Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Bjelorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.08. (Ned) 16:45 Gorodeja-Dinamo Minsk 3.62 3.15 2.00 1.54 2.33 (3)
19.08. (Pon) 15:00 Slutsk-Šahtjor Soligorsk 5.50 3.45 1.55 1.85 1.85 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Brest 17 13 3 1 38 : 10 (+28) 42
2 BATE 16 13 1 2 32 : 7 (+25) 40
3 Šahtjor Soligorsk 15 11 1 3 28 : 11 (+17) 34
4 Isloč 18 10 3 5 27 : 20 (+7) 33
5 Dinamo Minsk 16 10 1 5 25 : 17 (+8) 31
6 Torpedo BelAZ 18 8 4 6 24 : 22 (+2) 28
7 Gorodeja 16 6 5 5 13 : 14 (-1) 23
8 Slavija Mozir 16 6 4 6 19 : 18 (+1) 22
9 Neman 18 6 4 8 20 : 29 (-9) 22
10 Slutsk 17 5 5 7 16 : 27 (-11) 20
11 Vitebsk 17 5 5 7 17 : 21 (-4) 20
12 Minsk 18 3 8 7 23 : 28 (-5) 17
13 Energetik-BGU 18 3 6 9 24 : 44 (-20) 15
14 Gomelj 18 3 5 10 28 : 33 (-5) 14
15 Dnjepar Mogilev 17 2 4 11 14 : 27 (-13) 10
16 Torpedo Minsk 17 1 3 13 4 : 24 (-20) 6
Krumkači Minsk je 19.03.2018. isključen iz takmičenja, zbog dugova prema igračima. Umjesto njih u ligi će igrati Torpedo Minsk (trećeplasirana ekipa u 2.ligi u prošloj sezoni).

BATE - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Šahtjor Soligorsk, Dinamo Minsk i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Brest 8 6 1 1 26 : 6 19 9 7 2 0 12 : 4 23
2. BATE 9 8 0 1 21 : 4 24 7 5 1 1 11 : 3 16
3. Šahtjor Soligorsk 9 7 1 1 21 : 7 22 6 4 0 2 7 : 4 12
4. Isloč 9 8 1 0 17 : 3 25 9 2 2 5 10 : 17 8
5. Dinamo Minsk 9 6 0 3 16 : 10 18 7 4 1 2 9 : 7 13
6. Torpedo BelAZ 9 4 3 2 11 : 8 15 9 4 1 4 13 : 14 13
7. Gorodeja 7 3 2 2 5 : 6 11 9 3 3 3 8 : 8 12
8. Slavija Mozir 7 3 1 3 10 : 9 10 9 3 3 3 9 : 9 12
9. Neman 9 1 4 4 4 : 10 7 9 5 0 4 16 : 19 15
10. Slutsk 8 3 2 3 8 : 15 11 9 2 3 4 8 : 12 9
11. Vitebsk 9 3 3 3 11 : 11 12 8 2 2 4 6 : 10 8
12. Minsk 9 3 4 2 11 : 11 13 9 0 4 5 12 : 17 4
13. Energetik-BGU 9 1 4 4 10 : 17 7 9 2 2 5 14 : 27 8
14. Gomelj 9 1 2 6 13 : 17 5 9 2 3 4 15 : 16 9
15. Dnjepar Mogilev 8 1 2 5 8 : 13 5 9 1 2 6 6 : 14 5
16. Torpedo Minsk 8 1 1 6 2 : 11 4 9 0 2 7 2 : 13 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno