Rezultati po danu
Po takmičenju
Francuska, Francuska 1Plej of/aut
Red Star - Rodez
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05. (Uto) | 16:30 | Red Star-Rodez | 1.77 | 3.65 | 3.95 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Red Star
Rodez
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meridianbet.ba | 1.77 | 3.65 | 3.95 | |||
| Prosječne kvote | 1.77 | 3.65 | 3.95 | |||
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Red Star
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Monpelje | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Amijen | 3:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Avan Gengan | 3:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Rems | 2:3 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Bastija | 4:3 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Laval | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Klermon Fut | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Dankerk | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | Sent Etjen | 0:2 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Le Man | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 |
Rodez
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Anesi | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Sent Etjen | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Laval | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Amijen | 3:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2026 | Troa | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Dankerk | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Bastija | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Rems | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | Grenobl Fut 38 | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Avan Gengan | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.10.2025 | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2025 | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2024/2025 | |||
| 03.01.2025 | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2024/2025 | |||
| 06.04.2018 | 2:1 | 3+ | Francuska 3 | 2017/2018 | |||
| 17.11.2017 | 1:0 | 0-2 | Francuska 3 | 2017/2018 |
| Red Star | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | (+4) | 12 | 1,33 | 0,67 | 2,00 | 5 | 1 | 83:17 |
| Domaćin | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | (+1) | 5 | 1,00 | 0,67 | 1,67 | 3 | 0 | 100:0 |
| Gost | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | (+3) | 7 | 1,67 | 0,67 | 2,33 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari