Rezultati po danu
Po takmičenju
Luksemburg, Luksemburg 1
Atert Bisen - Rodanž 91
Atert Bisen
Rodanž 91
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Diferdanž 03 | 28 | 18 | 8 | 2 | 61 | : | 21 | (+40) | 62 |
| 2 | Atert Bisen | 28 | 18 | 5 | 5 | 64 | : | 27 | (+37) | 59 |
| 3 | UNA Strasen | 28 | 17 | 5 | 6 | 56 | : | 25 | (+31) | 56 |
| 4 | Mondorf les Bains | 28 | 18 | 2 | 8 | 50 | : | 24 | (+26) | 56 |
| 5 | F91 Didelanž | 28 | 16 | 6 | 6 | 54 | : | 35 | (+19) | 54 |
| 6 | UN Kerjeng 97 | 28 | 11 | 5 | 12 | 43 | : | 44 | (-1) | 38 |
| 7 | Viktorija Rosport | 28 | 10 | 5 | 13 | 31 | : | 43 | (-12) | 35 |
| 8 | Progres Niderkorn | 28 | 9 | 7 | 12 | 41 | : | 41 | (0) | 34 |
| 9 | Ženes Eš | 28 | 8 | 10 | 10 | 31 | : | 33 | (-2) | 34 |
| 10 | Rasing Union | 28 | 9 | 7 | 12 | 41 | : | 49 | (-8) | 34 |
| 11 | Hostert | 28 | 9 | 6 | 13 | 31 | : | 53 | (-22) | 33 |
| 12 | Ženes Kanah | 28 | 9 | 3 | 16 | 29 | : | 39 | (-10) | 30 |
| 13 | Mamer 32 | 28 | 8 | 3 | 17 | 32 | : | 58 | (-26) | 27 |
| 14 | Svift Hesperanž | 28 | 7 | 5 | 16 | 25 | : | 44 | (-19) | 26 |
| 15 | Petanž | 28 | 6 | 7 | 15 | 24 | : | 45 | (-21) | 25 |
| 16 | Rodanž 91 | 28 | 6 | 6 | 16 | 26 | : | 58 | (-32) | 24 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Diferdanž 03 | 14 | 8 | 5 | 1 | 31 | : | 12 | 29 | 14 | 10 | 3 | 1 | 30 | : | 9 | 33 | |
| 2. | Atert Bisen | 14 | 11 | 2 | 1 | 34 | : | 9 | 35 | 14 | 7 | 3 | 4 | 30 | : | 18 | 24 | |
| 3. | UNA Strasen | 14 | 11 | 2 | 1 | 36 | : | 8 | 35 | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | : | 17 | 21 | |
| 4. | Mondorf les Bains | 14 | 10 | 1 | 3 | 30 | : | 12 | 31 | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | : | 12 | 25 | |
| 5. | F91 Didelanž | 14 | 8 | 3 | 3 | 32 | : | 18 | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 22 | : | 17 | 27 | |
| 6. | UN Kerjeng 97 | 14 | 6 | 2 | 6 | 26 | : | 26 | 20 | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 | : | 18 | 18 | |
| 7. | Viktorija Rosport | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 | : | 19 | 21 | 14 | 4 | 2 | 8 | 12 | : | 24 | 14 | |
| 8. | Progres Niderkorn | 14 | 4 | 4 | 6 | 17 | : | 19 | 16 | 14 | 5 | 3 | 6 | 24 | : | 22 | 18 | |
| 9. | Ženes Eš | 14 | 4 | 4 | 6 | 16 | : | 15 | 16 | 14 | 4 | 6 | 4 | 15 | : | 18 | 18 | |
| 10. | Rasing Union | 14 | 3 | 5 | 6 | 14 | : | 22 | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 27 | : | 27 | 20 | |
| 11. | Hostert | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | : | 24 | 18 | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | : | 29 | 15 | |
| 12. | Ženes Kanah | 14 | 4 | 3 | 7 | 13 | : | 19 | 15 | 14 | 5 | 0 | 9 | 16 | : | 20 | 15 | |
| 13. | Mamer 32 | 14 | 3 | 1 | 10 | 12 | : | 25 | 10 | 14 | 5 | 2 | 7 | 20 | : | 33 | 17 | |
| 14. | Svift Hesperanž | 14 | 4 | 1 | 9 | 12 | : | 23 | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 | : | 21 | 13 | |
| 15. | Petanž | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | : | 22 | 12 | 14 | 3 | 4 | 7 | 11 | : | 23 | 13 | |
| 16. | Rodanž 91 | 14 | 3 | 3 | 8 | 15 | : | 30 | 12 | 14 | 3 | 3 | 8 | 11 | : | 28 | 12 | |
Atert Bisen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Rodanž 91 | 3:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Rasing Union | 5:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Mamer 32 | 2:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Progres Niderkorn | 1:2 | 3+ | Luksemburg, Kup | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Hostert | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | UN Kerjeng 97 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Progres Niderkorn | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | UNA Strasen | 3:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Petanž | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Viktorija Rosport | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 |
Rodanž 91
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Atert Bisen | 2:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | UN Kerjeng 97 | 0:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Progres Niderkorn | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Fola Eš | 1:0 | 0-2 | Luksemburg, Kup | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | UNA Strasen | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Petanž | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Viktorija Rosport | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Svift Hesperanž | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Mondorf les Bains | 1:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | F91 Didelanž | 1:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 3:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 30.11.2025 | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 |
| Atert Bisen | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | (+4) | 8 | 3,00 | 1,00 | 4,00 | 0 | 2 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | (+1) | 5 | 3,00 | 2,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | (+3) | 3 | 3,00 | 0,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari