Rezultati po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 3 1.deo
Leka - Fafe
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 17:30 | Varzim-Paredeš | 2.40 | 3.05 | 2.80 | 1.75 | 1.95 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 10:00 | Leka-Fafe | 3.00 | 3.00 | 2.30 | 1.60 | 2.20 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Vitoria Sernaše-Os Belenenses | 5.00 | 3.43 | 1.64 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 15:00 | Atletiko Lisabon-Oliveirense | 1.94 | 3.20 | 3.63 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Louletano-Luzitano Evora | 3.03 | 2.95 | 2.32 | 1.63 | 2.12 | (2) |
| 06.09. (Ned) | 16:00 | Sao Žoao Ver-Marko | 2.55 | 2.80 | 2.75 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Leka
Fafe
- Fafe je bez poraza u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 3 1.deo
- Na utakmicama tima Leka broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Portugalija 3 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 3.05 | 3.00 | 2.35 | 1.60 | 2.20 | |
| Meridianbet.ba | 2.95 | 3.00 | 2.24 | |||
| Prosječne kvote | 3.00 | 3.00 | 2.30 | 1.60 | 2.20 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Varzim | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | (+5) | 9 |
| 2 | Marko | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 3 | Paredeš | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 4 | Vianense | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 5 | Vitoria Gimaraeš B | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 6 | Fafe | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 5 |
| 7 | Leka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 4 |
| 8 | Trofense | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 4 |
| 9 | Sao Žoao Ver | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 1 |
| 10 | Pasoš Fereira | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Varzim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 2. | Marko | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 3. | Paredeš | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 4. | Vianense | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 5. | Vitoria Gimaraeš B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 6. | Fafe | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 7. | Leka | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Trofense | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 9. | Sao Žoao Ver | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 10. | Pasoš Fereira | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Os Belenenses | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | (+8) | 9 |
| 2 | Mafra | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 7 |
| 3 | Atletiko Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | (+4) | 7 |
| 4 | Oliveirense | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 5 |
| 5 | Louletano | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
| 6 | Luzitano Evora | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 7 | Kaldas | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 8 | Sporting Kovilja | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 4 |
| 9 | Vitoria Sernaše | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | (-6) | 1 |
| 10 | Uniao Santarem | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 9 | (-8) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Os Belenenses | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 2. | Mafra | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 3. | Atletiko Lisabon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | |
| 4. | Oliveirense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 5. | Louletano | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 6. | Luzitano Evora | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 7. | Kaldas | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Sporting Kovilja | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 9. | Vitoria Sernaše | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 8 | 0 | |
| 10. | Uniao Santarem | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 7 | 0 | |
Leka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Paredeš | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Vitoria Gimaraeš B | 0:2 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sao Žoao Ver | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 11.01.2022 | Sporting Lisabon | 0:4 | 3+ | Portugalija, Kup | 2021/2022 | |||
| 22.12.2021 | Paredeš | 1:1 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2021/2022 | |||
| 20.11.2021 | Žil Visente | 1:0 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2021/2022 | |||
| 17.10.2021 | Arouka | 1:1 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2021/2022 | |||
| 30.05.2021 | Gondomar | 2:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 23.05.2021 | Sao Žoao Ver | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 | |||
| 16.05.2021 | Sanžoanense | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2020/2021 |
Fafe
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Vitoria Gimaraeš B | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Sao Žoao Ver | 3:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Vianense | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2026/2027 | |||
| 03.05.2026 | Sporting Braga B | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 28.04.2026 | Sao Žoao Ver | 1:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 23.04.2026 | Torense | 0:2 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Marko | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Sanžoanense | 3:2 | 3+ | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Paredeš | 1:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Marko | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2004 | 2:3 | 3+ | Portugalija 3s | 2003/2004 | |||
| 21.12.2003 | 1:5 | 3+ | Portugalija 3s | 2003/2004 |
| Leka | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | (-5) | 11 | 1,50 | 4,00 | 5,50 | 0 | 2 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 2,00 | 3,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | (-4) | 6 | 1,00 | 5,00 | 6,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari