Rezultati po danu
Po takmičenju
Južna Koreja, Južna Koreja 1 - 1.dio
Gangvon - Dedžon Hana Sitizen
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05. (Uto) | 10:30 | Gangvon-Dedžon | 2.13 | 3.08 | 3.28 | 1.63 | 2.15 | (2) |
| 12.05. (Uto) | 10:30 | Gvangju FK-Seul | 7.18 | 4.30 | 1.38 | 1.88 | 1.83 | (2) |
| 12.05. (Uto) | 10:30 | Inčeon Junajted-Pohang Stilers | 2.46 | 3.00 | 2.78 | 1.60 | 2.20 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 10:30 | Anjang-Gimčeon Sangmu | 2.41 | 3.13 | 2.73 | 1.73 | 1.98 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 10:30 | Bučeon 1995-Jeonbuk Hju. M. | 4.13 | 3.30 | 1.80 | 1.65 | 2.10 | (2) |
| 13.05. (Sri) | 10:30 | Ulsan HD-Jeju | 1.85 | 3.30 | 3.83 | 1.78 | 1.93 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Gangvon
Dedžon Hana Sitizen
(Daejon Sitizen, Taejon Sitizen)
- Gangvon je bez poraza u posljednjih 3 mečeva u takmičenju Južna Koreja 1 - 1.dio
- Na utakmicama tima Gangvon broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Južna Koreja 1 - 1.dio.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.15 | 3.05 | 3.35 | 1.63 | 2.15 | |
| Meridianbet.ba | 2.10 | 3.10 | 3.20 | |||
| Prosječne kvote | 2.13 | 3.08 | 3.28 | 1.63 | 2.15 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Seul | 13 | 8 | 2 | 3 | 24 | : | 11 | (+13) | 26 |
| 2 | Ulsan HD | 13 | 7 | 2 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 23 |
| 3 | Jeonbuk Hju. M. | 13 | 6 | 4 | 3 | 20 | : | 12 | (+8) | 22 |
| 4 | Pohang Stilers | 13 | 5 | 4 | 4 | 11 | : | 10 | (+1) | 19 |
| 5 | Gangvon | 13 | 4 | 6 | 3 | 15 | : | 10 | (+5) | 18 |
| 6 | Inčeon Junajted | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | : | 16 | (+1) | 18 |
| 7 | Jeju | 13 | 5 | 3 | 5 | 11 | : | 12 | (-1) | 18 |
| 8 | Dedžon | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | : | 12 | (+4) | 16 |
| 9 | Anjang | 13 | 3 | 7 | 3 | 15 | : | 13 | (+2) | 16 |
| 10 | Gimčeon Sangmu | 13 | 2 | 7 | 4 | 13 | : | 18 | (-5) | 13 |
| 11 | Bučeon 1995 | 13 | 3 | 4 | 6 | 9 | : | 15 | (-6) | 13 |
| 12 | Gvangju FK | 13 | 1 | 4 | 8 | 7 | : | 32 | (-25) | 7 |
1-2.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
3.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seul | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 4 | 10 | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 7 | 16 | |
| 2. | Ulsan HD | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 11 | 10 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 13 | |
| 3. | Jeonbuk Hju. M. | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 12 | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 4. | Pohang Stilers | 8 | 3 | 2 | 3 | 4 | : | 5 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 8 | |
| 5. | Gangvon | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 6 | 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 4 | 11 | |
| 6. | Inčeon Junajted | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 9 | 6 | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 7 | 12 | |
| 7. | Jeju | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 8 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 8. | Dedžon | 7 | 0 | 3 | 4 | 2 | : | 8 | 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | : | 4 | 13 | |
| 9. | Anjang | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 6 | 6 | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | |
| 10. | Gimčeon Sangmu | 7 | 0 | 4 | 3 | 5 | : | 12 | 4 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | 9 | |
| 11. | Bučeon 1995 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 8 | 3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 10 | |
| 12. | Gvangju FK | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 13 | 5 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | : | 19 | 2 | |
Gangvon
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Gvangju FK | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 05.05.2026 | Pohang Stilers | 1:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Inčeon Junajted | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 25.04.2026 | Seul | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 21.04.2026 | Gimčeon Sangmu | 3:0 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 18.04.2026 | Jeonbuk Hju. M. | 1:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | Dedžon | 2:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 04.04.2026 | Gvangju FK | 3:0 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 28.03.2026 | Pohang Stilers | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.03.2026 | Jeju | 1:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 |
Dedžon Hana Sitizen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Pohang Stilers | 0:2 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 05.05.2026 | Inčeon Junajted | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Gvangju FK | 5:0 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 26.04.2026 | Ulsan HD | 4:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.04.2026 | Jeju | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 18.04.2026 | Seul | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | Gangvon | 0:2 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 04.04.2026 | Pohang Stilers | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 21.03.2026 | Jeonbuk Hju. M. | 0:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 18.03.2026 | Inčeon Junajted | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Gangvon | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 38 | 10 | 12 | 16 | 51:56 | (-5) | 107 | 1,34 | 1,47 | 2,82 | 18 | 20 | 47:53 |
| Domaćin | 19 | 4 | 7 | 8 | 29:31 | (-2) | 60 | 1,53 | 1,63 | 3,16 | 6 | 13 | 32:68 |
| Gost | 19 | 6 | 5 | 8 | 22:25 | (-3) | 47 | 1,16 | 1,32 | 2,47 | 12 | 7 | 63:37 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari