Rezultati po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 1 Plej of/aut
Almere Siti - Viljem II
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05. (Sri) | 18:00 | Almere Siti-Viljem II | 2.16 | 3.43 | 3.03 | 2.15 | 1.68 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Almere Siti
(Omnivorld)
Viljem II
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.15 | 3.50 | 3.20 | 2.15 | 1.68 | |
| Meridianbet.ba | 2.17 | 3.35 | 2.85 | |||
| Prosječne kvote | 2.16 | 3.43 | 3.03 | 2.15 | 1.68 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Almere Siti
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | De Grafšap | 2:2 | 3+ | Holandija 1 poa | 2025/2026 | |||
| 06.05.2026 | De Grafšap | 3:1 | 3+ | Holandija 1 poa | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Den Boš | 3:0 | 3+ | Holandija 1 poa | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Den Boš | 3:2 | 3+ | Holandija 1 poa | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | VVV Venlo | 1:3 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Dordreht | 4:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Viljem II | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Den Boš | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | TOP Os | 3:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Jong Ajaks | 2:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 |
Viljem II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | RKC Valvajk | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 poa | 2025/2026 | |||
| 05.05.2026 | RKC Valvajk | 1:0 | 0-2 | Holandija 1 poa | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Dordreht | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Jong AZ Alkmar | 3:0 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Almere Siti | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Roda | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Jong PSV | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | De Grafšap | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | MVV Mastriht | 5:0 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 13.03.2026 | TOP Os | 3:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.08.2025 | 0:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 29.03.2025 | 2:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2024/2025 | |||
| 04.10.2024 | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2024/2025 | |||
| 15.01.2023 | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2022/2023 | |||
| 21.10.2022 | 1:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2022/2023 | |||
| 16.05.2016 | 2:5 | 3+ | Holandija 1 poa | 2015/2016 | |||
| 13.05.2016 | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 poa | 2015/2016 | |||
| 25.04.2014 | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2013/2014 | |||
| 08.11.2013 | 0:5 | 3+ | Holandija 2 | 2013/2014 | |||
| 27.04.2012 | 1:4 | 3+ | Holandija 2 | 2011/2012 | |||
| 18.11.2011 | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2011/2012 |
| Almere Siti | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 12 | 3 | 1 | 8 | 11:23 | (-12) | 34 | 0,92 | 1,92 | 2,83 | 6 | 6 | 50:50 |
| Domaćin | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:9 | (-6) | 12 | 0,50 | 1,50 | 2,00 | 4 | 2 | 67:33 |
| Gost | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:14 | (-6) | 22 | 1,33 | 2,33 | 3,67 | 2 | 4 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari