Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Tinkoff RPL

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.04. (Sub) 11:00 Akhmat Grozni-Himki 2.07 3.28 3.53 1.67 2.13 (4)
17.04. (Sub) 13:30 Lokomotiva Mos.-Rostov 1.93 3.31 4.01 1.58 2.29 (4)
17.04. (Sub) 13:30 Rotor-Dinamo Moskva 5.55 3.50 1.66 1.61 2.24 (4)
17.04. (Sub) 16:00 Krasnodar-Zenit 4.44 3.83 1.73 2.18 1.64 (4)
18.04. (Ned) 09:00 Ural-Rubin 3.58 3.18 2.12 1.58 2.30 (4)
18.04. (Ned) 11:00 Arsenal Tula-Tambov 1.26 5.31 12.35 1.98 1.77 (4)
18.04. (Ned) 13:30 PFC Soči-CSKA Moskva 3.47 3.36 2.07 1.76 2.00 (4)
18.04. (Ned) 16:00 Spartak Moskva-Ufa 1.36 4.79 8.40 1.81 1.93 (4)
24.04. (Sub) 11:00 Ural-Akhmat Grozni 2.65 3.10 2.65 (1)
24.04. (Sub) 13:30 Zenit-Rotor 1.17 6.40 14.00 (1)
24.04. (Sub) 16:00 Dinamo Moskva-Himki 1.73 3.50 4.60 (1)
25.04. (Ned) 11:00 Ufa-PFC Soči 3.20 2.90 2.35 (1)
25.04. (Ned) 13:30 Rostov-Arsenal Tula 1.77 3.40 4.50 (1)
25.04. (Ned) 13:30 Spartak Moskva-CSKA Moskva 2.35 3.40 2.80 (1)
25.04. (Ned) 16:00 Rubin-Krasnodar 2.40 3.20 2.85 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 25 16 6 3 57 : 22 (+35) 54
2 Spartak Moskva 25 14 5 6 49 : 30 (+19) 47
3 Lokomotiva Mos. 25 14 4 7 34 : 26 (+8) 46
4 CSKA Moskva 25 14 4 7 44 : 25 (+19) 46
5 Rubin 25 13 4 8 34 : 29 (+5) 43
6 Dinamo Moskva 25 13 4 8 38 : 28 (+10) 43
7 PFC Soči 25 11 7 7 39 : 28 (+11) 40
8 Himki 25 11 5 9 31 : 34 (-3) 38
9 Rostov 25 11 4 10 32 : 27 (+5) 37
10 Krasnodar 25 10 4 11 44 : 36 (+8) 34
11 Akhmat Grozni 25 9 5 11 27 : 32 (-5) 32
12 Ural 25 6 12 7 24 : 32 (-8) 30
13 Arsenal Tula 25 5 5 15 20 : 42 (-22) 20
14 Rotor 25 4 6 15 12 : 40 (-28) 18
15 Ufa 25 4 5 16 18 : 41 (-23) 17
16 Tambov 25 3 4 18 15 : 46 (-31) 13
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 13 11 1 1 41 : 12 34 12 5 5 2 16 : 10 20
2. Spartak Moskva 12 7 3 2 28 : 12 24 13 7 2 4 21 : 18 23
3. Lokomotiva Mos. 12 9 1 2 19 : 8 28 13 5 3 5 15 : 18 18
4. CSKA Moskva 13 7 3 3 27 : 15 24 12 7 1 4 17 : 10 22
5. Rubin 12 5 3 4 15 : 15 18 13 8 1 4 19 : 14 25
6. Dinamo Moskva 13 9 2 2 24 : 7 29 12 4 2 6 14 : 21 14
7. PFC Soči 13 8 4 1 27 : 10 28 12 3 3 6 12 : 18 12
8. Himki 13 8 1 4 16 : 13 25 12 3 4 5 15 : 21 13
9. Rostov 12 4 2 6 14 : 13 14 13 7 2 4 18 : 14 23
10. Krasnodar 13 7 3 3 31 : 18 24 12 3 1 8 13 : 18 10
11. Akhmat Grozni 12 5 3 4 15 : 11 18 13 4 2 7 12 : 21 14
12. Ural 12 5 5 2 12 : 9 20 13 1 7 5 12 : 23 10
13. Arsenal Tula 12 5 4 3 15 : 14 19 13 0 1 12 5 : 28 1
14. Rotor 13 2 2 9 4 : 20 8 12 2 4 6 8 : 20 10
15. Ufa 12 2 3 7 11 : 15 9 13 2 2 9 7 : 26 8
16. Tambov 13 2 2 9 8 : 19 8 12 1 2 9 7 : 27 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno