Rezultati po danu


Po takmičenju

 

Izrael, Ligat ONE ZERO - First Stage

Datum Vrijeme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.10. (Sub) 15:00 HI Kirjat Šmona-Hapoel Haifa 2.23 3.12 3.23 1.72 2.05 (3)
01.10. (Sub) 16:15 Ašdod-Hapoel Hadera 2.02 3.35 3.52 1.87 1.87 (3)
01.10. (Sub) 17:00 Makabi Netanija-Hapoel Ber Ševa 2.87 3.30 2.35 1.94 1.81 (3)
01.10. (Sub) 17:30 Makabi Haifa-Makabi Tel Aviv 2.22 3.37 3.03 2.00 1.75 (3)
02.10. (Ned) 16:00 Bnei Sahnin-Sekcija Nes Ciona 1.60 3.63 5.33 1.74 2.01 (3)
02.10. (Ned) 17:15 Hapoel Tel Aviv-Hapoel Jerusalim 2.18 3.18 3.20 1.73 2.02 (3)
03.10. (Pon) 17:15 Beitar Jerusalim-Maccabi Bnei Raina 1.94 3.30 3.72 1.79 1.94 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 5 4 1 0 18 : 1 (+17) 13
2 Makabi Haifa 5 4 0 1 10 : 6 (+4) 12
3 Hapoel Jerusalim 5 3 2 0 9 : 2 (+7) 11
4 Hapoel Ber Ševa 5 3 0 2 11 : 6 (+5) 9
5 Ašdod 5 2 2 1 4 : 5 (-1) 8
6 Bnei Sahnin 5 2 1 2 4 : 3 (+1) 7
7 Hapoel Haifa 5 1 3 1 5 : 4 (+1) 6
8 HI Kirjat Šmona 5 1 3 1 6 : 6 (0) 6
9 Hapoel Hadera 5 1 3 1 5 : 10 (-5) 6
10 Makabi Netanija 5 1 2 2 5 : 7 (-2) 5
11 Hapoel Tel Aviv 5 1 0 4 7 : 11 (-4) 3
12 Maccabi Bnei Raina 5 0 3 2 4 : 10 (-6) 3
13 Sekcija Nes Ciona 5 1 0 4 5 : 12 (-7) 3
14 Beitar Jerusalim 5 1 0 4 4 : 14 (-10) 3
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 3 3 0 0 12 : 1 9 2 1 1 0 6 : 0 4
2. Makabi Haifa 2 2 0 0 7 : 2 6 3 2 0 1 3 : 4 6
3. Hapoel Jerusalim 3 2 1 0 7 : 1 7 2 1 1 0 2 : 1 4
4. Hapoel Ber Ševa 3 1 0 2 3 : 4 3 2 2 0 0 8 : 2 6
5. Ašdod 2 1 1 0 1 : 0 4 3 1 1 1 3 : 5 4
6. Bnei Sahnin 2 0 1 1 0 : 1 1 3 2 0 1 4 : 2 6
7. Hapoel Haifa 3 1 1 1 3 : 2 4 2 0 2 0 2 : 2 2
8. HI Kirjat Šmona 2 0 2 0 2 : 2 2 3 1 1 1 4 : 4 4
9. Hapoel Hadera 3 0 2 1 2 : 8 2 2 1 1 0 3 : 2 4
10. Makabi Netanija 2 1 0 1 4 : 3 3 3 0 2 1 1 : 4 2
11. Hapoel Tel Aviv 2 0 0 2 2 : 5 0 3 1 0 2 5 : 6 3
12. Maccabi Bnei Raina 3 0 2 1 3 : 4 2 2 0 1 1 1 : 6 1
13. Sekcija Nes Ciona 3 1 0 2 4 : 8 3 2 0 0 2 1 : 4 0
14. Beitar Jerusalim 2 0 0 2 0 : 6 0 3 1 0 2 4 : 8 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno