Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 3 1.deo
Varzim - Paredeš
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Mafra-Sporting Kovilja | 1.67 | 3.38 | 4.85 | 1.68 | 2.05 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Vitoria Gimaraeš B-Trofense | 1.73 | 3.35 | 4.48 | 1.78 | 1.93 | (2) |
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Varzim-Paredeš | 2.40 | 3.05 | 2.80 | 1.75 | 1.95 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Leka-Fafe | 3.00 | 3.00 | 2.30 | 1.60 | 2.20 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Vitoria Sernaše-Os Belenenses | 5.00 | 3.43 | 1.64 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 15:00 | Atletiko Lisabon-Oliveirense | 1.94 | 3.20 | 3.63 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Louletano-Luzitano Evora | 3.03 | 2.95 | 2.32 | 1.63 | 2.12 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Sao Žoao Ver-Marko | 2.55 | 2.80 | 2.75 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Varzim
Paredeš
- Varzim je pobjednik u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 3 1.deo
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.45 | 3.15 | 2.75 | 1.75 | 1.95 | |
| Meridianbet.ba | 2.35 | 2.95 | 2.85 | |||
| Prosječne kvote | 2.40 | 3.05 | 2.80 | 1.75 | 1.95 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Varzim | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 9 |
| 2 | Marko | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 3 | Paredeš | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 4 | Fafe | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 5 |
| 5 | Vianense | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 6 | Vitoria Gimaraeš B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 4 |
| 7 | Leka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 4 |
| 8 | Trofense | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 3 |
| 9 | Sao Žoao Ver | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 1 |
| 10 | Pasoš Fereira | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Varzim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 2. | Marko | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 3. | Paredeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 4. | Fafe | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 5. | Vianense | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 6. | Vitoria Gimaraeš B | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 7. | Leka | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Trofense | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 9. | Sao Žoao Ver | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 10. | Pasoš Fereira | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Os Belenenses | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | (+8) | 9 |
| 2 | Atletiko Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 7 |
| 3 | Oliveirense | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 5 |
| 4 | Mafra | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 4 |
| 5 | Louletano | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
| 6 | Luzitano Evora | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 7 | Sporting Kovilja | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 4 |
| 8 | Kaldas | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 9 | Vitoria Sernaše | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | (-6) | 1 |
| 10 | Uniao Santarem | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | (-8) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Os Belenenses | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 2. | Atletiko Lisabon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | |
| 3. | Oliveirense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 4. | Mafra | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 5. | Louletano | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 6. | Luzitano Evora | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Sporting Kovilja | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 8. | Kaldas | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 9. | Vitoria Sernaše | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 8 | 0 | |
| 10. | Uniao Santarem | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 7 | 0 | |
Varzim
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Pasoš Fereira | 4:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Marko | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Trofense | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Uniao Santarem | 2:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Os Belenenses | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Akademika | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Vitoria Gimaraeš B | 2:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Trofense | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Mafra | 0:2 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Amarante | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 |
Paredeš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Leka | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Pasoš Fereira | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Vitoria Gimaraeš B | 3:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 03.05.2026 | Marko | 2:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Sanžoanense | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Sao Žoao Ver | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Sporting Braga B | 4:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Fafe | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Sao Žoao Ver | 1:3 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Fafe | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 12.09.2025 | 2:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 12.03.2023 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2022/2023 | |||
| 02.12.2022 | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2022/2023 |
| Varzim | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | (0) | 6 | 0,75 | 0,75 | 1,50 | 3 | 1 | 75:25 |
| Domaćin | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | (+1) | 5 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 0,50 | 0,50 | 2 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari