Rezultati po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Atletiko Sero - Rasing Montevideo
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 20:00 | Montevideo Siti Torke-Sero Largo | 1.51 | 3.70 | 5.20 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Albion-Progreso | 1.84 | 3.15 | 3.70 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Danubio-Penjarol | 4.90 | 3.25 | 1.63 | (1) | ||
| 05.09. (Sub) | 19:00 | Dep. Maldonado-Mont. Vonderers | 1.95 | 3.10 | 3.45 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 11:00 | Atletiko Sero-Rasing Montevideo | 3.35 | 2.85 | 2.09 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Sentral Espanjol-Defensor Sport. | 2.65 | 2.90 | 2.43 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 17:30 | Nasional Mont.-Huventud LP | 1.64 | 3.45 | 4.40 | (1) | ||
| 06.09. (Ned) | 20:30 | Liverpul Mont.-Boston River | 1.79 | 3.25 | 3.85 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Atletiko Sero
Rasing Montevideo
- Rasing Montevideo je bez poraza u posljednjih 4 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura)
- Na utakmicama tima Rasing Montevideo broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 3.35 | 2.85 | 2.09 | |||
| Prosječne kvote | 3.35 | 2.85 | 2.09 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Liverpul Mont. | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 10 |
| 2 | Montevideo Siti Torke | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 9 |
| 3 | Rasing Montevideo | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 8 |
| 4 | Boston River | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
| 5 | Huventud LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
| 6 | Mont. Vonderers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 7 | Atletiko Sero | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 8 | Nasional Mont. | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | (-1) | 6 |
| 9 | Dep. Maldonado | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 10 | Sero Largo | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | : | 4 | (0) | 4 |
| 11 | Penjarol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 12 | Progreso | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 13 | Sentral Espanjol | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | (-4) | 3 |
| 14 | Danubio | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 2 | (-2) | 2 |
| 15 | Defensor Sport. | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | (-7) | 1 |
| 16 | Albion | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 7 | (-4) | 0 |
Penjarol (prvak Aperture) i prvak Klausure - Kopa Libertadores
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Liverpul Mont. | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
| 2. | Montevideo Siti Torke | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Rasing Montevideo | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 4. | Boston River | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 5. | Huventud LP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 6. | Mont. Vonderers | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 7. | Atletiko Sero | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 8. | Nasional Mont. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 9. | Dep. Maldonado | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 10. | Sero Largo | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 11. | Penjarol | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 12. | Progreso | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 13. | Sentral Espanjol | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 14. | Danubio | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 15. | Defensor Sport. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 16. | Albion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | 0 | |
Atletiko Sero
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Boston River | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Liverpul Mont. | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Albion | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Danubio | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.08.2026 | Defensor Sport. | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 26.07.2026 | Rasing Montevideo | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 12.07.2026 | Liverpul Mont. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 07.06.2026 | Penjarol | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 29.05.2026 | Sero Largo | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 24.05.2026 | Sentral Espanjol | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Rasing Montevideo
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Albion | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Danubio | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Nasional Mont. | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 10.08.2026 | Dep. Maldonado | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Boston River | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 26.07.2026 | Atletiko Sero | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 12.07.2026 | Penjarol | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 06.06.2026 | Sentral Espanjol | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 30.05.2026 | Defensor Sport. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 22.05.2026 | Liverpul Mont. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 08.03.2026 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.01.2026 | 1:2 | 3+ | Urugvaj, LK | 2026 | |||
| 10.08.2025 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 08.02.2025 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 20.10.2024 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 19.04.2024 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 07.12.2023 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 25.06.2023 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 15.05.2023 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 28.08.2022 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2022 | |||
| 05.06.2022 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2022 | |||
| 14.10.2021 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2021 | |||
| 30.06.2021 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2021 | |||
| 14.09.2019 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 28.07.2019 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 17.02.2019 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 23.09.2018 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 06.06.2018 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 01.04.2018 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 19.08.2017 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 28.05.2017 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 04.02.2017 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 30.10.2016 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2016 | |||
| 04.06.2016 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 06.12.2015 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2015/2016 | |||
| 22.02.2015 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2014/2015 | |||
| 24.08.2014 | 1:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2014/2015 | |||
| 01.03.2014 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 22.09.2013 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2013/2014 | |||
| 31.03.2013 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 06.10.2012 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 03.06.2012 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
| 04.12.2011 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2011/2012 | |||
| 06.03.2011 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 26.09.2010 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 02.05.2010 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 13.12.2009 | 3:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 26.07.2009 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 03.05.2009 | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 09.11.2008 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 12.05.2007 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2006/2007 | |||
| 14.11.2006 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2006/2007 |
| Atletiko Sero | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 43 | 18 | 9 | 16 | 50:46 | (+4) | 96 | 1,16 | 1,07 | 2,23 | 24 | 19 | 56:44 |
| Domaćin | 23 | 8 | 6 | 9 | 21:23 | (-2) | 44 | 0,91 | 1,00 | 1,91 | 15 | 8 | 65:35 |
| Gost | 20 | 10 | 3 | 7 | 29:23 | (+6) | 52 | 1,45 | 1,15 | 2,60 | 9 | 11 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari