Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 3 1.deo
Atletiko Lisabon - Oliveirense
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Varzim-Paredeš | 2.40 | 3.05 | 2.80 | 1.75 | 1.95 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Leka-Fafe | 3.00 | 3.00 | 2.30 | 1.60 | 2.20 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Vitoria Sernaše-Os Belenenses | 5.00 | 3.43 | 1.64 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 15:00 | Atletiko Lisabon-Oliveirense | 1.94 | 3.20 | 3.63 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Louletano-Luzitano Evora | 3.03 | 2.95 | 2.32 | 1.63 | 2.12 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Sao Žoao Ver-Marko | 2.55 | 2.80 | 2.75 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Atletiko Lisabon
Oliveirense
- Oliveirense je bez poraza u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 3 1.deo
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 1.95 | 3.25 | 3.70 | 1.73 | 1.98 | |
| Meridianbet.ba | 1.94 | 3.15 | 3.55 | |||
| Prosječne kvote | 1.94 | 3.20 | 3.63 | 1.73 | 1.98 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Varzim | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 9 |
| 2 | Marko | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 3 | Paredeš | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 4 | Vianense | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 5 | Vitoria Gimaraeš B | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 6 | Fafe | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 5 |
| 7 | Leka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 4 |
| 8 | Trofense | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 4 |
| 9 | Sao Žoao Ver | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 1 |
| 10 | Pasoš Fereira | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Varzim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 2. | Marko | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 3. | Paredeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 4. | Vianense | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 5. | Vitoria Gimaraeš B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 6. | Fafe | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 7. | Leka | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Trofense | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 9. | Sao Žoao Ver | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 10. | Pasoš Fereira | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Os Belenenses | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | (+8) | 9 |
| 2 | Mafra | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 7 |
| 3 | Atletiko Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 7 |
| 4 | Oliveirense | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 5 |
| 5 | Louletano | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
| 6 | Luzitano Evora | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 7 | Kaldas | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 8 | Sporting Kovilja | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 4 |
| 9 | Vitoria Sernaše | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | (-6) | 1 |
| 10 | Uniao Santarem | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | (-8) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Os Belenenses | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 2. | Mafra | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 3. | Atletiko Lisabon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | |
| 4. | Oliveirense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 5. | Louletano | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 6. | Luzitano Evora | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Kaldas | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Sporting Kovilja | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 9. | Vitoria Sernaše | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 8 | 0 | |
| 10. | Uniao Santarem | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 7 | 0 | |
Atletiko Lisabon
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Sporting Kovilja | 3:0 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Mafra | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Luzitano Evora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 02.05.2026 | Luzitano Evora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | 1. Dezembro | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Kaldas | 2:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Sporting Kovilja | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Amora | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Kaldas | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | Amora | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 |
Oliveirense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Vitoria Sernaše | 3:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Uniao Santarem | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Louletano | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Felgeiraš | 1:5 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Feirense | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Lusitanija Lourosa | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 27.04.2026 | Šaveš | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Benfika B | 3:0 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Leikšoeš | 0:2 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Portimonense | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2016 | 4:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2015/2016 | |||
| 31.10.2015 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2015/2016 | |||
| 07.03.2015 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2014/2015 | |||
| 01.10.2014 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2014/2015 | |||
| 04.05.2014 | 2:3 | 3+ | Portugalija 2 | 2013/2014 | |||
| 11.12.2013 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2013/2014 | |||
| 10.02.2013 | 2:4 | 3+ | Portugalija 2 | 2012/2013 | |||
| 19.09.2012 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2012/2013 | |||
| 13.05.2012 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2011/2012 | |||
| 16.01.2012 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2011/2012 |
| Atletiko Lisabon | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 2 | 2 | 6 | 14:16 | (-2) | 30 | 1,40 | 1,60 | 3,00 | 4 | 6 | 40:60 |
| Domaćin | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | (+3) | 13 | 1,60 | 1,00 | 2,60 | 2 | 3 | 40:60 |
| Gost | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | (-5) | 17 | 1,20 | 2,20 | 3,40 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari