Rezultati po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 3
GVVV - AFC
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05. (Sub) | 11:30 | SV Spakenburg-Katvijk | 2.37 | 3.95 | 2.29 | 3.30 | 1.26 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | ACV-Koninklijke HFC | 1.96 | 3.63 | 3.13 | 2.25 | 1.53 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | Ekscelzior Masluis-Jong Almere Siti | 2.25 | 3.75 | 2.50 | 2.55 | 1.42 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | GVVV-AFC | 2.12 | 3.58 | 2.80 | 2.20 | 1.55 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | HHC Hardenberg-Kozaken Bojs | 1.81 | 3.68 | 3.50 | 2.35 | 1.48 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | HSV Hoek-Rijnsburgse Bojs | 2.13 | 3.75 | 2.68 | 2.85 | 1.33 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | Jong Sparta R.-De Trefers | 3.85 | 4.25 | 1.62 | 3.30 | 1.25 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | Kvik Bojs-Ijselmervogels | 1.42 | 4.45 | 5.45 | 2.50 | 1.42 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 13:30 | RKAV Volendam-BVV Barendreht | 2.29 | 3.75 | 2.48 | 2.90 | 1.32 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
GVVV
AFC
- Tim GVVV je posljednjih 13 mečeva bez neriješenog rezultata u takmičenju Holandija 3.
- Ukupan broj golova na mečevima tima GVVV je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Holandija 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.10 | 3.60 | 2.80 | 2.20 | 1.55 | |
| Meridianbet.ba | 2.13 | 3.55 | 2.80 | |||
| Prosječne kvote | 2.12 | 3.58 | 2.80 | 2.20 | 1.55 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kvik Bojs (-1) | 32 | 18 | 9 | 5 | 65 | : | 32 | (+33) | 62 |
| 2 | De Trefers | 32 | 17 | 8 | 7 | 58 | : | 34 | (+24) | 59 |
| 3 | HSV Hoek | 32 | 18 | 5 | 9 | 56 | : | 35 | (+21) | 59 |
| 4 | Rijnsburgse Bojs | 32 | 15 | 8 | 9 | 69 | : | 53 | (+16) | 53 |
| 5 | SV Spakenburg | 32 | 15 | 8 | 9 | 68 | : | 56 | (+12) | 53 |
| 6 | HHC Hardenberg | 32 | 16 | 4 | 12 | 52 | : | 39 | (+13) | 52 |
| 7 | Katvijk | 32 | 14 | 7 | 11 | 55 | : | 52 | (+3) | 49 |
| 8 | Kozaken Bojs | 32 | 13 | 7 | 12 | 43 | : | 50 | (-7) | 46 |
| 9 | Jong Sparta R. | 32 | 12 | 9 | 11 | 69 | : | 65 | (+4) | 45 |
| 10 | Jong Almere Siti | 32 | 13 | 5 | 14 | 64 | : | 58 | (+6) | 44 |
| 11 | AFC | 32 | 12 | 8 | 12 | 43 | : | 50 | (-7) | 44 |
| 12 | BVV Barendreht | 32 | 13 | 4 | 15 | 59 | : | 77 | (-18) | 43 |
| 13 | GVVV | 32 | 12 | 5 | 15 | 47 | : | 61 | (-14) | 41 |
| 14 | RKAV Volendam | 32 | 12 | 3 | 17 | 45 | : | 53 | (-8) | 39 |
| 15 | Koninklijke HFC | 32 | 11 | 3 | 18 | 30 | : | 46 | (-16) | 36 |
| 16 | Ijselmervogels | 32 | 9 | 3 | 20 | 42 | : | 59 | (-17) | 30 |
| 17 | Ekscelzior Masluis | 32 | 7 | 7 | 18 | 37 | : | 56 | (-19) | 28 |
| 18 | ACV | 32 | 5 | 9 | 18 | 43 | : | 69 | (-26) | 24 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvik Bojs (-1) | 16 | 10 | 3 | 3 | 31 | : | 13 | 33 | 16 | 8 | 6 | 2 | 34 | : | 19 | 30 | |
| 2. | De Trefers | 16 | 9 | 5 | 2 | 30 | : | 13 | 32 | 16 | 8 | 3 | 5 | 28 | : | 21 | 27 | |
| 3. | HSV Hoek | 16 | 9 | 5 | 2 | 25 | : | 12 | 32 | 16 | 9 | 0 | 7 | 31 | : | 23 | 27 | |
| 4. | Rijnsburgse Bojs | 16 | 9 | 3 | 4 | 35 | : | 20 | 30 | 16 | 6 | 5 | 5 | 34 | : | 33 | 23 | |
| 5. | SV Spakenburg | 16 | 10 | 1 | 5 | 40 | : | 28 | 31 | 16 | 5 | 7 | 4 | 28 | : | 28 | 22 | |
| 6. | HHC Hardenberg | 16 | 9 | 3 | 4 | 31 | : | 17 | 30 | 16 | 7 | 1 | 8 | 21 | : | 22 | 22 | |
| 7. | Katvijk | 16 | 9 | 1 | 6 | 33 | : | 25 | 28 | 16 | 5 | 6 | 5 | 22 | : | 27 | 21 | |
| 8. | Kozaken Bojs | 16 | 5 | 3 | 8 | 18 | : | 29 | 18 | 16 | 8 | 4 | 4 | 25 | : | 21 | 28 | |
| 9. | Jong Sparta R. | 16 | 6 | 6 | 4 | 42 | : | 36 | 24 | 16 | 6 | 3 | 7 | 27 | : | 29 | 21 | |
| 10. | Jong Almere Siti | 16 | 9 | 2 | 5 | 39 | : | 30 | 29 | 16 | 4 | 3 | 9 | 25 | : | 28 | 15 | |
| 11. | AFC | 16 | 7 | 4 | 5 | 24 | : | 26 | 25 | 16 | 5 | 4 | 7 | 19 | : | 24 | 19 | |
| 12. | BVV Barendreht | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 | : | 35 | 26 | 16 | 5 | 2 | 9 | 25 | : | 42 | 17 | |
| 13. | GVVV | 16 | 6 | 5 | 5 | 26 | : | 27 | 23 | 16 | 6 | 0 | 10 | 21 | : | 34 | 18 | |
| 14. | RKAV Volendam | 16 | 6 | 2 | 8 | 21 | : | 25 | 20 | 16 | 6 | 1 | 9 | 24 | : | 28 | 19 | |
| 15. | Koninklijke HFC | 16 | 9 | 2 | 5 | 20 | : | 14 | 29 | 16 | 2 | 1 | 13 | 10 | : | 32 | 7 | |
| 16. | Ijselmervogels | 16 | 5 | 2 | 9 | 20 | : | 27 | 17 | 16 | 4 | 1 | 11 | 22 | : | 32 | 13 | |
| 17. | Ekscelzior Masluis | 16 | 6 | 3 | 7 | 22 | : | 19 | 21 | 16 | 1 | 4 | 11 | 15 | : | 37 | 7 | |
| 18. | ACV | 16 | 3 | 4 | 9 | 24 | : | 34 | 13 | 16 | 2 | 5 | 9 | 19 | : | 35 | 11 | |
GVVV
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Kozaken Bojs | 1:3 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Ijselmervogels | 3:1 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Kvik Bojs | 0:6 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | HHC Hardenberg | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | ACV | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Ekscelzior Masluis | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | RKAV Volendam | 1:3 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | HSV Hoek | 1:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Jong Sparta R. | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | SV Spakenburg | 2:3 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 |
AFC
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Ekscelzior Masluis | 3:2 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | RKAV Volendam | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | HSV Hoek | 1:5 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Jong Sparta R. | 0:3 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 28.03.2026 | SV Spakenburg | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Koninklijke HFC | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Katvijk | 2:2 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | De Trefers | 1:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | Rijnsburgse Bojs | 3:2 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | BVV Barendreht | 0:2 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2025 | 2:1 | 3+ | Holandija 3 | 2024/2025 | |||
| 23.11.2024 | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2024/2025 | |||
| 24.02.2024 | 1:3 | 3+ | Holandija 3 | 2023/2024 | |||
| 23.09.2023 | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2023/2024 | |||
| 07.05.2022 | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2021/2022 | |||
| 27.11.2021 | 1:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2021/2022 | |||
| 19.10.2019 | 1:3 | 3+ | Holandija 3 | 2019/2020 | |||
| 24.08.2019 | 1:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2019/2020 | |||
| 16.03.2019 | 4:2 | 3+ | Holandija 3 | 2018/2019 | |||
| 27.10.2018 | 0:4 | 3+ | Holandija 3 | 2018/2019 | |||
| 28.04.2018 | 2:3 | 3+ | Holandija 3 | 2017/2018 | |||
| 09.12.2017 | 4:0 | 3+ | Holandija 3 | 2017/2018 | |||
| 08.04.2017 | 1:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2016/2017 | |||
| 05.11.2016 | 1:3 | 3+ | Holandija 3 | 2016/2017 |
| GVVV | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 15 | 7 | 2 | 6 | 27:23 | (+4) | 50 | 1,80 | 1,53 | 3,33 | 4 | 11 | 27:73 |
| Domaćin | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:12 | (+2) | 26 | 2,00 | 1,71 | 3,71 | 1 | 6 | 14:86 |
| Gost | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:11 | (+2) | 24 | 1,63 | 1,38 | 3,00 | 3 | 5 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari