Bjelorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.07. (Pet) 15:00 Sluck-Isloč 2.70 3.25 2.30 1.80 2.00 (1)
17.07. (Pet) 17:00 Gorodeja-Belšina Bobruisk 1.90 3.20 3.60 1.90 1.90 (1)
18.07. (Sub) 13:30 Vitebsk-Smoleviči 1.72 3.25 4.33 1.80 2.00 (1)
18.07. (Sub) 15:30 Slavija Mozir-Dinamo Brest 2.80 3.25 2.20 2.02 1.77 (1)
18.07. (Sub) 17:30 Ruh Brest-BATE 4.33 3.25 1.72 1.85 1.95 (1)
19.07. (Ned) 13:45 Minsk-Energetik-BGU 3.25 3.25 2.00 1.90 1.90 (1)
19.07. (Ned) 15:45 Neman-Šahtjor Soligorsk 3.25 3.25 2.00 1.72 2.07 (1)
19.07. (Ned) 17:45 Torpedo BelAZ-Dinamo Minsk 3.30 3.20 2.00 1.72 2.07 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Šahtjor Soligorsk 17 9 6 2 29 : 9 (+20) 33
2 BATE 17 9 4 4 30 : 18 (+12) 31
3 Neman 16 9 3 4 22 : 13 (+9) 30
4 Energetik-BGU 17 9 2 6 24 : 23 (+1) 29
5 Dinamo Brest 16 8 2 6 31 : 20 (+11) 26
6 Dinamo Minsk 17 8 2 7 21 : 13 (+8) 26
7 Torpedo BelAZ 17 7 5 5 21 : 20 (+1) 26
8 Ruh Brest 17 6 7 4 23 : 14 (+9) 25
9 Isloč 17 7 2 8 19 : 23 (-4) 23
10 Vitebsk 17 5 8 4 17 : 18 (-1) 23
11 Slavija Mozir 17 6 4 7 21 : 29 (-8) 22
12 Sluck 16 5 3 8 19 : 26 (-7) 18
13 Gorodeja 17 4 4 9 15 : 28 (-13) 16
14 Minsk 15 4 3 8 17 : 28 (-11) 15
15 Smoleviči 16 3 5 8 20 : 26 (-6) 14
16 Belšina Bobruisk 17 2 4 11 14 : 35 (-21) 10
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Šahtjor Soligorsk 9 5 2 2 17 : 5 17 8 4 4 0 12 : 4 16
2. BATE 9 4 3 2 11 : 7 15 8 5 1 2 19 : 11 16
3. Neman 8 6 1 1 15 : 6 19 8 3 2 3 7 : 7 11
4. Energetik-BGU 8 4 1 3 16 : 15 13 9 5 1 3 8 : 8 16
5. Dinamo Brest 8 4 1 3 17 : 12 13 8 4 1 3 14 : 8 13
6. Dinamo Minsk 9 5 1 3 8 : 4 16 8 3 1 4 13 : 9 10
7. Torpedo BelAZ 8 5 1 2 10 : 8 16 9 2 4 3 11 : 12 10
8. Ruh Brest 8 3 2 3 7 : 7 11 9 3 5 1 16 : 7 14
9. Isloč 9 5 2 2 14 : 10 17 8 2 0 6 5 : 13 6
10. Vitebsk 8 3 4 1 8 : 6 13 9 2 4 3 9 : 12 10
11. Slavija Mozir 8 3 3 2 10 : 10 12 9 3 1 5 11 : 19 10
12. Sluck 8 2 3 3 10 : 10 9 8 3 0 5 9 : 16 9
13. Gorodeja 8 2 2 4 7 : 11 8 9 2 2 5 8 : 17 8
14. Minsk 7 2 2 3 9 : 14 8 8 2 1 5 8 : 14 7
15. Smoleviči 9 3 2 4 16 : 17 11 7 0 3 4 4 : 9 3
16. Belšina Bobruisk 9 1 2 6 7 : 19 5 8 1 2 5 7 : 16 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno