Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Bjelorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
02.07. (Sub) 14:00 Belšina Bobruisk-Arsenal Dzjaržinsk 2.02 3.25 3.52 1.70 2.05 (3)
02.07. (Sub) 16:00 Dinamo Minsk-Isloč 1.60 3.67 5.27 1.75 1.98 (3)
03.07. (Ned) 13:00 Vitebsk-Dinamo Brest 1.83 3.22 4.33 1.54 2.34 (3)
03.07. (Ned) 15:00 BATE-Energetik-BGU 1.70 3.60 4.50 2.18 1.62 (3)
03.07. (Ned) 17:00 Gomelj-Neman 3.18 3.15 2.19 1.78 1.94 (3)
04.07. (Pon) 15:00 Dnjepar Mogilev-Minsk 6.10 4.10 1.47 2.06 1.70 (3)
04.07. (Pon) 17:00 Torpedo BelAZ-Sluck 1.74 3.47 4.55 1.80 1.91 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 12 8 3 1 23 : 5 (+18) 27
2 Energetik-BGU 12 8 2 2 25 : 9 (+16) 26
3 Dinamo Minsk 12 7 4 1 19 : 11 (+8) 25
4 Šahtjor Soligorsk 12 6 3 3 14 : 7 (+7) 21
5 Isloč 12 5 4 3 18 : 15 (+3) 19
6 Minsk 12 6 1 5 18 : 18 (0) 19
7 Neman 12 4 6 2 17 : 14 (+3) 18
8 Gomelj 12 5 3 4 15 : 14 (+1) 18
9 Slavija Mozir 12 5 2 5 20 : 20 (0) 17
10 Sluck 12 3 6 3 14 : 18 (-4) 15
11 Belšina Bobruisk 12 3 5 4 16 : 18 (-2) 14
12 Torpedo BelAZ 12 4 2 6 11 : 16 (-5) 14
13 Vitebsk 12 2 4 6 11 : 18 (-7) 10
14 Arsenal Dzjaržinsk 12 1 4 7 8 : 18 (-10) 7
15 Dnjepar Mogilev 12 1 3 8 10 : 24 (-14) 6
16 Dinamo Brest 12 0 4 8 8 : 22 (-14) 4
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 4 3 0 1 8 : 3 9 8 5 3 0 15 : 2 18
2. Energetik-BGU 8 4 2 2 16 : 7 14 4 4 0 0 9 : 2 12
3. Dinamo Minsk 5 1 4 0 6 : 5 7 7 6 0 1 13 : 6 18
4. Šahtjor Soligorsk 6 4 0 2 8 : 2 12 6 2 3 1 6 : 5 9
5. Isloč 7 2 3 2 9 : 9 9 5 3 1 1 9 : 6 10
6. Minsk 7 5 0 2 11 : 7 15 5 1 1 3 7 : 11 4
7. Neman 7 3 3 1 10 : 8 12 5 1 3 1 7 : 6 6
8. Gomelj 5 3 0 2 5 : 4 9 7 2 3 2 10 : 10 9
9. Slavija Mozir 6 2 2 2 11 : 11 8 6 3 0 3 9 : 9 9
10. Sluck 6 1 3 2 7 : 10 6 6 2 3 1 7 : 8 9
11. Belšina Bobruisk 7 1 2 4 6 : 12 5 5 2 3 0 10 : 6 9
12. Torpedo BelAZ 4 1 1 2 5 : 7 4 8 3 1 4 6 : 9 10
13. Vitebsk 5 1 2 2 4 : 7 5 7 1 2 4 7 : 11 5
14. Arsenal Dzjaržinsk 7 1 2 4 7 : 12 5 5 0 2 3 1 : 6 2
15. Dnjepar Mogilev 5 1 0 4 3 : 9 3 7 0 3 4 7 : 15 3
16. Dinamo Brest 7 0 4 3 6 : 12 4 5 0 0 5 2 : 10 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno