Rezultati po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 2 2.deo
CS Dinamo Bukurešt - CSC 1599 Selimbar
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05. (Sub) | 08:00 | CS Dinamo Bukurešt-CSC 1599 Selimbar | 2.55 | 3.05 | 2.60 | 1.68 | 1.98 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 08:00 | CSA Steaua-Voluntari | 3.38 | 3.22 | 1.99 | 1.68 | 2.00 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 08:00 | Korvinul-Bihor Oradea | 1.68 | 3.68 | 4.27 | 1.90 | 1.75 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 08:00 | Sepsi OSK-Čindia Targovište | 1.36 | 4.43 | 7.35 | 1.95 | 1.70 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
CS Dinamo Bukurešt
CSC 1599 Selimbar
- Tim CSC 1599 Selimbar je posljednjih 4 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Rumunija 2 2.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.50 | 3.10 | 2.70 | 1.68 | 1.98 | |
| Meridianbet.ba | 2.60 | 3.00 | 2.50 | |||
| Prosječne kvote | 2.55 | 3.05 | 2.60 | 1.68 | 1.98 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Korvinul | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | : | 7 | (+5) | 68 |
| 2 | Sepsi OSK | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | : | 7 | (+7) | 63 |
| 3 | Voluntari | 9 | 7 | 1 | 1 | 17 | : | 6 | (+11) | 61 |
| 4 | CSA Steaua | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | : | 15 | (-4) | 49 |
| 5 | Bihor Oradea | 9 | 3 | 1 | 5 | 15 | : | 20 | (-5) | 49 |
| 6 | Čindia Targovište | 9 | 1 | 0 | 8 | 6 | : | 20 | (-14) | 42 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Korvinul | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | : | 1 | 9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 6 | 6 | |
| 2. | Sepsi OSK | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 9 | |
| 3. | Voluntari | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | |
| 4. | CSA Steaua | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | |
| 5. | Bihor Oradea | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 11 | 7 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 9 | 3 | |
| 6. | Čindia Targovište | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 12 | 0 | |
Plej aut gr.A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ASA Trgu Mureš | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 51 |
| 2 | Metalul Buzau | 7 | 6 | 0 | 1 | 16 | : | 6 | (+10) | 50 |
| 3 | KSM Slatina | 7 | 5 | 2 | 0 | 13 | : | 4 | (+9) | 43 |
| 4 | Politehnika Jaši | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 6 | (+1) | 41 |
| 5 | Glorija Bistrica | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 8 | (+2) | 34 |
| 6 | CS Dinamo Bukurešt | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | (-1) | 25 |
| 7 | Čelaul | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 19 | (-15) | 20 |
| 8 | Kimpulung Muscel | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | : | 19 | (-15) | 11 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ASA Trgu Mureš | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | |
| 2. | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | |
| 3. | KSM Slatina | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 3 | 12 | |
| 4. | Politehnika Jaši | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Glorija Bistrica | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 5 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 5 | |
| 6. | CS Dinamo Bukurešt | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | Čelaul | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 11 | 2 | |
| 8. | Kimpulung Muscel | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 8 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 11 | 0 | |
Plej aut gr.B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bakau | 7 | 3 | 0 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 42 |
| 2 | Konkordija Čiajna | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 41 |
| 3 | Resita | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 40 |
| 4 | CS Afumati | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 9 | (-1) | 37 |
| 5 | Dumbravita | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 7 | (-1) | 32 |
| 6 | CSC 1599 Selimbar | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 30 |
| 7 | Olimpija Satu Mare | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 | : | 9 | (+7) | 28 |
| 8 | Tunari | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 27 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bakau | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | |
| 2. | Konkordija Čiajna | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 3. | Resita | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 4. | CS Afumati | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 3 | |
| 5. | Dumbravita | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 7 | 0 | |
| 6. | CSC 1599 Selimbar | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 7 | |
| 7. | Olimpija Satu Mare | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | 7 | |
| 8. | Tunari | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 6 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | |
CS Dinamo Bukurešt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | ASA Trgu Mureš | 1:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Kimpulung Muscel | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Čelaul | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | KSM Slatina | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 10.04.2026 | Glorija Bistrica | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Politehnika Jaši | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Metalul Buzau | 2:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Olimpija Satu Mare | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | CSC 1599 Selimbar | 4:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Korvinul | 2:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 |
CSC 1599 Selimbar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Bakau | 4:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Resita | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Tunari | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Olimpija Satu Mare | 0:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 10.04.2026 | Dumbravita | 0:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Konkordija Čiajna | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | CS Afumati | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Resita | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | CS Dinamo Bukurešt | 1:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Konkordija Čiajna | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | 4:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 |
| CS Dinamo Bukurešt | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | (+3) | 5 | 4,00 | 1,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | (+3) | 5 | 4,00 | 1,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari