Rezultati po danu
Po takmičenju
Izrael, Izrael 1 - 2.deo
Hapoel Ironi Kirjat Šmona - Ašdod
| Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05. (Pet) | 13:00 | Hapoel Tel Aviv-Hapoel Ber Ševa | 3.38 | 3.40 | 1.99 | 1.93 | 1.78 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Makabi Haifa-Hap. Petah Tikva | 1.61 | 4.23 | 4.32 | 2.65 | 1.42 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 17:30 | Makabi Tel Aviv-Beitar Jerusalim | 2.44 | 3.63 | 2.46 | 2.40 | 1.50 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 17:00 | Hapoel Haifa-Bnei Sahnin | 1.76 | 3.47 | 4.08 | 1.83 | 1.88 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 17:00 | Hapoel Jerusalim-Ironi Tiberias | 2.18 | 3.08 | 3.13 | 1.63 | 2.12 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 17:00 | HI Kirjat Šmona-Ašdod | 2.39 | 3.30 | 2.60 | 1.93 | 1.78 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 17:00 | Maccabi Bnei Raina-Makabi Netanija | 4.09 | 3.85 | 1.67 | 2.12 | 1.63 | (2) |
| 19.05. (Uto) | 17:30 | Hap. Petah Tikva-Beitar Jerusalim | 5.20 | 4.30 | 1.53 | (1) | ||
| 19.05. (Uto) | 17:30 | Hapoel Ber Ševa-Makabi Tel Aviv | 1.93 | 3.80 | 3.35 | (1) | ||
| 19.05. (Uto) | 17:30 | Makabi Haifa-Hapoel Tel Aviv | 2.70 | 3.60 | 2.29 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Ašdod
(FK Ironi Ašdod)
- Ašdod je bez pobjede u posljednjih 6 mečeva u takmičenju Izrael 1 - 2.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaxBet.ba | 2.45 | 3.30 | 2.60 | 1.93 | 1.78 | |
| Meridianbet.ba | 2.32 | 3.30 | 2.60 | |||
| Prosječne kvote | 2.39 | 3.30 | 2.60 | 1.93 | 1.78 | |
Napomene:
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Klikni na ime kladionice da posjetiš njen sajt!
Betting exchanges nisu uključene u prosječne kvote.
Betting exchanges provizije nisu uračunate u njihove kvote.
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Ber Ševa | 33 | 22 | 7 | 4 | 71 | : | 31 | (+40) | 73 |
| 2 | Beitar Jerusalim | 33 | 21 | 8 | 4 | 75 | : | 38 | (+37) | 71 |
| 3 | Makabi Tel Aviv | 33 | 19 | 8 | 6 | 70 | : | 38 | (+32) | 65 |
| 4 | Hapoel Tel Aviv | 33 | 18 | 7 | 8 | 53 | : | 31 | (+22) | 59 |
| 5 | Makabi Haifa | 33 | 13 | 9 | 11 | 56 | : | 43 | (+13) | 48 |
| 6 | Hap. Petah Tikva | 33 | 9 | 10 | 14 | 45 | : | 54 | (-9) | 37 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hapoel Ber Ševa | 16 | 11 | 5 | 0 | 36 | : | 12 | 38 | 17 | 11 | 2 | 4 | 35 | : | 19 | 35 | |
| 2. | Beitar Jerusalim | 17 | 10 | 6 | 1 | 32 | : | 16 | 36 | 16 | 11 | 2 | 3 | 43 | : | 22 | 35 | |
| 3. | Makabi Tel Aviv | 17 | 11 | 3 | 3 | 36 | : | 20 | 36 | 16 | 8 | 5 | 3 | 34 | : | 18 | 29 | |
| 4. | Hapoel Tel Aviv | 17 | 14 | 1 | 2 | 33 | : | 11 | 43 | 16 | 4 | 6 | 6 | 20 | : | 20 | 18 | |
| 5. | Makabi Haifa | 16 | 9 | 1 | 6 | 37 | : | 19 | 28 | 17 | 4 | 8 | 5 | 19 | : | 24 | 20 | |
| 6. | Hap. Petah Tikva | 16 | 4 | 5 | 7 | 20 | : | 23 | 17 | 17 | 5 | 5 | 7 | 25 | : | 31 | 20 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Makabi Netanija | 32 | 13 | 6 | 13 | 55 | : | 62 | (-7) | 45 |
| 2 | HI Kirjat Šmona | 32 | 11 | 7 | 14 | 48 | : | 50 | (-2) | 40 |
| 3 | Bnei Sahnin | 32 | 8 | 10 | 14 | 28 | : | 46 | (-18) | 34 |
| 4 | Ironi Tiberias | 32 | 11 | 8 | 13 | 43 | : | 56 | (-13) | 33 |
| 5 | Hapoel Haifa | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | : | 51 | (-15) | 31 |
| 6 | Hapoel Jerusalim | 32 | 7 | 10 | 15 | 26 | : | 41 | (-15) | 31 |
| 7 | Ašdod | 32 | 5 | 10 | 17 | 35 | : | 60 | (-25) | 25 |
| 8 | Maccabi Bnei Raina | 32 | 6 | 4 | 22 | 25 | : | 65 | (-40) | 22 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Makabi Netanija | 17 | 7 | 6 | 4 | 30 | : | 27 | 27 | 15 | 6 | 0 | 9 | 25 | : | 35 | 18 | |
| 2. | HI Kirjat Šmona | 16 | 7 | 3 | 6 | 24 | : | 20 | 24 | 16 | 4 | 4 | 8 | 24 | : | 30 | 16 | |
| 3. | Bnei Sahnin | 17 | 4 | 7 | 6 | 16 | : | 23 | 19 | 15 | 4 | 3 | 8 | 12 | : | 23 | 15 | |
| 4. | Ironi Tiberias | 16 | 8 | 3 | 5 | 24 | : | 24 | 27 | 16 | 3 | 5 | 8 | 19 | : | 32 | 14 | |
| 5. | Hapoel Haifa | 16 | 3 | 5 | 8 | 23 | : | 31 | 14 | 16 | 4 | 5 | 7 | 13 | : | 20 | 17 | |
| 6. | Hapoel Jerusalim | 15 | 3 | 4 | 8 | 11 | : | 20 | 13 | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | : | 21 | 18 | |
| 7. | Ašdod | 16 | 2 | 4 | 10 | 20 | : | 36 | 10 | 16 | 3 | 6 | 7 | 15 | : | 24 | 15 | |
| 8. | Maccabi Bnei Raina | 15 | 1 | 4 | 10 | 10 | : | 32 | 7 | 17 | 5 | 0 | 12 | 15 | : | 33 | 15 | |
Makabi Tel Aviv - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Makabi Haifa, Hapoel Ber Ševa i Bnei Jehuda (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Makabi Haifa, Hapoel Ber Ševa i Bnei Jehuda (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Bnei Sahnin | 4:0 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Maccabi Bnei Raina | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Hapoel Haifa | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 29.04.2026 | Makabi Netanija | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Ironi Tiberias | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Hapoel Jerusalim | 3:1 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Makabi Haifa | 1:4 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Bnei Sahnin | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | Hapoel Jerusalim | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 14.02.2026 | Ironi Tiberias | 2:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 |
Ašdod
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Hapoel Jerusalim | 0:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Hapoel Haifa | 0:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Ironi Tiberias | 0:3 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 28.04.2026 | Bnei Sahnin | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Maccabi Bnei Raina | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Makabi Netanija | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Ironi Tiberias | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Makabi Netanija | 2:3 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | Makabi Tel Aviv | 2:3 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 14.02.2026 | Hapoel Ber Ševa | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | 5:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 27.09.2025 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2025 | 2:4 | 3+ | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 22.12.2024 | 3:2 | 3+ | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 31.08.2024 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2024/2025 | |||
| 28.01.2023 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2022/2023 | |||
| 10.10.2022 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2022/2023 | |||
| 01.05.2022 | 3:1 | 3+ | Izrael 1 | 2021/2022 | |||
| 12.03.2022 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2021/2022 | |||
| 11.12.2021 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2021/2022 | |||
| 01.05.2021 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 03.04.2021 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 18.02.2021 | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 29.08.2020 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2020/2021 | |||
| 23.08.2020 | 2:0 | 0-2 | Izrael, LK | 2020/2021 | |||
| 06.06.2020 | 3:0 | 3+ | Izrael 1 | 2019/2020 | |||
| 18.01.2020 | 0:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2019/2020 | |||
| 07.10.2019 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2019/2020 | |||
| 30.03.2019 | 2:3 | 3+ | Izrael 1 | 2018/2019 | |||
| 24.02.2019 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2018/2019 | |||
| 01.12.2018 | 0:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2018/2019 | |||
| 13.05.2018 | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 31.12.2017 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 09.09.2017 | 2:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2017/2018 | |||
| 09.04.2017 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2016/2017 | |||
| 17.12.2016 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2016/2017 | |||
| 14.12.2016 | 0:0 | 0-2 | Izrael, LK | 2016/2017 | |||
| 20.08.2016 | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2016/2017 | |||
| 20.12.2014 | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2014/2015 | |||
| 13.09.2014 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2014/2015 | |||
| 04.01.2014 | 1:2 | 3+ | Izrael 1 | 2013/2014 | |||
| 21.09.2013 | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2013/2014 | |||
| 26.01.2013 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2012/2013 | |||
| 20.10.2012 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2012/2013 | |||
| 28.04.2012 | 1:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2011/2012 | |||
| 02.01.2012 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2011/2012 | |||
| 26.10.2011 | 3:0 | 3+ | Izrael, LK | 2011/2012 | |||
| 17.09.2011 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2011/2012 | |||
| 08.01.2011 | 3:0 | 3+ | Izrael 1 | 2010/2011 | |||
| 28.12.2010 | 1:0 | 0-2 | Izrael, LK | 2010/2011 | |||
| 28.08.2010 | 2:2 | 3+ | Izrael 1 | 2010/2011 | |||
| 14.03.2009 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2008/2009 | |||
| 06.12.2008 | 1:1 | 0-2 | Izrael 1 | 2008/2009 | |||
| 13.09.2008 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2008/2009 | |||
| 17.05.2008 | 0:2 | 0-2 | Izrael 1 | 2007/2008 | |||
| 26.02.2008 | 2:0 | 0-2 | Izrael, Kup | 2007/2008 | |||
| 05.01.2008 | 0:0 | 0-2 | Izrael 1 | 2007/2008 | |||
| 15.09.2007 | 2:1 | 3+ | Izrael 1 | 2007/2008 |
| Hapoel Ironi Kirjat Šmona | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 48 | 21 | 15 | 12 | 61:41 | (+20) | 102 | 1,27 | 0,85 | 2,13 | 32 | 16 | 67:33 |
| Domaćin | 22 | 13 | 7 | 2 | 29:11 | (+18) | 40 | 1,32 | 0,50 | 1,82 | 15 | 7 | 68:32 |
| Gost | 26 | 8 | 8 | 10 | 32:30 | (+2) | 62 | 1,23 | 1,15 | 2,38 | 17 | 9 | 65:35 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari