Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Bjelorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.04. (Pet) 14:00 Smorgon-Gomelj 3.67 3.36 1.95 1.82 1.92 (3)
19.04. (Pet) 16:30 BATE-Dnjepar Mogilev 1.63 3.78 5.10 1.82 1.94 (2)
20.04. (Sub) 11:10 Minsk-Naftan 2.23 3.15 3.17 1.70 2.07 (3)
20.04. (Sub) 13:00 Arsenal Dzjaržinsk-Šahtjor Soligorsk 2.28 3.10 3.14 1.64 2.17 (3)
20.04. (Sub) 15:00 Slavija Mozir-Dinamo Brest 2.52 3.19 2.68 1.76 2.00 (3)
21.04. (Ned) 11:00 Sluck-Isloč 3.16 3.12 2.24 1.67 2.12 (3)
21.04. (Ned) 13:00 Dinamo Minsk-Torpedo BelAZ 2.18 2.95 3.49 1.44 2.64 (3)
21.04. (Ned) 15:00 Neman-Vitebsk 1.28 4.93 10.40 1.89 1.85 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Mozir 4 4 0 0 10 : 4 (+6) 12
2 Neman 4 4 0 0 8 : 3 (+5) 12
3 Dinamo Brest 4 3 1 0 12 : 2 (+10) 10
4 Torpedo BelAZ 4 3 0 1 4 : 1 (+3) 9
5 Dinamo Minsk 4 2 2 0 8 : 2 (+6) 8
6 Arsenal Dzjaržinsk 4 1 2 1 3 : 2 (+1) 5
7 Gomelj 4 1 1 2 6 : 6 (0) 4
8 Vitebsk 4 1 1 2 5 : 5 (0) 4
9 BATE 4 1 1 2 2 : 5 (-3) 4
10 Dnjepar Mogilev 4 1 1 2 1 : 4 (-3) 4
11 Smorgon 4 1 1 2 5 : 12 (-7) 4
12 Naftan 4 0 3 1 4 : 5 (-1) 3
13 Isloč 4 0 2 2 2 : 5 (-3) 2
14 Sluck 4 0 1 3 1 : 5 (-4) 1
15 Minsk 4 0 1 3 2 : 7 (-5) 1
16 Šahtjor Soligorsk (-20) 4 1 1 2 2 : 7 (-5) -16
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Mozir 2 2 0 0 4 : 1 6 2 2 0 0 6 : 3 6
2. Neman 2 2 0 0 3 : 1 6 2 2 0 0 5 : 2 6
3. Dinamo Brest 2 2 0 0 7 : 1 6 2 1 1 0 5 : 1 4
4. Torpedo BelAZ 2 2 0 0 3 : 0 6 2 1 0 1 1 : 1 3
5. Dinamo Minsk 2 1 1 0 7 : 2 4 2 1 1 0 1 : 0 4
6. Arsenal Dzjaržinsk 2 0 1 1 1 : 2 1 2 1 1 0 2 : 0 4
7. Gomelj 2 0 0 2 2 : 4 0 2 1 1 0 4 : 2 4
8. Vitebsk 2 1 0 1 4 : 3 3 2 0 1 1 1 : 2 1
9. BATE 1 0 0 1 1 : 3 0 3 1 1 1 1 : 2 4
10. Dnjepar Mogilev 2 0 1 1 0 : 2 1 2 1 0 1 1 : 2 3
11. Smorgon 0 0 0 0 0 : 0 0 4 1 1 2 5 : 12 4
12. Naftan 2 0 2 0 1 : 1 2 2 0 1 1 3 : 4 1
13. Isloč 3 0 2 1 1 : 3 2 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Sluck 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 0 : 3 0
15. Minsk 3 0 1 2 2 : 4 1 1 0 0 1 0 : 3 0
16. Šahtjor Soligorsk (-20) 3 1 0 2 2 : 7 3 1 0 1 0 0 : 0 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno