Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Russian Premier League

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.08. (Ned) 13:30 Ufa-Rostov 3.17 2.98 2.45 1.47 2.57 (3)
18.08. (Ned) 16:00 Dinamo Moskva-Lokomotiva Mos. 3.03 3.00 2.48 1.54 2.36 (3)
19.08. (Pon) 17:00 Spartak Moskva-CSKA Moskva 3.05 2.94 2.50 1.63 2.20 (2)
24.08. (Sub) 10:00 Tambov-Dinamo Moskva 4.75 3.20 1.85 1.61 2.25 (1)
24.08. (Sub) 12:30 Zenit-Ufa 7.50 3.80 1.50 1.75 2.05 (1)
24.08. (Sub) 15:00 Krasnodar-Lokomotiva Mos. 2.50 3.20 2.87 1.75 2.05 (1)
25.08. (Ned) 10:00 Krila Sovjetov-Spartak Moskva 3.75 3.20 2.05 1.61 2.25 (1)
25.08. (Ned) 12:30 CSKA Moskva-Akhmat Grozni 1.45 4.00 8.00 1.75 2.05 (1)
25.08. (Ned) 15:00 Rostov-Rubin 1.80 3.20 5.00 1.57 2.35 (1)
25.08. (Ned) 17:30 Arsenal Tula-Orenburg 2.05 3.20 3.80 1.53 2.40 (1)
26.08. (Pon) 14:00 Ural-PFC Soči 2.05 3.20 3.80 1.70 2.10 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 6 4 2 0 9 : 2 (+7) 14
2 Krasnodar 6 4 1 1 10 : 4 (+6) 13
3 Rostov 5 3 2 0 10 : 7 (+3) 11
4 CSKA Moskva 5 3 1 1 4 : 3 (+1) 10
5 Rubin 6 3 1 2 4 : 3 (+1) 10
6 Lokomotiva Mos. 5 3 1 1 9 : 4 (+5) 10
7 Arsenal Tula 6 3 1 2 8 : 7 (+1) 10
8 Spartak Moskva 5 2 2 1 6 : 5 (+1) 8
9 Ural 6 2 1 3 9 : 13 (-4) 7
10 Akhmat Grozni 6 2 1 3 4 : 8 (-4) 7
11 Krila Sovjetov 6 2 0 4 9 : 9 (0) 6
12 Dinamo Moskva 5 1 2 2 3 : 4 (-1) 5
13 Ufa 5 1 1 3 6 : 8 (-2) 4
14 Tambov 6 1 1 4 6 : 9 (-3) 4
15 PFC Soči 6 0 3 3 1 : 7 (-6) 3
16 Orenburg 6 0 2 4 6 : 11 (-5) 2
Amkaru je 13.06.2018. oduzeta licenca za takmičenje u 1. i 2. ligi. Umjesto njih u ovoj sezoni igraće Anži, poražena ekipa u prošlogodišnjem baražu za opstanak.

Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).


1. i 2.mjesto - Liga Šampiona
3.mjesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobjednik Kupa - Liga Evrope
4. i 5.mjesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 3 1 2 0 3 : 2 5 3 3 0 0 6 : 0 9
2. Krasnodar 2 2 0 0 4 : 0 6 4 2 1 1 6 : 4 7
3. Rostov 3 2 1 0 5 : 3 7 2 1 1 0 5 : 4 4
4. CSKA Moskva 3 2 1 0 3 : 1 7 2 1 0 1 1 : 2 3
5. Rubin 3 2 0 1 2 : 1 6 3 1 1 1 2 : 2 4
6. Lokomotiva Mos. 3 2 1 0 7 : 2 7 2 1 0 1 2 : 2 3
7. Arsenal Tula 3 1 1 1 4 : 4 4 3 2 0 1 4 : 3 6
8. Spartak Moskva 2 1 1 0 1 : 0 4 3 1 1 1 5 : 5 4
9. Ural 4 2 1 1 9 : 7 7 2 0 0 2 0 : 6 0
10. Akhmat Grozni 3 2 0 1 4 : 4 6 3 0 1 2 0 : 4 1
11. Krila Sovjetov 3 1 0 2 5 : 5 3 3 1 0 2 4 : 4 3
12. Dinamo Moskva 3 1 0 2 2 : 3 3 2 0 2 0 1 : 1 2
13. Ufa 2 1 0 1 4 : 4 3 3 0 1 2 2 : 4 1
14. Tambov 3 1 0 2 2 : 3 3 3 0 1 2 4 : 6 1
15. PFC Soči 2 0 1 1 0 : 2 1 4 0 2 2 1 : 5 2
16. Orenburg 3 0 2 1 3 : 5 2 3 0 0 3 3 : 6 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno