Moskva 3.54 3.35 2.07 1.80 1.94 (4)
21.04. (Ned) 13:15 Zenit-Orenburg 1.31 5.03 9.93 1.98 1.77 (4)
21.04. (Ned) 15:15 PFC Soči-Ural 1.87 3.53 4.02 1.91 1.84 (4)
21.04. (Ned) 17:30 Rostov-Spartak Moskva 2.32 3.36 2.94 1.95 1.79 (4)
24.04. (Sri) 13:00 Orenburg-Dinamo Moskva 2.80 3.35 2.31 1.99 1.73 (1)
24.04. (Sri) 15:15 Pari NN-Lokomotiva Mos. 2.80 3.05 2.43 1.62 2.16 (1)
24.04. (Sri) 17:30 Krasnodar-Baltika 1.52 3.75 6.00 1.71 2.02 (1)
24.04. (Sri) 17:30 Zenit-Rubin 1.31 4.80 9.20 1.91 1.79 (1)
25.04. (Čet) 13:00 Ural-Rostov 2.60 3.20 2.55 1.79 1.92 (1)
25.04. (Čet) 15:15 Fakel-Krila Sovjetov 2.65 3.00 2.65 1.57 2.25 (1)
25.04. (Čet) 17:30 Akhmat Grozni-PFC Soči 2.35 3.35 2.70 1.99 1.74 (1)
25.04. (Čet) 17:30 CSKA Moskva-Spartak Moskva 2.36 3.40 2.70 2.01 1.71 (1)
29.04. (Pon) 12:15 Rubin-Ural 3.35 3.50 2.01 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 23 14 5 4 43 : 20 (+23) 47
2 Krasnodar 23 12 7 4 36 : 23 (+13) 43
3 Dinamo Moskva 23 10 8 5 36 : 31 (+5) 38
4 CSKA Moskva 23 9 10 4 43 : 31 (+12) 37
5 Lokomotiva Mos. 23 9 10 4 38 : 31 (+7) 37
6 Krila Sovjetov 23 10 6 7 41 : 33 (+8) 36
7 Spartak Moskva 23 10 5 8 29 : 28 (+1) 35
8 Rostov 23 9 7 7 35 : 33 (+2) 34
9 Rubin 23 9 5 9 20 : 29 (-9) 32
10 Pari NN 23 8 4 11 21 : 26 (-5) 28
11 Fakel 23 6 8 9 19 : 25 (-6) 26
12 Orenburg 23 6 8 9 27 : 30 (-3) 26
13 Ural 23 6 5 12 22 : 36 (-14) 23
14 Baltika 23 5 5 13 21 : 27 (-6) 20
15 Akhmat Grozni 23 5 5 13 21 : 36 (-15) 20
16 PFC Soči 23 4 6 13 24 : 37 (-13) 18
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 11 7 2 2 20 : 8 23 12 7 3 2 23 : 12 24
2. Krasnodar 11 8 2 1 18 : 8 26 12 4 5 3 18 : 15 17
3. Dinamo Moskva 12 7 2 3 17 : 13 23 11 3 6 2 19 : 18 15
4. CSKA Moskva 11 7 3 1 24 : 12 24 12 2 7 3 19 : 19 13
5. Lokomotiva Mos. 13 5 7 1 21 : 16 22 10 4 3 3 17 : 15 15
6. Krila Sovjetov 12 7 4 1 29 : 14 25 11 3 2 6 12 : 19 11
7. Spartak Moskva 12 7 3 2 17 : 11 24 11 3 2 6 12 : 17 11
8. Rostov 12 7 4 1 23 : 12 25 11 2 3 6 12 : 21 9
9. Rubin 11 4 3 4 10 : 15 15 12 5 2 5 10 : 14 17
10. Pari NN 11 7 2 2 16 : 9 23 12 1 2 9 5 : 17 5
11. Fakel 11 3 5 3 9 : 8 14 12 3 3 6 10 : 17 12
12. Orenburg 11 5 3 3 17 : 11 18 12 1 5 6 10 : 19 8
13. Ural 12 4 3 5 15 : 19 15 11 2 2 7 7 : 17 8
14. Baltika 11 4 3 4 10 : 11 15 12 1 2 9 11 : 16 5
15. Akhmat Grozni 12 3 3 6 14 : 20 12 11 2 2 7 7 : 16 8
16. PFC Soči 11 3 3 5 14 : 15 12 12 1 3 8 10 : 22 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno